Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne Qmedica współpracuje Medicover. Medicover to lider na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Centrum Medyczne Qmedica oferuje kompleksową opiekę medyczną zarówno dla pacjentów posiadających abonament Medicover jak i pacjentów indywidualnych.

Chcemy aby ufali Państwo naszym lekarzom, byli zadowoleni z przeprowadzonych usług medycznych i na końcu wyleczeni z dolegliwości, z którymi Państwo do nas przyszli. Dostęp do naszych lekarzy specjalistów jak i wysokiej jakości usługi medyczne są naszym codziennym dążeniem. Nasi lekarze są profesjonalistami, którzy podchodzą z empatią do pacjentów. Nasze Centrum Medyczne daje komfortowe warunki zarówno lekarzom jak i pacjentom. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne i kompleksowe podejście naszego wykwalifikowanego personelu medycznego. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (111)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo polecam Profesora ! W styczniu 2024r. Profesor usuwał mi tarczycę i węzly chłonne . Jest bardzo doświadczonym specjalista i wspaniałym, empatycznym człowiekiem. Widać, ze praca jest jego pasją.Czułam się bardzo zaopiekowana.Dziękuje jeszcze raz Panie Profesorze!

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec Konsultacja chirurgiczna

  Fachowo, konkretnie, a na wizytach cierpliwie, przyjaźnie i z szacunkiem do pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Pogorzelski Inny

  Nie polecam, jedyne na czym się skupił to zapytanie dlaczego po urazie na nartach i upadku z utrata przytomności nie pojechałam na SOR lub nie została wezwana karetka, MOŻE PACJENT bywa w takim szoku po utracie przytomności, że sam nie jest w stanie wezwać karetki?! Odradzam, zero empatii, zero wyjaśnienia , jakiego rodzaju dokumentację mi podaje. Żenada , jak widać, wykształcenie w tym przypadku nie pociąga za sobą kultury osobistej oraz ludzkiego podejścia i odruchów czlowieczenstwa, o pojęciu empatii już nawet nie wspominając, bo raczej coś takiego nie istnieje w słowniku doktora. Nie będę wspominać o uzasadnieniu wypisanych skierowań, żałosne , jakby Pan doktor nie wiedział, człowiek ubezpieczony, a także posiadający prywatną opiekę medyczną ma prawo do świadczeń lekarskich w tym kraju, nie wspominając o cywilizowanym podejściu . Nie pozdrawiam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Piotr Pierzyński konsultacja ginekologiczna

  Dr Pierzyński jest najlepszym specjalistą, na jakiego trafiłam podczas długiej i ciężkiej drogi do zostania mamą. Ogrom empatii, zrozumienia, doskonały kontakt, poczucie zaopiekowania. Mimo, że nasz przypadek nie należał do łatwych, Pan Doktor szukał rozwiązań, przeprowadził diagnostykę tak, że mieliśmy poczucie, że równie mocno, jak my chce znaleźć przyczynę nawracających poronień. Finalnie pomógł ją odnaleźć - dzięki jego zaangażowaniu, poleceniu konsultacji immunologicznej, a następnie poprowadzeniu ciąży przez pierwszy trymestr, mogliśmy powitać na świecie nasz mały - wielki cud. Jesteśmy bardzo wdzięczni i polecamy Pana Doktora wszystkim, którzy mierzą się z problemem niepłodności i nawracających poronień. Dziękujemy.


  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec Konsultacja chirurgiczna

  Niezmiernie dziękuję Panu Profesorowi za całą opiekę, którą mi Pan Profesor udzielił w trudnym dla mnie czasie choroby. Było mi bardzo ciężko, ale dzięki Pańskiej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu, udało się wykonać operację. Doceniam to, że zawsze poświęca Pan Profesor dużo czasu na rozmowy ze mną i tłumaczenie wszystkich szczegółów dotyczących mojego leczenia. Czułam się zawsze zrozumiana i wsparcie ze strony Pana Profesora było dla mnie bardzo cenne.
  Dziękuję Panu Profesorowi za to, że jest Pan lekarzem, który traktuje swoją pracę z takim powołaniem i pasją. Pańska wiedza, doświadczenie i empatia są dla mnie nieocenioną wartością, a Pańska postawa zawsze daje mi nadzieję i siłę do walki z chorobą. Serdecznie dziękuję za całą Pańską opiekę i poświęcenie. Pan Profesor jako jedyny podjął się tej operacji , zapewnił mi kompleksową opiekę i będę dozgonnie wdzięczna, że dał mi Pan Profesor drugie życie


  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec Konsultacja chirurgiczna

  Z profesorem Piotrem Myśliwiec zetknąłem się przy okazji zabiegu Gastric bypass . Jest to człowiek uprzejmy, miły i rzeczowy. Podczas wizyt przed zabiegiem rzeczowo wyjaśnił w jaki sposób przygotować się psychicznie i fizycznie do operacji. Zabieg odbył się 14.07.2023r. bez żadnych komplikacji.
  Leczenie po operacyjne również bez komplikacji. A poprawa komfortu życia ogromna.
  Podsumowując szczerze i gorliwie polecam profesora Piotra Myśliwiec prawdziwy fachowiec i jeszcze raz ogromnie dziękuję za opiekę medyczną.


  E
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dziękuję za przeprowadzona pomyślnie bez powikłań operacje usunięcia tarczycy.
  Serdecznie polecam Pana Profesora. Ma ogromną wiedzę. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wszystko dokładnie wytłumaczy a nawet rozrysuje. Miły, życzliwy, pełen spokoju, od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie.
  Polecam z całego serca!!!


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Nowak Inny

  Nie polecam tego lekarza. Prowadziłam ciążę u tego pana i mogę śmiało powiedzieć, że więcej, nie znaczy lepiej! Ani jedna wizyta nie była na czas - opóźnienie ok godziny to niestety norma. Ani jedna wizyta nie trwała dłużej niż 15 minut (razem z wywiadem, usg, wypełnieniem karty i zleceniem badań). Tragiczne podejście do pacjentki. Brak odpowiedzi na pytania. No i przede wszystkim - pan doktor zbagatelizował całkowicie opuchliznę i podwyższone ciśnienie. 2 dni ostatniej wizycie (zakończonej oczywiście komentarzem "wszystko dobrze") byłam już na SOR. Lekarz nie stwierdził zatrucia ciążowego - przez co urodziłam w 33 ptc.
  Na zakończenie, ok miesiąc po urodzeniu dziecka otrzymałam potwierdzenie w aplikacji, że pan doktor opisał moje wyniki jako "w normie".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec Konsultacja chirurgiczna

  Serdecznie polecam, Pan Profesor bardzo dobry specjalista jak i wspaniały człowiek.


  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marzanna Owczarczyk-Skoczyńska Inny

  Byłam u Pani Marzanny na usg. Wykazalo duzo roznych zmian najbardziej w obrębie dróg zolciowych/pęcherzyka. Kamienie, nie kamienie i inne rzeczy. Postanowilam zrobic rezonans drog zolciowych i jamy brzusznej dwa- trzy miesiace po usg Pani Marzanny i wszystko wyszlo czyste. Bralam duzo czasu leki rozrzedzajace żółć, likwidujace kamienie. Dwa miesiace po rezonansie postanowilam jeszcze raz pojsc do Pani Marzanny Owczarczyk po leczeniu u lekarza prowadzącego i wykrylo stan jeszcze gorszy niz przed leczeniem (przypominam, że bylo to po rezonansie, który opisało kilku lekarzy). Zostałam w kropce nie wiem czy to Pani Marzanna sie myli czy nowoczesny sprzęt dokladniejszy niz usg. Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

J. Waszyngtona 30/1U, 15-305 Białystok Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Qmedica, Białystok?
  Qmedica, Białystok dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, pediatria, medycyna rodzinna, ginekologia, chirurgia, diabetologia, ortopedia, neurologia, medycyna pracy, dermatologia, gastrologia, urologia, endokrynologia, diagnostyka, nefrologia, patomorfologia, alergologia, kardiologia, laryngologia, rehabilitacja medyczna, radiologia, medycyna estetyczna, dietetyka, proktologia, chirurgia naczyniowa, psychologia, chirurgia dziecięca, audiologia, psychiatria, onkologia, reumatologia, bariatria, okulistyka, neurologia dziecięca.
 • Oferta Qmedica obejmuje 10 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna, Konsultacja chirurgiczna, konsultacja pediatryczna, konsultacja gastrologiczna, konsultacja internistyczna, konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej, konsultacja ortopedyczna dzieci, konsultacja ortopedyczna, USG piersi, Konsultacja endokrynologiczna.
 • Nie, Qmedica obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Qmedica nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Qmedica.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Qmedica bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 111 osób dodało swoją opinię o placówce Qmedica. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Qmedica to J. Waszyngtona 30/1U Białystok.
Powiązane wyszukiwania