Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Puls
Aleje Jana Pawła II 19, 22-400 Zamość
Puls logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Słomian biopsja cienkoigłowa tarczycy

  Pan doktor to bardzo miły człowiek. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Jest bardzo zaangażowany w to co robi. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie na Pana doktora Słomiana. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Bąk konsultacja ortopedyczna

  Stanowczo NIE polecam!!! Lekarz niemiły, zarozumiały i z brakiem kultury osobistej. Z góry założył po jednym moim zdaniu, że wymyślam. Badanie dziecka polegało na tym, że dziecko w ubraniach, w tym też w butach przeszło dwa kroki i podczas takiego dogłębnego badania, trwającego dwie sekundy doktor nic nie zaobserwował niepokojącego. Przede wszystkim nie wysłuchał jaki mamy problem. Nie zobaczył wyników badań i ogólnie nie był niczym zainteresowany, oprócz namiętnego żucia gumy. Dziecko sześcioletnie ma problemy z normalnym chodzeniem i silne bóle pleców w pozycji leżącej, ale jak sam doktor przyznał, taki problem przerósł go. Dlatego stanowczo odradzam!!!

  lek. Michał Bąk

  Szanowna Pani!
  Stanowczo dementuję to co Pani napisała. Nie badałem dziecka, do tego etapu jeszcze nie doszliśmy, jak również nie oceniałem dokumentacji ponieważ mi jej Pani nie okazała.
  Na wstępie wizyty poinformowała Pani że dziecko ma problemy z chodzeniem , ale teraz na pewno nic nie będzie widać, więc puściła mi Pani filmik z telefonu. Stwierdziłem że nic takiego nie widzę, różne są wzorce ruchowe i wzorce chodu, a o młodych rozwijających się organizmów jeszcze jest on w trakcie kształtowania. Zbierając wywiad dowiedziałem się że dziecko było hospitalizowane, miało wykonany rezonans kręgosłupa, byliście u 3 neurologów dziecięcych, neurochirurga, ortopedy dziecięcego fizjoterapeuty, i żaden z nich nie stwierdził niczego niepokojącego, a fizjoterapeuta nie chciał z dzieckiem ćwiczyć bo nie ma diagnozy / pierwsze słyszę żeby było to przeciwwskazanie do fizjoterapii, chociażby profilaktycznej/
  Po dalszej rozmowie to Pani stwierdziła że problem mnie przerasta, z czym się zgodziłem, bo poziom tej wizyty znacznie odbiegał od takiego jaki staram się utrzymywać. I to Pani wyszła z gabinetu ani nie czekając na badanie, ani nie okazując żadnej dokumentacji.
  Ciekaw jestem jakie komentarze mają wcześniejsi lekarze którzy ,,nie postawili diagnozy,,, szczególnie neurolog który ,, nie chciał nas prowadzić bo ma inne plany życiowe,,
  Co do kultury osobistej, takowa nakazuje podpisać się pod komentarzem, a nie czynić to anonimowo.
  Z poważaniem , Michał Bąk

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Słomian

  Bardzo dobry lekarz .Kompetentny .zawsze stara siię pomóc pacjętowi.Bardzo wnikliwy .POLECAM

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Bąk konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Szczegółowo bada i interesuje się pacjentem. Podejście bardzo przyjazne i luźne przez co można czuć się swobodnie. Pan doktor dokładnie wyjaśnia wszystko i stara się pomóc w każdy możliwy sposób. Moim zdaniem najlepszy ortopeda w regionie. Polecam w 100%.

  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Bąk konsultacja ortopedyczna

  Owszem wizyta prywatna z synkiem przebiegła w bardzo miłej atmosferze, niestety gdy poszłam z własnym problemem na wizytę NFZ Pan doktor był bardzo nie przyjemny, wogole nie słuchał co mówię wręcz mu tam przeszkadzalam. Bardzo się zawiodłam.

  lek. Michał Bąk

  Szanowna Pani. Gdyby recenzja nie była anonimowa może byłbym w stanie przypomnieć sobie wizytę lub sprawdzić wpis w dokumentacji i merytorycznie się do niej odnieść. Stąd tylko krótki i ogólny komentarz : nigdy nie szufadkowałem Pacjentów na tych ,, na NFZ,, i prywatnych i do każdego staram się odnieść podobnie i profesjonalnie. Nie zawsze jest to łatwe i zdaję sobie sprawę że również odbiór nawet tej samej sytuacji przez różnych Pacjentów bywa również różny. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy ludzkie zachowania i przywary - zarówno lekarze jak i Pacjenci.
  Tygodniowo przyjmuję w różnych miejscach średnio blisko 200 osób, Pacjentów zarówno maluśkich, małych, starszych jak i najstarszych. Mimo że powalająca większość jest na NFZ, kolejki wciąż się nie kurczą a wręcz wydłużają.
  Przy obecnym rygorze prowadzenie dokumentacji elektronicznej, nie ma fizycznej możliwości najpierw wysłuchać Pacjenta, a później uzupełniać dokumentację, zaległości byłyby ogromne a Pacjenci jeszcze dłużej czekaliby pod drzwiami. Proszę mi uwierzyć że uwagę mam podzielną, i mimo że patrzę w monitor i coś piszę, jednocześnie słucham Pacjenta.
  Reasumując - przy takiej ilości przyjmowanych i rozbudowanej biurokracji, statystycznie musi się znaleźć ktoś niezadowolony...
  Można powiedzieć - przyjmuj mniej. Zgadza się - też chętnie pracowałbym krócej , wówczas kolejki jeszcze bardziej by się wydłużyły, a część ,,pilnych,, Pacjentów odeszłaby z pocałowaniem klamki. Natomiast limity na wizyty prywatne mam ustalone.
  Przykro mi że Pani czuje się zawiedziona, dziękuję niemniej za komentarz, który niejako potwierdza że nie mam wykupionego abonamentu w Portalu , który sam generuje i dopuszcza tylko pozytywne opinie a nie poblikuje innych.
  Pozdrawiam, Michał Bąk

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Słomian biopsja cienkoigłowa tarczycy

  Niestety nie polecam. Owszem podczas pierwszej wizyty prywatnej lekarz był bardzo miły i uprzyjemny. Następna wizyta odbyła się już w nieco mniej przyjemnych okolicznościach, ponieważ wystąpił problem podczas pobrania materiału podczas biopsji. Pan doktor juz nie był tak mily i kontaktowy. Zachował się mało profesjonalnie ponieważ, nie tłumaczył dlaczego tak się stało. Usłyszałam stwierdzenie "czasami tak się dzieje". Biopsja była bardzo bolesna, miałam robione 2 wkłucia, samopoczucie po biopsji też było okropne. A najgorsze wrażenie odniosłam podczas odbierania wyników biopsji. Bez żadnych wyjaśnień, bez diagnozy, pozostawiona sama sobie. Usłyszałam tylko, że powinnam umówić się na kolejną wizytę do drugiego gabinetu. Czy to jest profesjonalne podejście do pacjenta?

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Bąk Inny

  Polecam! Bardzo miły lekarz, specjalista, szybka diagnoza, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania, zarówno na wizycie prywatnej jak i na NFZ polecam,

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Słomian konsultacja endokrynologiczna

  Sympatyczny i uprzejmy. Dokładnie zbadał i wyznaczył dalsze leczenie. Doktor przybył o czasie i poświęcił dużo czasu mojej chorobie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania