Psychoterapia.org

(7 opinii)

Centrum Psychoterapii Genesis – nowy początek lepszego życia! Od 19 lat udzielamy pomocy psychologicznej w ramach Centrum Psychoterapii Genesis. Wśród licznych w Warszawie gabinetów psychologicznyc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Psychoterapia.org

Złota 71/7

00-819 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Psychoterapii Genesis – nowy początek lepszego życia!

Od 19 lat udzielamy pomocy psychologicznej w ramach Centrum Psychoterapii Genesis. Wśród licznych w Warszawie gabinetów psychologicznych wyróżniają nas nie tylko doświadczenie i kwalifikacje, ale i sposób naszej pracy: gdy zwrócisz się do nas, szukając pomocy, sami po pierwszej konsultacji typujemy specjalistę, który naszym zdaniem najlepiej Tobie pomoże. Oczywiście, do Ciebie należy ostatnie słowo, możesz jednak być pewny (-a), że wybieramy osobę o najbardziej potrzebnych w danym momencie kwalifikacjach i umiejętnościach, która będzie potrafiła nawiązać z Tobą korzystną relację.

Nie zostawiamy Cię z trudną decyzją, jaką jest wybór psychologa. Warszawa oferuje setki poradni psychologicznych – czy jednak w każdej chciałbyś szukać terapeuty?

Wybór terapeuty nie należy do zadań łatwych. Zostaw go więc specjalistom – takim jak my: Centrum Psychoterapii Genesis. Zacznij z nami nowe życie!

Polecamy Państwu różne rodzaje pomocy: terapię małżeńską i rodzinną, indywidualną i terapię uzależnień. Już teraz możesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do którejś z nich.

Nasz sprzęt

 • psychoterapia indywidualna oraz grupowa

Zabiegi

 • psychoterapia

Badania

 • Konsultacje psychologiczne

Choroby

 • Leczenie depresji
 • Leczenie nerwic
 • Leczenie uzuależnień
 • Terapia małżeństw i par
 • Terapia indywidualna
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany


  Polecam Panią Martę jako psychoteraputę. Chodziłem na wizyty ponad rok i po tym okresie zupełnie inaczej zacząłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat. Dzieki Pani Marcie zrozumiałem o co tak naprawdę w życiu chodzi i dzięki Niej przestałam siebie wciąż karać. Zrozumiałem, że jestem fajnym facetem i nauczyłem się jak to pokazywać światu. Dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania