O nas

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl w Łodzi jest wysokospecjalistycznym zespołem ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Zespół tworzą Profesorowie psychiatrzy - Kierownicy najbardziej prestiżowych Klinik Psychiatrycznych w Polsce oraz Ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, uznani psychiatrzy i psychoterapeuci kliniczni. Działamy w oparciu o model Evidence Informed Practice, ponieważ jesteśmy praktykami pracującymi również naukowo w projektach badawczych odnośnie najnowszych metod leczenia trudności natury psychicznej.
Świadczymy usługi z zakresu leczenia depresji, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń seksualnych, uzależnień, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, pomagamy w budowaniu związku/miłości. Praca z psychoterapeutą i coachem pomoże również w rozwoju Twojego potencjału – lepszym planowaniu, osiąganiu celów, efektywnym działaniu, bardziej satysfakcjonującej współpracy z ludźmi oraz rozwinie Twoje umiejętności tworzenia bliskich relacji. Naszym celem jest stworzenie wszechstronnej pomocy dla naszych pacjentów.
Pomagamy kompleksowo. Jeśli w czasie leczenia będzie potrzebna konsultacja innego specjalisty, nie musisz się martwić, gdzie znaleźć takiego, któremu możesz zaufać. Przyjmuje on w PsychoMedic.pl.
Publikujmy materiały psychoedukacyjjne oraz praktyczne porady wspierające leczenie na stronie poradni w zakładce Blog oraz w rubryce Specjalista poleca. Tworzymy filmy psychoedukacyjne, oraz udzielamy wywiadów w mediach. Gdy szukasz psycholog Łódź lub psychoterapia Łódź to my jesteśmy najlepszym wyborem. Dokładamy wszelkich starań abyś, w naszej Poradni poczuł się komfortowo, dbamy o atmosferę akceptacji, zrozumienia, życzliwości. Dyskrecja jest dla nas bardzo ważna.
Nasi specjaliści są nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również pasjonatami, autentycznie zaangażowanymi w sprawy swoich pacjentów. Nadaje to szczególny charakter Poradni PsychoMedic.pl. Dbamy również o czas naszych pacjentów. Wizyty odbywają się punktualnie, abyś nie musiał spędzać swojego czasu na oczekiwaniu. Nasi psychiatrzy współpracują ze szpitalami i instytutami psychiatrycznymi na terenie całej Łodzi. Jeśli Twoje trudności wymagają hospitalizacji, wiedzą gdzie Cię pokierować, abyś uzyskał najlepszą pomoc. Znają specyfikę leczenia w tych ośrodkach ze swojego własnego doświadczenia pracy w różnych szpitalach. Dlatego większość naszych pacjentów/klientów przychodzi do nas z polecenia, co jest najlepszą dla nas rekomendacją! Zapewniamy najwyższą jakoś usług i gwarantujemy bardzo dobrze przygotowany oraz wykwalifikowany personel. Zapraszamy do umówienia wizyty z psychologiem lub psychiatrą PsychoMedic.pl.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
 • Opinie psychologiczne
 • Opinie psychiatryczne
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (452)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Olga Kałużyńska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Polecam. Pani Doktor kompetenta, pełna zaangażowania. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Iwona Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo sympatyczną osoba, pomoże dobrać leczenie tak żeby były jego pozytywne skutki, polecam :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Iwona Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pierwsza moja wizyta u psychiatry przed którą się bardzo stresowałam, ale okazało się, że bez powodu. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała, wytłumaczyła mój problem i przepisała leki. Po pierwszej wizycie polecam wszystkim potrzebującym w 100%.


  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Iwona Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Miła atmosfera,empatia i zrozumienie.Przestrzenne i jasne wnętrze,dogodny i szybki termin wizyty.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Claudia Baluta- Górecka Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Bardzo konkretny wywiad, dobrze dobrana dawka oraz leki.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Iwona Waszkiewicz konsultacja psychiatryczna młodzieży (pierwsza wizyta)

  Córka stwierdziła,że od pani doktor „bije dziwna energia”niekoniecznie sprzyjająca otworzeniu się na wizycie.Gabinet zimny i smutny.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marzena Przybył konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Od 1.5roku uczęszczam do Pani Marzeny to dzięki niej wiem co to zaburzenia lękowe oraz wiem jak sobie z tym radzić. Cały czas jesteśmy w trakcie leczenia , lecz efekty są rewelacyjne. Pełna empatii oraz doradzi dobrym słowem. Polecam bardzo.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Olga Józefowicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor spóźniłam się ponad 30 minut, nie zostałam nawet o tym poinformowana więc czekałam nie wiedząc czy jest jakiś problem techniczny czy coś innego (wizyta online). Pani Doktor ocenia pacjenta i jego najbliższych oraz wydaje polecenia pacjentowi co ma robić. Dla mnie stracony czas i pieniądze.


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Olga Kałużyńska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Czułem się bardzo dobrze w profesjonalnej atmosferze stworzonej przez Panią Olgę. Bardzo sprawnie poprowadziła rozmowę, a potem udzieliła odpowiedniej pomocy wraz ze wszystkimi wyjaśnieniami jakich mogłem potrzebować. Bardzo polecam.


  D
  Profil zweryfikowany
  Olga Kałużyńska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam. Zadawała wiele pytań, była uważna i dobrała lekarstwa.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Konsultacje online, Łódź

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania