Psychomed

(7 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Psychomed

Zwoleńska 127

04-761 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Psychomed? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia

  Bardzo polecam terapię u Pani Magister. Korzystałem z terapii u Pani Magister w związku z moimi stanami lekowymi i jestem bardzo zadowolony. Pani Magister z dużym zaangażowaniem prowadziła moją terapię, pozwoliła mi poznać genezę moich lęków jak również sposoby radzenia sobie z nimi.


  Użytkownik zweryfikowany

  Korzystałam z terapii prowadzonej przez Panią Agnieszkę Jastrzębską. Jestem zadowolona z bardzo dużego zaangażowania i wnikliwego słuchania o moich problemach. Pani Agnieszka umiała przeanalizować i podpowiedzieć mi powody moich lęków, napięć, itp. Czułam się otoczona profesjonalną opieką i chęcią pomocy mi. Osiągnęłyśmy duży sukces (poprawa mojego stanu psychicznego, inne spojrzenie na moje objawy, które prawie zniknęły) dzięki zaangażowaniu i pracy Pani Agnieszki i mojej.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Wilk

  Mam bardzo chora siostre ,wloczyla sie od terapii do terapii , utyla 25 kg na zle dobranych lekach ,co poglebilo jej frustracje. doktor uczciwie zasugerowal pobyt w szpitalu w celu obserwacji i postawienia diagnozy . Gdyby od razu sie posluchala pewnie bylo by lepiej. Ja doktorowi bardzo dziekuje ,bystry czlowiek , polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Wilk

  Lekarz pomógł z początku, lecz później, gdy pojawił się nawrót, nie potrafił dobrać skutecznych leków. To prawda, wiele rzeczy mi wytłumaczył, jednak niestety jeżeli chodzi o leki to były nietrafione. Źle się po nich czułam i nie zostały one zamienione na inne. Dlatego zmieniłam lekarza na innego specjalistę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Wilk

  Byłam na kilku wizytach u Pana Tomasza i jestem bardzo zadowolona. Osoba bardzo sympatyczna oraz kompetentna. Podejście do pacjenta jak najbardziej profesjonalne.
  Z ogromną uwagą zostałam za każdym razem wysłuchana. Doktor poświęca pacjentowi dużo czasu. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy dobrego psychiatry - polecam :)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Wilk

  Bardzo dobry lekarz. Musiałem trochę czekać w poczekalni na swoją kolej, ale warto było. Doktor był bardzo uprzejmy, prowadził ze mną bardzo ciekawą rozmowę w celu zidentyfikowania choroby. Dowiedziałem się wielu ważnych rzeczy. Na koniec przypisał leki, które okazały się bardzo skuteczne.
  Serdecznie pozdrawiam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Wilk

  Lekarz bardzo sympatyczny i sprawiał bardzo dobre wrażenie.
  Niestety po kilkunastu wizytach ( każda kosztowała 120 zł, ale oczywiście o to nie mogę mieć pretensji (; ).
  Wymusił na mnie Urojenia charakterystyczne dla zespołu paranoidalno-depresyjnego. Byłem bardzo smutny zaczeliśmy rozmawiać w końcu w pewnym momencie powiedział - "a może to twoja wina ?" Poza tym wygląda bardzo sympatycznie (:

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania