Psychomed

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Psychomed

Zwoleńska 127

04-761 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Wilk

  Psychiatra, lek.

  • A

   Mam bardzo chora siostre ,wloczyla sie od terapii do terapii , utyla 25 kg na zle dobranych lekach ,co poglebilo jej frustracje. doktor uczciwie zasugerowal pobyt w szpitalu w celu obserwacji i postawienia diagnozy . Gdyby od razu sie posluchala pewnie bylo by lepiej. Ja doktorowi bardzo dziekuje ,bystry czlowiek , polecam

  • K

   Lekarz pomógł z początku, lecz później, gdy pojawił się nawrót, nie potrafił dobrać skutecznych leków. To prawda, wiele rzeczy mi wytłumaczył, jednak niestety jeżeli chodzi o leki to były nietrafione. Źle się po nich czułam i nie zostały one zamienione na inne. Dlatego zmieniłam lekarza na innego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Jastrzębska

  Psycholog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia

   Bardzo polecam terapię u Pani Magister. Korzystałem z terapii u Pani Magister w związku z moimi stanami lekowymi i jestem bardzo zadowolony. Pani Magister z dużym zaangażowaniem prowadziła moją terapię, pozwoliła mi poznać genezę moich lęków jak również sposoby radzenia sobie z nimi.

  • Korzystałam z terapii prowadzonej przez Panią Agnieszkę Jastrzębską. Jestem zadowolona z bardzo dużego zaangażowania i wnikliwego słuchania o moich problemach. Pani Agnieszka umiała przeanalizować i podpowiedzieć mi powody moich lęków, napięć, itp. Czułam się otoczona profesjonalną opieką i chęcią pomocy mi. Osiągnęłyśmy duży sukces (poprawa mojego stanu psychicznego, inne spojrzenie na moje objawy, które prawie zniknęły) dzięki zaangażowaniu i pracy Pani Agnieszki i mojej.


Powiązane wyszukiwania