PsychoCare

(456 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

PsychoCare

ul. Janczarów 2B, Wilanów

02-960, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 736...

PsychoCare

Księcia Bogusława X 51/12

71-606, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

PsychoCare

Mikołaja Kopernika 13/2, Śródmieście

00-359, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 736...

PsychoCare

aleja Jana Rodowicza „Anody” 22a/111, Ursynów

02-786, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

PsychoCare

Tadeusza Rechniewskiego 11/87, Praga-Południe

03-980, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dominika Krawiec

  Psychoterapeuta, mgr

  • H
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: problemy emocjonalne

   Świetna pani psychoterapeutka która pomogła mi pozbierać się i stanąć na nogi po utracie bliskiej osoby. Empatyczna i sympatyczna, wzbudza zaufanie i przede wszystkim pomaga.

  • K
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani doktor pomogła mi po utracie kontaktu z bliskimi. Bardzo mnie wspierała i pomagała dość do stanu w którym jestem obecnie. Z niechęci do życia w uśmiechnięta kobietę. Dziękuję polecam

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Patrycja Malczewska

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • Lokalizacja: PsychoCare

   Nie podobała mi się wizyta u Pan Patrycji, nic nowego nie wniosła do mojego życia. Myślałem, że dostanę konkretne wskazówki i porady a nic takiego się nie wydarzyło. Pani Patrycja nie wyglądała na zaangażowaną w pracę, miałem wrażenie, że mnie nie słucha. Nie polecam

  • I
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: badania psychologiczne

   Bardzo dobra Pani doktor. Poradzila sobie szybko z moim problemem, do tego jest przemila. Nie czułam sie jak w gabinecie lekarskim, bardzo luzno. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Ewa Zając

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • B
   Lokalizacja: PsychoCare

   Polecam Panią doktor. Bardzo miła i kompetentna osoba. Dzięki terapii dowiedziałam się, co jest głównym źródłem moich problemów i jak sobie z nimi poradzić. Pomogła mi wyjść na prostą.

  • J
   Lokalizacja: PsychoCare

   Serdecznie polecam wizytę u Pani Ewy, złota kobieta. Bardzo mi pomogła. Najlepszy lekarz od zdrowia psychicznego z jakim miałam okazję rozmawiać.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Maria Szmidt

  Dietetyk, mgr

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: pierwsza wizyta - wywiad żywieniowy + analiza składu masy ciała

   Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Rozmowa bardzo konkretna i konkretne wskazówki. Czekam teraz na meila z podsumowaniem dzisiejszej wizyty. Zalecenia już wcielam w życie, oby starczyło wytrwałości.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: pakiet: pierwsza wizyta + 1 x wizyta kontrolna, jadłospis 7-dniowy

   Bardzo sympatyczna pani dietetyk. Okazała mi zrozumienie i stopniowo pomoże mi odżywić organizm, zaczynając od produktów, które mnie nie stresują. Jestem zadowolona z pierwszej wizyty :)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Karolina Gorbacka-Walkowiak

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • S
   Lokalizacja: PsychoCare

   Pani Karolina to bardzo dobry specjalista, skupiony na pacjencie, podchodąca indywidualnie. Potrafiła zadawać odpowiednie pytania i pomagała mi samej dojść do wniosku jak wartościową jestem osobą. A zarazem od samego począteku podkreślała że sukces terapii zależy ode mnie. Od początku jasno określiłysmy cel i co ważne, gdy ja poczułam że go osiągnęłyśmy, jasno powiedziała że albo ustalimy kolejny nad którym będziemy pracować albo powinnyśmy uznać terapię za zakńczoną. Dla mnie to tym bardziej pokazało ją jako proesjonalistę, któremu zależy na ludziach a nie na jak ja większej ilości wizyt.

   Sylwia

  • I
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: ocena stanu psychicznego

   Zostałam dobrze pokierowana przez Panią doktor – udałam się do psychiatry, który zmienił mi leki. Czuję ogromną poprawę, bardzo dziękuję za wskazówki. Inny specjalista kazał mi czekać- psychiatra potwierdził, że zmiana leków była konieczna. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Wiesław Marek Nowak

  Psycholog, Terapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Help-Medical: Psycholog, Psychoterapeuta, PsychiatraUsługa: psychoterapia online

   Polecam Pana Wiesława, miałem okazję poznać wielu terapeutów i jest to bardzo dobry terapeuta z dużym zasobem wiedzy i doświadczenia, jestem w trakcie terapii która będzie trwała długo ale już wiem że jest to wartościowo spędzony czas i wiedza którą dużo daje

  • E
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: konsultacja psychologiczna

   Bardzo kompetentny lekarz. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu pomógł mi rozwiązać skomplikowaną sytuację. Dziękuję .

  Zobacz wszystkie opinie (79) o tym lekarzu


 • Dorota Klepadło

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: Brak komunikacji w rodzinie

   Pierwsza wizyta . Pani doktor zrobiła na rodzinie dobre wrażenie . Juz na tej wizycie zobaczyłam swoje błedy . Myśle a w sumie mam nadzieje że po każdym spotkaniu dowiem się co przeżywa moje dziecko i jaki znalezć sposob ,metode aby coś zmienić ,naprawić. Odbudować relacje z rodziną.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: psychoterapia

   Szanowni Państwo! Jeżeli miałbym wymieniać ilość zalet, które Pani Dorota prezentuje jako specjalistka w nurcie psychoterapii systemowej to mielibyście Państwo co czytać przez najbliższe pół dnia. Jest prawdziwą profesjonalistką w tej dziedzinie. Mam również, nieodparte wrażenie po wielu bardzo pozytywnych sesjach zwieńczonych moim wreszcie moim sukcesem i osiągnięciem zamierzonego celu, że kocha to co robi. Wzbudza swoją osobą zaufanie, trafia idealnie w sedno problemu, zadaje konkretne pytania, słucha, naprowadza, rozumie, mówi jak jest i jak to wszystko działa oraz w jaki sposób radzić sobie w różnych sytuacjach. Uważam, że Pani Dorota to osoba, która ma powołanie do tej pracy i nie żałuję ani jednej godziny, dzięki, której zrozumiałem bardzo dużo jeśli chodzi o moje problemy i rozterki, które mnie bardzo męczyły przez ponad dwie dekady życia. Dziś spoglądam w przyszłość o wiele szczęśliwszy. Jestem w całkowicie innym, lepszym miejscu. Pełen chęci do działania, pełen świadomości tego kim jestem i co mogę jako człowiek. Dlatego też serdecznie polecam Panią Dorotę jako specjalistę. Jeśli ktokolwiek szuka pomocy i się zastanawia czy "to coś da", "czy warto" - odpowiadam - warto! Na pewno będziecie Państwo mile zaskoczeni. Polecam i bardzo serdecznie dziękuję za udzieloną mi pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Natalia Skwarek

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • L
   Lokalizacja: PsychoCare

   Bardzo sie cieszę, że zdecydowałam się na wizytę. To była moja pierwsza wizyta, ale dużo z niej wyciagnęłam. Na pewno jeszcze raz skorzystam z rozmowy z Panią Natalią. Zostałam wysłuchana i nakierowywana na tematy, na które sama muisałam odpowiedzieć, to było bardzo pomocne.
   Polecam

  • E
   Lokalizacja: PsychoCare

   Pani Natalia bardzo profesjonalnie i konkretnie podeszla do tematu. Potrafi wprost powiedziec jak wyglada sytuacja i zadawac tak pytania, by pacjent sam wydobyl z siebie to, co w nim tkwi. Robi to w bezposredni sposob, jednak zachowujac cieplo i mila atmosfere. Pomaga dojsc do celu pokazujac bardzo obrazowe przyklady, ktore przemowia do nawet najwiekszego sceptyka. Daje przestrzen, ale tez wspiera, gdy pacjent sie zablokuje.


 • Agnieszka Przygodzka

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: konsultacja psychologiczna

   Pani Agnieszka jest z jednej strony ciepła, serdeczna, sympatyczna. Z drugiej konkretna.
   Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Nie ocenia. Zadaje w ten sposób pytania, że sama docieram do rozwiązania. Polecam całym sercem!

  • Lokalizacja: PsychoCare

   Świetna specjalistka z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Pozdrawiam Panią Agnieszkę i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Olga Praśniewska

  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta, mgr

  • E
   Lokalizacja: PsychoCareUsługa: konsultacja psychologiczna

   Bardzo polecam! Pani Olga to najbardziej serdeczna, przyjazna i miła osoba, którą w życiu poznałam! Była ze mną przez wiele trudnych chwil. Znalazłam w niej duże oparcie i pomoc. Myślę, że gdyby nie ona, nie byłabym tu gdzie jestem teraz. Dodatkowo ma bardzo dużą wiedzę, którą cały czas rozwija i poszerza. Nie udaje zadufanego specjalisty tylko pokazuje, że również jest człowiekiem. Polecam z całego serca, każdemu!

  • Lokalizacja: PsychoCare

   Ogromne zaangażowanie i nieskończone ilości empatii to cechy które najlepiej opisują Panią Olgę. Miałam szczęście trafić na takiego lekarza. Już od pierwszej wizyty czułam wsparcie i pozytywną energie. Spotkania odbywają się w miłym miejscu i odpowiednich relaksujących warunkach. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (128) o tym lekarzu