Informacje o placówce

Gabinety

Przylądek Zdrowia

Kamieńskiego 47, Podgórze Duchackie

30-644, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 570...

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Halska

  Internista, Alergolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Super, jestem mega zadowolony, pomogła mi w chorobie, Pani na recepcji również bardzo miła, naprawdę polecam.


 • Monika Miklaszewska

  Nefrolog, dr hab. n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Wadowicka 8W

   Syn jest pacjentem dr Miklaszewskiej już od kilku lat i jest pod fantastyczną opieką. Pani doktor jest bardzo zaangażowana, mimo wielu obowiązków ma dla nas zawsze czas. Jest konkretna, dokładna, a przy tym niezwykle miła i serdeczna. Szczerze polecam dr Miklaszewską jako wspaniałego specjalistę.

  • J
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Fantastyczny lekarz, bardzo miła, kompetentna kobieta. Bardzo wnikliwy wywiad, sensowne zalecenia. Polecam gorąco!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Miłosz Przybyszowski

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Jestem pod wielkim wrażeniem dr. Przybyszowskiego . Problem z jakim zgłosiłam się z synem do lekarza nie został zbagatelizowany . Syn został zbadany , a ja uzyskałam wszystkie informacje , które rozwiały moje wątpliwości odnośnie zdrowia dziecka . Niesamowite podejście do młodego pacjenta , pierwszy raz spotkaliśmy się z tak pozytywnym i tak ludzkim traktowaniem drugiego człowieka . Z całego serca polecam .

  • H
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Doskonały specjalista, szeroka wiedza, profesjonalne i zdroworozsądkowe podejście, świetny kontakt z dzieckiem plus doświadczenie. Mam do niego pełne zaufanie jeśli chodzi o leczenie mojego dziecka. Pomógł zarówno w sprawach trudnych i nietypowych jak i przy klasycznym przeziębieniu.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Teresa Wojtyła - Baran

  Laryngolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przylądek ZdrowiaUsługa: trzeci migdał

   Polecam Panią Doktor z całego serca. Pełen profesjonalizm i super podejście do dzieci.
   Na pewno jeszcze tu wrócimy

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła, konkretna. Bardzo szybko i sprawnie przeprowadzila badanie u 7 tygodniowej córki. Polecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Łukasz Bełch

  Urolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przylądek ZdrowiaUsługa: konsultacja urologiczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Rozmowa konkretna i rzeczowa. Bardzo dobrze omówienie wyniku USG. Zalecono leczenie oraz wskazano inne możliwości w sytuacji gdyby zastosowane nie przyniosło żądanego efektu. Jak najbardziej polecam.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CLINIQMED Medycyna i Estetyka

   Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dobrze wykonane USG jak również omówienie jego wyników a następnie rozmowa z pacjentem. Jak najbardziej polecam i w razie podobnych problemów w przyszłości na pewno pojawię się u Pana doktora ponownie!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Mateusz Jagła

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przylądek Zdrowia

   Bardzo miły lekarz,profesjonalne podejście,badanie opisane językiem do zrozumienia, a w razie potrzeby tłumaczy bardzo dokładnie jeśli czegoś ktoś nie rozumie. Wizyta na plus ! Polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Pobyt na IT w USD w Krakowie

   Wspaniały lekarz i człowiek. Pan Doktor prowadził na oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie naszą córeczkę po ciężkiej zamartwicy urodzeniowej. Pan Doktor niezwykle cierpliwie podchodził do rozmów z nami, czyli przerażonymi rodzicami, którzy zadawali mnóstwo pytań, nieraz płacząc. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Piotr Szczerbiński

  Ortopeda Dziecięcy, Ortopeda, lek.

  • E
   Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczneUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz dokładnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Wizyta odbyła się punktualnie, co było naprawdę miłym zaskoczeniem po innych lekarzach, u których zawsze długo czekaliśmy z malutkim dzieckiem. Córka została dokładnie zbadana.Na pewno wrócimy na dalsze leczenie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczne

   Profesjonalna obsługa, szybka diagnoza, bardzo miła atmosfera. USG na miejscu w cenie konsultacji. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Anna Wędrychowicz

  Endokrynolog, Pediatra, dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Sołtysowska

   Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Doktor za pomoc. Imponująca wiedza i doświadczenie, wspaniały stosunek do dziecka, życzliwość i świetny kontakt z rodzicem. Pani Doktor uchroniła naszego synka przed niepotrzebnym przewlekłym leczeniem, trafnie zdiagnozowała co leży u podstaw problemu i dzięki temu zwalczyliśmy go. Cieszę się, że mieliśmy szczęście być pacjentami właśnie Pani Doktor. Jeszcze raz dziękujemy!

  • Braklo skali bo bardzo dobry to za mało dla Pani doktor. Miła, konkretną, rzeczowa, sympatyczna, delikatna, skrupulatna, wykwalifikowana... długo by wymieniać. Od 2014 roku lecze u Pani doktor córkę z niedoczynności tarczycy. Od samego początku widać dobre efekty leczenia. Podczas każdej wizyty Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad, badanie, sprawdza wyniki, porównuje je z wcześniejszymi
   Poza tym bez problemu odpowiada na pytania i konsultuje z innych dziedzin jej specjalizacji np diabetologii podczas jednej wizyty. Polecam serdecznie. My z córeczką zakochalysmy sie w Pani doktor <3.


 • Małgorzata Gruszka

  Pediatra, Gastrolog, lek.

  • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

   Pani doktor to najcieplejszy lekarz jakiego poznalam! A mialam kontakt z wieloma ze względu i na swoj stan zdrowia i synka.
   To prawda, że zabiegana, ale potwornie zaangażowana w sytuacje zdrowotna, jak i ogólną kondycje psychiczna i fizyczna dziecka i rodzica.
   Dziękuję, za diagnozę, za opiekę, za slowa otuchy i za to, że jest Pani naszym polskim doktorem Housem ;)

  • K

   Pani doktor to świetny lekarz i wspaniały człowiek. Niesamowicie bezpośrednia i empatyczna osoba emanująca dobrą energią i humorem, a przy tym kompetentna i zaangażowana w swoją pracę. Obdarza szacunkiem wszystkich wokół siebie. Ma niesamowity kontakt z dziećmi w każdym wieku, a także z rodzicami, którym poświęca czas rozwiewając wszelkie wątpliwości. Naprawdę lekarz z powołania. Szkoda, że tak rzadko na takich trafiamy...

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Izabela Tarczoń

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • D
   Lokalizacja: Przychodnia SołtysowskaUsługa: badania diagnostyczne

   Cudowna kobieta, profesjonalny lekarz!
   Tacy powinni być wszyscy doktorzy. Pani doktor rzeczowo i trafnie postawiła diagnozę. Polecam Panią doktor

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Sołtysowska

   Odradzam.Pani doktor bardzo miła. Ładne gabinety, zabawki dla dzieci. Pani doktor być może z dużą wiedzą, ale mnie osobiście przeszkadzał fakt tego, że gabinety pootwierane, że słyszałam poprzednich pacjentów i mnie pewnie też było słychać. Może alergia to nie jest wstydliwy problem, ale wolałabym więcej prywatności. Poza tym Pani doktor co chwile przerywala rozmowę/ wywiad ze mna odpowiadajac co chwile na pytania recepcjonistki w sprawie recept dla innych pacjentow. Jak dla mnie to brak profesjonalizmu i ignorowanie pacjenta/klienta. Straciłam czas, 140 zl i tylko wymeczylam dziecko, bo wizyta nic nie wniosła. Osobiście odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu