Przychodnia

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia

Mazurska 61

25-343 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Przychodnia? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lidia Wrona

  Bardzo dobra lekarka, ciepła, życzliwa dla ludzi z profesjonalnym podejściem do pacjenta.
  Nie przyjmuje pacjenta na "odwal się" i następny proszę, tylko wysłucha do konca, sama pyta o różne rzeczy (związane z chorobą), wytłumaczy wszystkie kwestie związane z leczeniem. Polecam jak najbardziej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lidia Wrona

  Lekarka jakich mało :) Każda odbyta wizyta jest fachowo przeprowadzona, wszystkie wyniki których nie rozumiałem zostały mi dokładnie wytłumaczone a to wszystko z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam, ja już wiem, że w razie problemów zdrowotnych udam się ponownie do Pani Doktor Wrony :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lidia Wrona

  Niesamowicie sympatyczna Pani Doktor służąca pomocą i fachową wiedzą. Każda wizyta jest pełna uśmiechu oraz pozytywnego nastawienia. Serdecznie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Lidia Wrona

  Lekarka o wielkim sercu i bardzo dobrym podejściu do ludzi. Cierpliwa, uśmiechnięta, serdeczna, pomocna a przede wszystkim kompetentna - dokładnie i w zrozumiały sposób wyjaśnia wyniki badań, odpowiada na pytania zawsze uprzejmie i z uśmiechem. Dzięki temu wiem, co mi dolega i jak dalej będzie przebiegać leczenie. Objaśnia wyniki od specjalistów, które mi niewiele mówią. CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE BYLI JAK DR WRONA, gorąco polecam i dziękuję Pani Doktor Wronie !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania