Przychodnia Zdrowia Sana-Med

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia Sana-Med

Kościelna 1/2

68-200 , Żary , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Skomra Inny

  Bardzo polecam neurologa p.Andrzeja Skomrę..jest lekarzem który poświęca dużo uwagi pacjentowi,szczegółowo wszystko wyjaśnia..mam wrażenie, że każdego pacjenta traktuje z pełną uwagą A przede wszystkim podchodzi poważnie do każdego problemu z którym przychodzi pacjent..Bardzo empatyczny i z dużą kulturą pod każdym względem..będę zachęcała wszystkich znajomych do Pana doktora Skomry.Pelen szacunek i bardzo dziękuję panie doktorze.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Skomra Bóle głowy

  Zgłosiłam się do gabinetu z bólami głowy. Spotkałam się z szybką reakcja na problem. Doktor zalecił dodatkowe badania i na ich podstawie wprowadził leczenie. Konkretny, miły. Nie wymyśla, nie naciąga. Mogę polecić szczerze wizytę u Pana Doktora.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Skomra ból kręgosłupa

  Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem zadowolona , , że trafiłam właśnie do tego lekarza...Polecam... Pan Doktor daje również bardzo duże wsparcie psychiczne , a to naprawdę ważne . Od kilku miesięcy walczę z bólem , który nie pozwala mi pracować, Pan Doktor przywrócił mi wiarę w to że może uda się z tym coś zrobić , bardzo dziękuję .


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Skomra diagnoza

  Dr Skomra to człowiek o wielkiej empatii ,wspaniały diagnosta i lekarz.Dwa lata "chodziłam po lekarzach" z problemem ,dopiero pan doktor zdiagnozował mnie poprawnie i okazało się ,ze mam padaczkę /po wypadku/,po przepisanych lekach czuje sie jak nowo narodzona.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania