Na rynku usług medycznych funkcjonuje od 2000 roku. Początkowo ZBM Zdrowie zajmował się wyłącznie medycyną pracy, świadcząc usługi klientom indywidualnym i dużym przedsiębiorstwom. Od września 2005... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia ZBM Zdrowie

Powstańców Warszawskich 64b

41-902 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia ZBM Zdrowie

Tarnogórska 6

41-902 , Bytom , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Na rynku usług medycznych funkcjonuje od 2000 roku. Początkowo ZBM Zdrowie zajmował się wyłącznie medycyną pracy, świadcząc usługi klientom indywidualnym i dużym przedsiębiorstwom.

Od września 2005 roku w ramach naszej przychodni oprócz Poradni Medycyny Pracy działa Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz inne Poradnie specjalistyczne. Od stycznia 2011 Poradnia poszerzyła swoją działalność o nowe Poradnie specjalistyczne, nowoczesną pracownie RTG, rehabilitację w nowej lokalizacji w Bytomiu.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Andrzej Szojkowits Inny

  Podczas pierwszej wizyty lekarz wykonał standardowe badanie, był uprzejmy i przyjazny. Lecz gdy podczas kolejnej wizyty po pobycie w szpitalu poprosiłam o cytologię, lekarz zażądał podania dokładnej daty ostatniego badania. Oczywiście nie pamiętałam dokładnej daty, na co lekarz odparł, że nie będzie na mnie marnował szkiełka... Skrytykował także sposób leczenia moich pozostałych dolegliwości i pochwalił się własnymi sukcesami w szkoleniach innych lekarzy i udziałach w międzynarodowych sukcesach. Nie miało to jakiegokolwiek związku z moimi dolegliwościami.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Wieczorek konsultacja ortopedyczna

  Wizyta z powodu bólu wywoływanym przez uszkodzone dyski C6 i C7 oraz pojawiające się zwyrodnienie i lordozę odcinka szyjnego. Nie dostałem żadnej pomocy czy porady co z tym dalej robić. Stwierdził że ból jest subiektywny i mam to rozchodzić. Zerowa pomoc ,zero wskazówek jak się dalej leczyć.... Odradzam z całego serca.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Andrzej Szojkowits Inny

  To, że pan doktor non stop przerywa i wprowadził nieprzyjazną atmosfere to nic (wysoka kultura osobiste nie jest konieczna u lekarza)... Ale pan doktor podzielił się ze mną następującą wiedza:
  - kobiety ktore nie rodzily, nie moga uzywac antykoncepcji hormonalnej, tak samo jak kobiety ktory mialy mięśniaki
  Gdy mialam pytania, nie moglam dokonczyc nawet pół zdania, bo pan doktor przerywal i rozpoczynal historie nie na temat. Wyszlam kompletnie skonfundowana. Zaraz po wizycie poszlam do innego ginekologa, który był zdziwiony i rozbawiony opiniami poprzednika i uznał je za kompletną bzdurę. Z przykroscia nie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Lasek-Górska Inny

  Szybki kontakt, bardzo dociekliwa i cierpliwa Pani Doktor. Wyjaśniła ,doradziła. Leczenie skuteczne. A przy okazji ze szczyptą humoru.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kalina Walas konsultacja dietetyczna

  Bardzo konkretna Pani dietetyk! Pomogła mi w PCOS i insulinooporności sympatyczna atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta Polecam!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Wieczorek konsultacja ortopedyczna

  Odradzam wizyty u tego specjalisty.
  Lekarz nawet nie spojrzał na przyniesione zdjecie RTG (skrecenie kostki z podejrzeniem pekniecia kosci), od biurka wstal raz, zeby dwa razy dotknac skreconej kostki.
  Brak komunikacji z jego strony: nie mowil co robi i jak wyglada rekonwalensencja, czy fizjonomia zostala zachowana , jak postępowaći jak bedzie wygladalo dalsze leczenie, czego mozna sie spodziewac. Zalecil jedynie zalozenie opaski na noge a na pytanie: moge stawac i zaczac chodzic czy lepiej nie? - odpowiedzial wymijajaco i nie jednoznacznie.
  Nastepnego dnia szybkonzwrocilam sie do innego specjalisty, ktory radykalnie wykluczyl to, co powiedzial pan Wieczorek i otrzymalam informacje ze gdybym zastosowala sie do zalecen mogloby dojsc do niedroznosci i dalszego pogłębienia sie urazu.
  Nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Andrzej Szojkowits Inny

  Niestety mam bardzo złe wspomnienia z wizyty u tego lekarza. Powód mojej wizyty wywoływał moje (uzasadnione) silne emocje - zamiast profesjonalnego wsparcia, lekarz podniósł na mnie głos i kazał mi się uspokoić. Na brak wypisu ze szpitala (zabieg niezlecony przez niego, odbyty dawno temu) znów się zdenerwował i podniósł głos. Źle wpisał dane dotyczące tego zabiegu. Nie słuchał, kiedy próbowałam zwrócić mu na to uwagę, przerywał mi. Zamiast wprost odpowiedzieć na pytania, najpierw snuł długie opowieści, z kim i gdzie operował i opowiadał o swoich osiągnięciach sprzed lat. Na koniec nazwał mnie "labilną" (oczywiście nie da się tego uznać za komplement; labilny=chwiejny, zmienny).


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kalina Walas dietoterapia

  Wreszcie trafiłam na profesjonalnego dietetyka. Przez długi czas szukałam fachowca, który umie połączyć problemy wynikające z cukrzycy z innymi chorobami wspolistniejacymi. Dzięki poleceniu znajomej trafiłam do Pani Walas. Wreszcie ktoś kto wie i chce pomóc oraz potrafi zmotywować. Cukier w normie, waga spada a wraz z jej spadkiem rośnie moje samopoczucie i motywacja :-) Szczerze polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kalina Walas konsultacja dietetyczna

  Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, miły kontakt i efekty widoczne gołym okiem. Dieta ułożona indywidualnie dla mnie, polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kalina Walas dietoterapia

  Najlepsza jest! Holistyczne podejście, zaangażowanie, cierpliwość i pasja - czuje się, że lubi ludzi i to co robi. Ale to jeszcze nic... Całości dopełnia skuteczność zarówno, jeśli chodzi o zdrowie, jak i urodę oraz samopoczucie. Dziękuję i polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania