Na rynku usług medycznych funkcjonuje od 2000 roku. Początkowo ZBM Zdrowie zajmował się wyłącznie medycyną pracy, świadcząc usługi klientom indywidualnym i dużym przedsiębiorstwom. Od września 2005... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia ZBM Zdrowie

Powstańców Warszawskich 64b

41-902, Bytom, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...

Przychodnia ZBM Zdrowie

Tarnogórska 6

41-902, Bytom, śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 32 ...

O nas

Na rynku usług medycznych funkcjonuje od 2000 roku. Początkowo ZBM Zdrowie zajmował się wyłącznie medycyną pracy, świadcząc usługi klientom indywidualnym i dużym przedsiębiorstwom.

Od września 2005 roku w ramach naszej przychodni oprócz Poradni Medycyny Pracy działa Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz inne Poradnie specjalistyczne. Od stycznia 2011 Poradnia poszerzyła swoją działalność o nowe Poradnie specjalistyczne, nowoczesną pracownie RTG, rehabilitację w nowej lokalizacji w Bytomiu.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Martula

  Urolog, Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia LUXarMEDUsługa: Moczenie nocne dziecka

   Lekarz bardzo uprzejmy .... I to na tyle.
   Zgłosiłam się z problemem moczenia nocnego u dziecka. Na wizycie okazało się, że trzeba mieć wyniki z badania moczu. Dobrze, że przypadkowo miałam. Lekarz stwierdził infekcję w moczu podając, że to może być przyczyną. Kazał powtórzyć badania i wrócić do kontroli. Jeśli wyniki się nie zmienią przepisze leki na infekcję. Badania robiłam ponieważ byłam też z dzieckiem u gastrologa, który na pierwszą wizytę wymagał aktualnych wyników. Wyszłam zła, że dziecko ma infekcję, a gastrolog nic nie wspomniał. Poszłam więc z tymi wynikami do lekarza rodzinnego, a on stwierdził, że mój syn jest zdrowy i nie ma infekcji.
   Znalazłam innego urologa, któremu również przedstawiłam te same wyniki. On także stwierdził brak infekcji.
   Aaaa zapomniałam wspomnieć, że Pan Doktor zasugerował, że może zbyt mocno przytulam dziecko po zmoczeniu. A że ma 6 lat to już czuje podniecenie i może sam prowokować moczenie!! Ani lekarz rodzinny, ani ten drugi urolog nie potwierdził tej tezy!
   Moje dziecko od innego specjalisty dostało leki i mamy 100% suchych nocy.
   Czasami lepiej po prostu powiedzieć nie wiem.

  • Z

   Polecam wszystkim. Byłam u Pana doktora kilka razy na konsultacjach. Bardzo mi pomógł. Jeśli miałam jakieś pytania lub obawy zawsze służył pomocą. Jest wspaniałym specjalistą. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zygfryd Garłowski

  Urolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: konsultacja urologiczna

   Znakomity lekarz , pełen profesjonalizm , stosunek do pacjenta przyjazny, wszystko wytłumaczone w sposób dostępny

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: konsultacja urologiczna

   Moja pierwsza wizyta u dr. Garłowskiego i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Lekarz bardzo uprzejmy i kontaktowy, cierpliwie słucha i rzeczowo odpowiada. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba więc narzekanie, że ktoś musiał czekać dłużej na wizytę jest bezsensowne - przecież po to tam idziemy aby być dobrze zbadani, a to wymaga czasu.
   Cenowo też na duży plus!!!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Artur Arnold Sczesny

  Ortopeda, Fizjoterapeuta,

  • M

   Zdecydowanie odradzam tego lekarza, ponieważ kazał rodzicom wchodzić do gabinetu już z rozebranym dzieckiem, badał przy otwartych drzwiach i oknie( przeciąg) dziecko 2 tygodniowe.. raczej nie tak to powinno wyglądać . Dodatkowo cale usg zajęło mu dosłownie minutę miałam wrażenie , że nawet nie przyjrzał się dokładnie, był nieuprzejmy z opryskliwością odpowiedział na zadane mu pytanie , miałam wrażenie , że chce abyśmy jak najszybciej opuścili gabinet . ODRADZAM


 • Sławomir Dariusz Szczuka

  Chirurg,

  • M

   Trafiłam na świetnego fachowca. Dr Szczuka szybko i trafnie zdiagnozował problem, a leczenie, które zaordynował przynosi bardzo dobre efekty. Dodam, że lekarz ten jest miły i pogodny, co ma znaczenie dla nas - pacjentów. Pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo :)


 • Andrzej Głogowski

  Ortopeda, Biegły Sądowy, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz słabo rozmawia z pacjentem...niewiele tłumaczy i ogólnie niezbyt się stara. Nie chciał czy też nie umiał mi wytłumaczyć jaki pożytek daje blokada i wykazał słabą kompetencję (więcej sama wyczytałam w necie) i słabe zainteresowanie moim przypadkiem - od razu proponował operację a nie rehabilitację.....nie polecam

  • R

   Jestem zadowolony z wizyty, lekarz konkretny, miły. Z obserwacji w poczekalni wynika że zna pacjentów i jest z nimi w dobrych przyjacielskich relacjach. Ja byłem pierwszy raz z prostą sprawą zapalenie kaletki stawowej, czuli w zasadzie tylko odsysanie płynu. W przyszłości jeżeli będzie potrzeba skorzystam z tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Elżbieta Michalska

  Endokrynolog, Ginekolog, dr n. med.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor bardzo profesjonalne przeprowadza wywiad z pacjentem, miła nie spieszy się poświęca czas i uwagę aby jak najwięcej dowiedzieć się o pacjencie

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

   Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad dotyczący mojego stanu zdrowia. Zleciła dodatkowe badania i dobrała odpowiednie leki. Wszystko odbyło się w pozytywnej atmosferze. To dobry specjalista godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zdzisław Andrzej Szojkowits

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Przychodnia ZBM ZdrowieUsługa: kontrola

   Polecam Pana Doktora ,bardzo rzeczowy poszlam na kontrole okazal sie stan zapalny
   za kazdym razem Pan Doktor dokladnie zbada,wytlumaczy
   moim zdaniem super :) polecam widac ze ma ogromna wiedze i doswiadczenie

  • Lokalizacja: GABINETUsługa: bóle podbrzusza

   Najlepszy Ginekolog na świecie! Byłam strasznie zrażona,bo trafiałam i prywatnie i na NFZ na niedoświadczonych i niedelikatnych,aż trafiłam bardzo przestraszona i uprzedzona do dr. Dziekuje za odzyskane zaufanie i serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Walas

  Kardiolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie

   Po kolejnej wizycie mogę z czystym sumieniem dodać opinię gdyż uważam że po pierwszej wizycie ciężko mieć wyrobioną opinię. Pan Doktor jest bardzo rzeczowy i tłumaczy co, jak, dlaczego itd. Wizyta jest przyjemna i nie stresująca. Doktor słucha pacjenta i udziela odpowiedzi gdy pacjent ma jakieś pytania. Polecam

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia ZBM ZdrowieUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Super czlowiek, lekarz. Jestem zaskoczony profesjonalna, konkretna konsultacja bez owijania w bawełnę i co najważniejsze bez naciąganie na niepotrzebne badania.
   Gorąco polecam. Na pewno zostane stałym pacjentem Pana doktora

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Ochwał- Brzezinka

  Okulista, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przeszczep rogówki i operacja zaćmy

   Pani Doktor jest niezwykle empatyczną i miłą osobą, Dysponuje wiedzą, uważnością i dbałością o pacjenta rzadkimi w dzisiejszych czasach. Jej diagnozy okazały się celniejsze niż sławy warszawskiej.Opiekowała się moja mamą przed i po operacji. Bardzo polecam.

  • E
   Lokalizacja: Przychodnia ZBM ZdrowieUsługa: zapalenie rogówki

   Najlepsza Pani Doktor, dziękuję za diagnozę i leczenie. Okulisci z mojego miasta powinni się od Pani uczyć. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam ze świętokrzyskiego ????