Informacje o placówce

Gabinety

PRZYCHODNIA WOLMEDICA

Turystyczna 11G/H

25-557 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam. Pan dr prowadzil moja ciąże, dokładny, miły, rzeczowy. Zarówno prywatnie jak i na Nfz nie można powiedzieć zlego slowa. W szpitalu również sie mna interesowal. Teraz chodzę na wizyty kontrolne. Jest bardzo dokladny, ma czas dla pacjentki, nigdy nie czulam by sie spieszyl. Dodatkowo to on wykryl wade nerek u synka (badał mnie rowniez inny lekarz, ktory tego nie zauważył). Bardzo polecam, a Panu Doktorowi życzę samych sukcesów!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty. Miła, rzeczowa rozmowa. Kompleksowe podejście do pacjenta. Szczerze polecam Doktora Woldera.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Tochowicz konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczy, badanie wykonane bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Tochowicz USG ginekologiczne

  Wizyta w miłej atmosferze. Pani doktor sympatyczna, fachowa, z dobrym podejściem do pacjenta. wszystko dobrze wytłumaczone. Serdecznie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Lekarz z powołania o wysokiej kulturze osobistej,
  ogromnej wiedzy i pasji.
  Jestem dozgonnie wdzięczna lek. Wolderowi za opiekę podczas prowadzenia moich dwóch ciaz.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Tochowicz konsultacja ginekologiczna

  Bylam na wizycie z moja 3 letnia córka i wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani doktor miała super podejście do córki, a mi ze spokojem i rzetelnością tłumaczyła wszelkie niejasności. Z całego serca polecam Pania doktor, jak również cała przychodnie Wolmedica.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Tochowicz Inny

  To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pani Monika bardzo sympatyczna ,badanie ginekologiczne zostało wykonane szybko i delikatnie. USG opisane bardzo dokładnie. Pani wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania . Wizyta odbyła się przed czasem co jest dużym plusem. Polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Tochowicz Inny

  Pani doktor sympatyczna, miła, rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśniła, bez pośpiechu. Wizyta przebiegła bezstresowo.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Tochowicz konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo miła, spokojnie wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na moje pytania. Wizyta bez pośpiechu i zero stresu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Tochowicz wizyta położnicza + usg położnicze (w ciąży)

  Pani Doktor bardzo miła to fakt, ale niestety u mnie leczenie nie przyniosło efektów i przez tydzień od wizyty dalej zmagam się z tym samym problemem w oczekiwaniu na następną konsultacje. Dodatkowo okropne opóźnienie - dostałam telefon dwukrotnie żeby przyjść na wcześniejszą godzinę I w konsekwencji w przychodni czekałam ponad godzinę na swoją kolej bo taki sam telefon otrzymały również inne panie. Idąc prywatnie jednak oczekuję przyjęcia o umówionej godzinie max z 15 minutowym poślizgiem. Po to wlaśnie idę prywatnie żeby ominąć niedogodności NFZ. No i ostatnia kwestią ktora nie przypadła mi do gustu to brak możliwości zaproszenia partnera na USG - ze względów epidemiologicznych. Zarówno ja jak i partner jesteśmy zaszczepieni pełną dawką, co w innych miejscach zwalnia nas z obostrzeń a idąc prywatnie na wizytę niestety takie zasady nie obowiązują. Po co wiec były te szczepienia skoro w żaden sposób nie zbliżają do normalności? Wiadomo tez ze mężczyzna nie złapie więzi z dzieckiem w trakcie ciąży jeśli nie zobaczy ze faktycznie coś tam jest - to cala magia USG a niestety ta magię się odbiera nawet tym zaszczepionym tatusiom.

  lek. Monika Tochowicz

  Pani Aniu,
  Nie zawsze od razu leczenie jednym sposobem lub jednymi wyrobami farmaceutycznymi przynoszą natychmiastowy efekt. Niestety czasem potrzeba na to czasu i więcej konsultacji oraz rozszerzonej diagnostyki.
  Jeśli chodzi o poślizg i godzinne czekanie w poczekalni - chcieliśmy bardzo przeprosić, czasami opóźnienie robi się w trakcie wizyty i osoba będąca na rejestracji nie jest w stanie tego przewidzieć.
  W kwestii wchodzenia z partnerem, dopiero od niedawna obostrzenia się zmieniły i można wejść na wizytę wraz z mężem/partnerem. Nie wynika to ze złośliwości naszych lekarzy, lecz wytycznych nałożonych na nas z góry i to czy my jesteśmy zaszczepieni czy nasi pacjenci nie miało znaczenia, takie były wytyczne.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania