Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (76)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam Pana Daniela. Dzięki niemu mam zdrowego synka, ciążka była zagrożona. Zajął się nami wspaniale i profesjonalnie.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Doktor Wolder niedawno pomógł przyjść naszemu malenstwu na świat. Polecam doktora za zaangażowanie i pomoc w przejściu przez te 9 trudnych miesięcy. Dziękujemy.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Wolder konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Lekarz z powołania, zgodzie się mnie przyjąć jako dodatkowa pacjentka choć nie byłam stałą pacjentką, a kolejki długie. Zbadał dokładnie i poświęcił tyle czasu ile było trzeba, wyjaśnił wszystko i dał leki. Trudna ciążą,ale z Panem Doktorem damy radę. Bardzo dziękuję Doktorze.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adrian Swat Inny

  Trafiłam na pana doktora przypadkiem, chciałam potwierdzić ciążę ponieważ poprzedni lekarz nie był pewien czy pęcherzyk nie jest pusty. Od samego początku pan doktor był bardzo rzeczowy i miły uspokoił mnie że wszystko ok . W trakcie wizyt nie naciskał na zbędne badania, a podczas robienia USG jeśli było trochę niewyraźne ( mam parę kg więcej) próbował do skutku żeby mieć pewność że z dzieckiem wszystko ok. W szpitalu w trakcie porodu ( poród wywoływany z powodu cukrzycy ciążowej) cały czas sprawdzał postępy akcji porodowej. Po 10 godz po poddaniu oxy zasugerował CC ponieważ wszystko zatrzymało się na 2 cm .Jeśli chodzi o opiekę po porodzie to pan doktor spisał się na medal po zabiegu sprawdził czy u mnie wszystko ok i kazał położnym przynieść mi małą żebym mogła ją zobaczyć, często pytał o stan zdrowia i jak czuje się mała, po każdym obchodzie mimo iż byłam badana przez innych lekarzy, to sam jeszcze raz sprawdzał czy wszystko ok. Świetny lekarz godny polecenia


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adrian Swat konsultacja położnicza

  Serdecznie polecam Pana Doktora zarówno do prowadzenia ciąży, jak i wizyt kontrolnych. Przez całą ciążę czułam się dobrze zaopiekowana, wizyty zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Doktor wszystko szczegółowo tłumaczył i cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania. Każde USG było bardzo dokładne, a szacowana waga maluszka prawie równa urodzeniowej. Gabinet dobrze wyposażony.
  Bardzo dziękuję za opiekę.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Doktor z bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem, który wciąż się dokształca i rozwija. Przez to całkowicie zaufałam mu, kiedy prowadził ciąże moich dwóch córek.
  Doktor jest empatyczny i troskliwy na wizytach, nie bagatelizuje żadnych objawów, szybko reaguje i podejmuje działania. Dwa porody, które rownież odbierał, przebiegły bezpiecznie dla mamy i dziecka.
  Zdecydowanie polecam!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Pełen profesjonalizm, dokładność, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i sympatyczna atmosfera w gabinecie. Pan Doktor jest bardzo cierpliwy i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Czasami trzeba poczekać na swoją kolej, ale w gabinecie zostaje to w pełni zrekompensowane. Doktor poświęca tyle czasu, ile potrzebuje dana pacjentka. Nasz dzidziuś podczas USG prenatalnego był bardzo ruchliwy i długo trwało zanim uda się zrobić wszystkie pomiary. Ale Pan Doktor cierpliwie próbował aż do skutku :)

  Mam wrażenie, że w obecnych czasach wymienione powyżej cechy rzadko są spotykane w gabinetach lekarskich, dlatego tym bardziej polecam Dr Woldera wszystkim kobietom.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Jestem pacjentką doktora od kilku lat i nie wyobrażam sobie innego.
  Dzięki doktorowi mam dwóch wspaniałych synów (prawie 5 latka i 6 tygodniowego ), gdzie obie ciąże były zagrożone a ja zawsze wiedziałam, że mogę liczyć na lekarską pomoc i wsparcie. Jest to nieocenione, gdy poza wizytami jest możliwość kontaktu z doktorem by skonsultować czy wyniki badań czy jakiekolwiek wątpliwości.
  Mimo wielu pacjentek, doktor zawsze wszystko na spokojnie tłumaczy i wyjaśnia. Gdy są potrzebne dodatkowe badania czy konsultacje, doktor kieruje gdzie trzeba. Bardzo wygodne jest też to, że wielu innych bardzo dobrych specjalistów przyjmuje w Wolmedice, dzięki czemu nie trzeba szukać dobrych lekarzy i się dodatkowo stresować co jest dość istotne przede wszystkim w ciąży ale i nie tylko.
  Każdej kobiecie powiem tylko tyle, że jeśli szuka dobrego lekarza to lepiej trafić nie mogła i niech się umawia na wizytę :)
  Polecam doktora całym sercem!


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Adrian Swat konsultacja położnicza

  Lekarz naprawdę z powołania. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor jest bardzo zaangażowany, dokładny i szczegółowy. Bez pośpiechu wykonuje USG. Wszystko dokładnie i że spokojem objaśnia. W pełni poświęca uwagę pacjentce.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Adrian Swat konsultacja położnicza

  Prowadziłam 2 ciąże u Pana Doktora. Jest mega miły, dokładny. Szególowo odpowiada na pytania. Zleca wszystkie potrzebne badania. Badanie USG robi dokladnie, bez pośpiechu. Jest zainteresowany pacjentkami w szpitalu ( zarówno przed jak i po porodzie). Po porodzie przychodzi, pyta o samopoczucie. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Turystyczna 11G/H, 25-557 Kielce Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania