Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

Pediatria, Laryngologia, Interna, Neurologia, Reumatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

  Zachodnia 27, Dębniki

  30-350, Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe +48 12 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Konior

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr med. Marcin KONIOR jest wspaniałym człowiekiem oraz najwyższej klasy lekarzem . Bardzo kompetentny lekarz - specjalista laryngolog o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu , pomimo młodego wieku. Jest przyjazny dla pacjentów , bardzo życzliwy o wyjątkowej kulturze osobistej. Lekarz z powołania o dużym talencie i ogromnej wiedzy . Czerpie satysfakcję z wykonywanego zawodu dla dobra pacjenta. Jestem szczęśliwy, że miałem możliwość być pacjentem Pana dr M.Koniora. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Jerzy Drużkowski

  • bardzo dobry

   Mogę z czystym sumieniem polecić dr Marcina Koniora. Faktem jest że do Kliniki Uniwersyteckiej dostać się nie za bardzo da, ale juz gdy raz się umówi to bez problemu Pan doktor wyznacza dalsze terminy. Jestem po usunięciu migdałków i gdybym jeszcze raz musiała to zrobić to nie zawahałąbym się oddac w ręce Pana doktora jako diagnosty i operatora podczas zabiegu - najwyższej klasy fachowiec!!! Troszczy się o pacjenta, jest cierpliwy, wszystko wyjaśnia. Takich lekarzy ze świecą szukać!!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu

 • Anna Pełkowska

  Pediatra, dr n. med.

  • dobry

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą przyjaźnie nastawioną do swoich pacjentów. Nigdy nie odmawia przyjęcia do poradni dziecka chorego kiedy już nie ma miejsc i poświęca swój prywatny czas żeby przyjąć wszystkich pacjentów. Bardzo rozważnie przepisuje antybiotyki (zleca wcześniej crp), choć pozostałe leki w moim odczuciu trochę w nadmiarze. Brakuje mi zaleceń z czasów mojego dzieciństwa jak herbata z lipy z sokiem malinowym, ale dziś już mało który lekarz potrafi leczyć dietą.

  • bardzo dobry

   Od kilku lat konsultujemy się z Panią Doktor. Chętnie odpowiada na zadane pytania, niczego nie bagatelizuje. Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, nowymi szczepionkami itd. Ma czas dla małych pacjentów nawet po godzinach.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • IWONA RATAJCZAK

  Pediatra, lek.

  • bardzo dobry

   Syn jest pod opieką pani doktor od 10 lat. To wspaniała, ciepła osoba, lekarz z powołaniem. nie odmówiła mi jeszcze nigdy pomocy, nawet kiedy poczekalnia pełna .Nie szpikuje dzieci antybiotykami bez potrzeby. Aby każdy pediatra podchodził do swojej pracy jak pani doktor.

  • bardzo dobry

   mój brat do niej chodzi i jest bardzo dobra konkretna miła i jak coś się dzieje to przyjmuje pacjętów

 • Bogusława Filipek

  Internista,

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz z powołania dzięki pani doktor która skierowała mnie na wszystkie badania nawet kolonoskopie wykryto u mnie rak złośliwy ,jestem już po operacji i chemii nie ma wznowy zawsze serdeczna i uprzejma nigdy nie odmówi przyjęcia takich ludzi nam trzeba z powołania!!!!!!!!!

  • bardzo dobry

   Dr. Bogusława Filipek to lekarz z powołania. Cierpliwa, z duża wiedzą medyczną. Godna polecenia jako lekarz pierwszego kontaktu..

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Anna Ewa Pelc

  Pediatra, Reumatolog,

  • bardzo dobry

   Jestem zdziwiona tą opinią,ponieważ pani doktor Pelc,leczy moich synów chyba od 15lat i nigdy ,powtarzam nigdy się na niej nie zawiodłam .Zawsze można liczyć na poradę,interesuje się swoimi pacjentami. Gdy moj starszy syn był w Prokocimiu leczony na nowotwór trzustki to lekarz prowadzący syna stwierdził że dr,Anna Pelc jest chyba pierwszym lekarzem który dzwoni do nich i interesuje się pacjentem .Nieraz czekając na swoją kolej w przychodni widziałam rodziców którzy nie byli zarejestrowani i pytali czy ich pani doktor przyjmie i nie słyszałam by komukolwiek odmówiła !!!Według mnie pani doktor Anna Pelc jest naprawdę dobrym lekarzem .

  • bardzo słaby

   Lekarka b.opryskliwa i niekompetentna. Próbowała odmówić przyjęcia mnie z chorym dzieckiem, łaskawie mnie przyjęla dopiero po zastraszeniu Rzecznikiem Praw Pacjenta. Dodam, że lekarka mimo wysokiej temperatury u dziecka kazała mi czekać w przychodni 1,5 godziny na moją lekarkę. dr Pelc miała 2 pacjentów w kolejce i dopiero zaczęła ordynować. Pomimo przyjęcia mnie, złożyłam skargę do Kierownika Przychodni