Tutaj jesteś: 
Placówki
Pediatria
Pediatria Kraków
Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

Pediatria, Laryngologia, Interna, Neurologia, Reumatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

  Zachodnia 27, Dębniki

  30-350, Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe +48 12 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Pełkowska

  Pediatra, dr n. med.

  • dobry

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą przyjaźnie nastawioną do swoich pacjentów. Nigdy nie odmawia przyjęcia do poradni dziecka chorego kiedy już nie ma miejsc i poświęca swój prywatny czas żeby przyjąć wszystkich pacjentów. Bardzo rozważnie przepisuje antybiotyki (zleca wcześniej crp), choć pozostałe leki w moim odczuciu trochę w nadmiarze. Brakuje mi zaleceń z czasów mojego dzieciństwa jak herbata z lipy z sokiem malinowym, ale dziś już mało który lekarz potrafi leczyć dietą.

  • bardzo dobry

   Od kilku lat konsultujemy się z Panią Doktor. Chętnie odpowiada na zadane pytania, niczego nie bagatelizuje. Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, nowymi szczepionkami itd. Ma czas dla małych pacjentów nawet po godzinach.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • IWONA RATAJCZAK

  Pediatra, lek.

  • bardzo dobry

   Syn jest pod opieką pani doktor od 10 lat. To wspaniała, ciepła osoba, lekarz z powołaniem. nie odmówiła mi jeszcze nigdy pomocy, nawet kiedy poczekalnia pełna .Nie szpikuje dzieci antybiotykami bez potrzeby. Aby każdy pediatra podchodził do swojej pracy jak pani doktor.

  • bardzo dobry

   mój brat do niej chodzi i jest bardzo dobra konkretna miła i jak coś się dzieje to przyjmuje pacjętów

 • Bogusława Filipek

  Internista,

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz z powołania dzięki pani doktor która skierowała mnie na wszystkie badania nawet kolonoskopie wykryto u mnie rak złośliwy ,jestem już po operacji i chemii nie ma wznowy zawsze serdeczna i uprzejma nigdy nie odmówi przyjęcia takich ludzi nam trzeba z powołania!!!!!!!!!

  • bardzo dobry

   Dr. Bogusława Filipek to lekarz z powołania. Cierpliwa, z duża wiedzą medyczną. Godna polecenia jako lekarz pierwszego kontaktu..

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Anna Ewa Pelc

  Pediatra, Reumatolog,

  • bardzo dobry

   Jestem zdziwiona tą opinią,ponieważ pani doktor Pelc,leczy moich synów chyba od 15lat i nigdy ,powtarzam nigdy się na niej nie zawiodłam .Zawsze można liczyć na poradę,interesuje się swoimi pacjentami. Gdy moj starszy syn był w Prokocimiu leczony na nowotwór trzustki to lekarz prowadzący syna stwierdził że dr,Anna Pelc jest chyba pierwszym lekarzem który dzwoni do nich i interesuje się pacjentem .Nieraz czekając na swoją kolej w przychodni widziałam rodziców którzy nie byli zarejestrowani i pytali czy ich pani doktor przyjmie i nie słyszałam by komukolwiek odmówiła !!!Według mnie pani doktor Anna Pelc jest naprawdę dobrym lekarzem .

  • bardzo słaby

   Lekarka b.opryskliwa i niekompetentna. Próbowała odmówić przyjęcia mnie z chorym dzieckiem, łaskawie mnie przyjęla dopiero po zastraszeniu Rzecznikiem Praw Pacjenta. Dodam, że lekarka mimo wysokiej temperatury u dziecka kazała mi czekać w przychodni 1,5 godziny na moją lekarkę. dr Pelc miała 2 pacjentów w kolejce i dopiero zaczęła ordynować. Pomimo przyjęcia mnie, złożyłam skargę do Kierownika Przychodni

 • Marcin Konior

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo słaby

   Dr, Marcin Konior , opinia bardzo negatywna , operował moją przegrodę, której już nie mam !!! , przed operacją miała być plastyka przegrody a po zabiegu okazało się ze jej nie mam. Wyciął wszystko ze środka ( od chrząstki do lemiesza ) !!!. po zabiegu nie miał czasu na rozmowę .

  • bardzo dobry

   Dr med. Marcin KONIOR jest wspaniałym człowiekiem oraz najwyższej klasy lekarzem . Bardzo kompetentny lekarz - specjalista laryngolog o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu , pomimo młodego wieku. Jest przyjazny dla pacjentów , bardzo życzliwy o wyjątkowej kulturze osobistej. Lekarz z powołania o dużym talencie i ogromnej wiedzy . Czerpie satysfakcję z wykonywanego zawodu dla dobra pacjenta. Jestem szczęśliwy, że miałem możliwość być pacjentem Pana dr M.Koniora. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Jerzy Drużkowski

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu