Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

(53 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

Zachodnia 27, Dębniki

30-350, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Konior

  Laryngolog, dr n. med.

  • J

   Dr med. Marcin KONIOR jest wspaniałym człowiekiem oraz najwyższej klasy lekarzem . Bardzo kompetentny lekarz - specjalista laryngolog o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu , pomimo młodego wieku. Jest przyjazny dla pacjentów , bardzo życzliwy o wyjątkowej kulturze osobistej. Lekarz z powołania o dużym talencie i ogromnej wiedzy . Czerpie satysfakcję z wykonywanego zawodu dla dobra pacjenta. Jestem szczęśliwy, że miałem możliwość być pacjentem Pana dr M.Koniora. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.
   Jerzy Drużkowski

  • Z

   Mogę z czystym sumieniem polecić dr Marcina Koniora. Faktem jest że do Kliniki Uniwersyteckiej dostać się nie za bardzo da, ale juz gdy raz się umówi to bez problemu Pan doktor wyznacza dalsze terminy. Jestem po usunięciu migdałków i gdybym jeszcze raz musiała to zrobić to nie zawahałąbym się oddac w ręce Pana doktora jako diagnosty i operatora podczas zabiegu - najwyższej klasy fachowiec!!! Troszczy się o pacjenta, jest cierpliwy, wszystko wyjaśnia. Takich lekarzy ze świecą szukać!!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • IWONA RATAJCZAK

  Pediatra, lek.

  • Syn jest pod opieką pani doktor od 10 lat. To wspaniała, ciepła osoba, lekarz z powołaniem. nie odmówiła mi jeszcze nigdy pomocy, nawet kiedy poczekalnia pełna .Nie szpikuje dzieci antybiotykami bez potrzeby. Aby każdy pediatra podchodził do swojej pracy jak pani doktor.

  • D

   mój brat do niej chodzi i jest bardzo dobra konkretna miła i jak coś się dzieje to przyjmuje pacjętów


 • Anna Ewa Pelc

  Pediatra, Reumatolog,

  • D

   Jestem zdziwiona tą opinią,ponieważ pani doktor Pelc,leczy moich synów chyba od 15lat i nigdy ,powtarzam nigdy się na niej nie zawiodłam .Zawsze można liczyć na poradę,interesuje się swoimi pacjentami. Gdy moj starszy syn był w Prokocimiu leczony na nowotwór trzustki to lekarz prowadzący syna stwierdził że dr,Anna Pelc jest chyba pierwszym lekarzem który dzwoni do nich i interesuje się pacjentem .Nieraz czekając na swoją kolej w przychodni widziałam rodziców którzy nie byli zarejestrowani i pytali czy ich pani doktor przyjmie i nie słyszałam by komukolwiek odmówiła !!!Według mnie pani doktor Anna Pelc jest naprawdę dobrym lekarzem .

  • Lekarka b.opryskliwa i niekompetentna. Próbowała odmówić przyjęcia mnie z chorym dzieckiem, łaskawie mnie przyjęla dopiero po zastraszeniu Rzecznikiem Praw Pacjenta. Dodam, że lekarka mimo wysokiej temperatury u dziecka kazała mi czekać w przychodni 1,5 godziny na moją lekarkę. dr Pelc miała 2 pacjentów w kolejce i dopiero zaczęła ordynować. Pomimo przyjęcia mnie, złożyłam skargę do Kierownika Przychodni


 • Anna Pełkowska

  Pediatra, Alergolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "MED-ALL"Usługa: Alergia

   Nie polecam w zadnym wypadku Pani doktor . Trafilismy do niej z synkiem u ktorego pediatra podejrzewal alergie Pani doktor w ogole nie byla zainteresowana tematem caly czas utrzymywala ze dziecko ma non stop infekcje nie przeprowadzila z nami nawet wywiadu pod katem alergii nie chcila w gole sluchac naszych obserwacji ani tego co mamy do powiedzenia . Sugerowala rowniez ze kiedys sami narazimy syna bo pomyliny infekcje z alergia . Zamias zajac sie przypadkiem naszego syna non stop przytaczala jakies statystyki ktore do niczego nie prowadzily. Nie polecam !!!! Tracilismy tylko czas !!!

  • M

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą przyjaźnie nastawioną do swoich pacjentów. Nigdy nie odmawia przyjęcia do poradni dziecka chorego kiedy już nie ma miejsc i poświęca swój prywatny czas żeby przyjąć wszystkich pacjentów. Bardzo rozważnie przepisuje antybiotyki (zleca wcześniej crp), choć pozostałe leki w moim odczuciu trochę w nadmiarze. Brakuje mi zaleceń z czasów mojego dzieciństwa jak herbata z lipy z sokiem malinowym, ale dziś już mało który lekarz potrafi leczyć dietą.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Bogusława Filipek

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia Zachodnia

   Pani Doktor Filipek to bardzo dobry rzeczowy i szczegółowy lekarz, również to bardzo empatyczna i życzliwa osoba. Polecam każdemu pacjentowi mieć takiego lekarza pierwszego kontaktu!

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Zachodnia

   Doktor Filipek jest bardzo przyjazna, uśmiechnięta, uważnie słucha i osłuchuje. Nie wypisuje antybiotyków bez potrzeby.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu