Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

Przychodnia Rogowscy
Jasia i Małgosi 8/4, 83-110 Tczew
Przychodnia Rogowscy logo
Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55, 83-110 Tczew
Przychodnia Rogowscy logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Borkowska Inny

  Wizyta na NFZ wiele lat temu, ale pamiętam ją do dziś. Z powodu tężyczki dr zaleciła branie wysokich dawek wapnia dziennie. Na wizycie kontrolnej 3 m-ce później powiedziałam, że po tygodniu odstawiłam wapń w takiej ilości, bo źle się czułam. Zaczęła krzyczeć, że po co przychodzę, skoro nie stosuję się do zaleceń! Następnie dr wystawiła mi skier.na bad.wit.D3 z pretensją, że więcej będzie ją kosztowało to skier.niż ona dostanie pieniędzy za tę konsultację z NFZ! Bad.D3 wyszło słabe, więc pani dr opryskliwie skomentowała, że jak ja chcę mieć uregulowany poziom wapnia, skoro się nie wchłania, bo nie mam prawie wit.D3 w organizmie! Jedna gwiazdka za to, że ostatecznie ustaliła przyczynę "uciekania" wapnia z organizmu. Choć gdybym brała wcześniej ten nieszczęsny Calperos przez 3 miesiące w zalecanych końskich dawkach, to kto wie czym by się to skończyło. Stwierdzenie o dr Borkowskiej, że opryskliwa, to jakby nic nie powiedzieć. Zero empatii, każdorazowo wizyta krótka i nieprzyjemna.

  A
  Profil zweryfikowany
  Sebastian Kister Inny

  Polecam, bardzo miły, rzetelny, empatyczny lekarz.

  A
  Profil zweryfikowany
  Sebastian Kister Inny

  Nie polecam , wizyta automat idąc z wynikiem rezonansu nic się nie dowiedziałem ponieważ lekarz nie mógł odtworzyć płytki zalecił rehabilitację i blokadę gdzie nawet nie otrzymałem skierowania ani zabiegów jakie to miały by być zabiegi ...Rozczarowanie po wizycie NIE POLECAM

  T
  Profil zweryfikowany
  Ewa Przystalska-Lewandowska Inny

  Po przyjściu na wizytę zarezerwowaną telefonicznie 5 minut przez umówionym czasem dowiaduje się, że pani chwilę wcześniej jak gdyby nigdy nic wyszła sobie z przychodni ignorując umówioną wizytę.
  Kompletny brak szacunku do pacjenta, jeśli twój czas ma dla ciebie jakąkolwiek wartość polecam odpuścić sobie wizytę a jeśli została już umówiona zrezygnować gdy jest jeszcze taka możliwość.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Nina Krupa Inny

  Wspaniały lekarz i wybitny specjalista, leczę się u Pani doktor od 23 lat.
  Podczas choroby nowotworowej płuc byłam pod kontrolą Pani doktor.
  Jestem astmatyczką cieszącą się życiem dzięki opiece Pani doktor.
  Danuta Radziszewska

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Nina Krupa Inny

  Jestem pacjentką dr. Niny od wielu lat, ,to wysokiej klasy specjalista ,przeogromna wiedza mająca zastosowanie w praktyce a przy tym cudowny człowiek. Diagnozowało mnie wielu lekarzy jako jedyna postawiła na pierwszej wizycie trafną diagnozę.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Borkowska Inny

  Zero szacunku do pacjenta nawet na prywatnej wizycie. Nie polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Nina Krupa Inny

  Lekarz, jakiego jeszcze nigdy nie spotkałem w swoim życiu. Słyszałem,że jest wspaniałym lekarzem płuc, ale nigdy nie przypuszczałem, że rzeczywistość przebije oczekiwania. Dzięki profesjonalizmowi Pani doktor, jej wiedzy, zainteresowania moją sytuacją zdrowotną / a wcześniej diagnozowali mnie wadliwie przez przez dwa miesiące inni lekarze/ postawiła swoją diagnozę, która potwierdzona została innymi badaniami. Dzięki temu żyję. Tak żyję dzięki diagnozie pani doktor. Od tego czasu minęły już prawie trzy lata. Wszystko jest ok. Ale gdy tylko mam jakieś wątpliwości związane ze zdrowiem na zawsze znajduje czas na rozmowę i poradę. Super lekarz. Polecam każdemu kto ma problemy pulmonologiczne.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Nina Krupa Inny

  Podczas wizyty otrzymałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania związane z moja dolegliwoścą. Trafna diagnoza i już po kilku dniach przyjmowania leków poczułem się zdecydowanie lepiej. Szczerze polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maja Antonina Okońska Inny

  Polecam lekarkę, mieliśmy problem bo corka nie rosła po zrobieniu wszystkich badań pani doktor znalazła jako jedyna przyczynę bo zaczęła jej szukać. Lekarka jest najlepsza z wszystkich endokrynologów/diabetologów których znam. A trochę ich przerobiliśmy

  dr n. med. Maja Antonina Okońska

  Dziękuję za opinię. Cieszę się że moja konsultacja okazała się być pomocna.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania