Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rogowscy

Jasia i Małgosi 8/4

83-110 , Tczew , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Rogowscy

30 Stycznia 55

83-110 , Tczew , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nina Krupa

  Pulmonolog, Anestezjolog, lek.

  • K

   Jest najlepsza, wiem bo wielokrotnie leczyła moich bliskich, wiem bo Ją znam.

  • Świetny lekarz i człowiek. Fachowiec w swej specjalności jeden z najlepszych w naszym województwie. Uczynna i miła, grzeczna. Nigdy nie odmawia pomocy pacjentowi, zawsze ma dla niego czas.


 • Jacek Jakimiak

  Psycholog, lek.

  • M

   Mi Pan Jacek dał tyle energii i to po zwykłej konsultacji.
   Jestem pełna nadziei, że już teraz będzie tylko lepiej.

  • P

   Nie zgadzam się z poprzednią opinią.Ten pan manipulował na terapii...Jest po to,zeby pomóc,a nie bawić się czyjąś psychiką.Niestety rys na niej nie da się wymazać.Nie polecam osobiście.człowiek to nie zabawka.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Burdon

  Neurolog, lek.

  • M

   Pani Doktor była lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w szpitalu w Gdyni. Zachwyciła mnie życzliwym, ciepłym podejściem do pacjenta. Wszystkie informacje przekazywała w sposób rzeczowy, spokojnym tonem dającym poczucie bezpieczeństwa. Bardzo zaangażowana w organizowanie dalszych badań uściślających diagnozę. Po prostu LEKARZ z powołania :) To szczęście, że właśnie taką Panią Doktor spotkałam w trudnym dla mnie momencie. Dziękuję :) Maria W. z Iławy

  • P

   Co prawda nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z lekarzem o tej specjalizacji ale uważam, że Pani Doktor jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia bardzo profesjonalnie wykonuje swój zawód ponadto jest bardzo wyrozumiala zyczliwa i pomocna,najważniejsze jest dobro pacjenta -Irek W.


 • Sebastian Kister

  Ortopeda, Chirurg,

  • Doktor konkretny, miły i cierpliwie odpowiadający na pytania. Sam robi zabiegi i opatrunki bez pomocy pielegniarki. Dba o pacjenta. daje dodatkjowe badania reznnonans i inne i prowadzi długotrwałe leczenie przed operacją. Dobry kontakt z pacjentem. polecam i dziiękuję za prowadzenie mnie w moim problemie gęsiej stopy kolana i zwyrodnienia biodra. dalej będę do pana wracać i pana polecać

   Magdalena Dąbrowa-Wyciszkiewicz

  • Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do pacjenta, rzeczowo i konkretnie opowiada o problemie. Dobry fachowiec, sympatyczny człowiek- polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jan Rogowski

  Kardiolog,

  • E
   Lokalizacja: Przychodnia Rogowscy

   Wspaniały , życzliwy człowiek .Do tego bardzo dobry fachowiec.W grudniu operował mojego tatę (wymiana zastawki).Jesteśmy po kontroli u profesora i wszystko jest w porządku. Tata czuje się dobrze , wraca do "normalnego życia". Wiosną Pan profesor pozwolił wrócić do uprawy działki.

  • M

   Pan Profesor operował rok temu mojego Tatę. Bardzo skomplikowana operacja - 4 bypassy, zastawka i zaszycie tzw. dziury w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Operacja trwał 9 czy 10 godzin, Tata długo dochodził do siebie. Po roku Tata czuje się fantastycznie, uprawia sporty, ma dobre wyniki badań, korzysta z życia. Nigdy nie zapomnę Pana Profesora i tego jaką fantastyczną pracę wykonał. Do tego niesamowity człowiek, z sercem i pasją. I bardzo przystojny ;)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Schönhofer

  Stomatolog,

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia RogowscyUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Pan dr Krzysztof Schonhofer jest wyjątkowej klasy specjalistą,pełen profesjonalizm w swoim zawodzie,a przy tym bardzo sympatyczny i uprzejmy,zatem podczas leczenia nie ma mowy o strachu i stresie,pozostaje tylko pełna satysfakcja i radość z wyleczonego.. zęba.Bogdan B.

  • I

   Pan Doktor Schönhofer jest stomatologiem o wyjątkowych umiejętnościach !!! Od kilku lat miałam niejasne dolegliwości przy nagryzaniu i to właśnie Pan Doktor znalazł przyczynę w postaci dwóch ułamanych końcówek narzędzi do usuwania nerwów, które poprzednia lekarka pozostawiła w dwóch kanałach mojego zęba i prawdopodobnie nie mogąc ich wydobyć, po prostu je tam zacementowała. Pan Doktor te metalowe druciki usunął i uwolnił mnie od wieloletniego bólu. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA NADZWYCZAJNĄ STARANNOŚĆ I WSZYSTKIE DOSKONALE WYLECZONE ZĘBY. I.G.


 • Ewa Przystalska-Lewandowska

  Laryngolog,

  • 7
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to przesympatyczna laryngolog z olbrzymim doświadczeniem i sercem do pacjenta Z fantastycznym podejściem i empatia.Diagnoza jak i przebieg leczenia perfekcyjny na najwyższym poziomie.To osoba o wielkim sercu Z poczuciem humoru Wizyta z mężem podczas urlopu w Spocie pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Dziękujemy za wspaniałą pomoc i życzymy sobie takich właśnie jak Pan dr Ewa lekarzy.

  • B

   Doktor Przystalska jest bardzo mila kobieta bylam z moim synkiem ktory ma 2 miesiace mial zbyt krotkie wiezidelko podjezykowe a p.doktor bardzo szybko i sprawnie przeciela mu by juz sie nie meczyl ...

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tomasz Pusz

  Kardiolog, Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jest to lekarz wyjątkowy dlatego ,że jego wiedza jest znacznie większa niż specjalność którą posiada. Mam 63 lata i miałem do czynienia z wieloma lekarzami i mogę jednoznacznie stwierdzić, że taki lekarz trafia się jeden na tysiąc, który patrzy szerzej na chorobę i przede wszystkim szuka przyczyny danej dolegliwości. Jego porady są bardzo cenne. Nie patrzy na zegarek, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga chory, bywa że jest to jedna godzina. również nie oszczędza na skierowaniach. Jak potrzeba to bez problemu je wypisuje. Niestety z uwagi na to, że ma bardzo dobrą opinię wśród pacjentów na wizytę trzeba bardzo długo czekać - ponad pół roku.

  • D

   Mialem okazje raz byc pacjentem pana doktora Pusza i powiem szczeze ze zaniedbalem jego zalecenia a moze nie mialem zbyt duzo odwagi by poddac sie dalszemu leczeniu a teraz po rocznym miganiu sie od tego co Mnie czeka a mam mniec robiona koronorografie zdrowie zaczyna prosic o pomoc skorzystam z uslog pana doktora Pusza i dokoncze co mialem zrobic juz kiedys.Wyjdzie Mi to na zdrowie oby niezapuzno z pozdrowieniami pacjet.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Urszula Borkowska

  Endokrynolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki MedycznejUsługa: Inny

   Brak wytłumaczenia na czym polega choroba (Hashimoto) oraz jak działają leki, ani jak długo należy je przyjmować, recepta do ręki i do widzenia. Na fatalne wyniki badań wątroby, które jak się później okazało były bezpośrednio związane z problemami tarczycowymi, doktor odpowiedziała, że jej to nie interesuje, bo ona nie jest hepatologiem. Widzi tylko, że wyniki są złe i mam "coś z tym zrobić". Pojawiły się również nieprzyjemne komentarze w kierunku przyjmowania antykoncepcji hormonalnej, pomimo iż była stosowana w celach leczenia problemów dermatologicznych, a leczenie przebiegało pod stałą i dokładną kontrolą lekarza ginekologa. Zdecydowanie nie polecam, poziom stresu jakiego doznałam zakończył wizytę płaczem.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - GrunwaldzkaUsługa: nadczynnosc tarczycy i liczne guzy

   Bardzo wnikliwie zbadała moja 83 letnią mamę, w jasny sposób przedstawiła różne metody leczenia, drobiazgowo wszystko opisała aby dalsze postępowanie mógł prowadzić lekarz rodzinny (aby max uniknąć kosztow). Pochyliła się tez nad lekami dobranymi przez lekarza rodzinnego. Wg mnie profesjonalna. Polecam. Usg jakie zostało wykonane przed wizytą (w tej samej placówce w Gdyni) rownież bardzo staranne i z bardzo dokładnym opisem.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania