Przychodnia Rodzinna Mariacka

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rodzinna Mariacka

Mariacka 6/8

48-300, Nysa, opolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marian Pasieka

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Wspaniały lekarz, jeszcze lepszy człowiek.
   Do mojej Babci przychodził na domowe wizyty nawet po pracy w przychodni.
   Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, polecam tego lekarza.

  • P

   Wybitny lekarz o niezwykłej intuicji , z ogromną wiedzą, z całą pewnością gdyby poświecił się rozwojowi naukowemu byłby dziś jednym z najsławnieszych polskich profesorów w dziedzinie nauk medycznych - no cóz nauka i sam doktor poniesi wielke straty .
   Jednak nysanie zyskali wybitnego lekarza, i człowieka dla którego pacjent nie jest kolejnym przypadkiem , ale człowiekiem któremu trzeba pomóc , on nie oszczędza na badaniach ,kieruje do specjalisty jeśli sam nie jest w stanie pomóc, nie wypisuje drogich leków - jesli sa tańsze odpowiednik i nigdy nie odmawia swoim pacjentom pomocy nawet jak sam ledwie żyje .To jest profesjonalista w kazdym calu , szkoda tylko , ze aby sie do niego dostac trzeba sie przebic przez rejestrację w której niestety pracują chyba najgorsze rejestratorki i pielęgniarki w Polsce.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Paweł Koronczok

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Super lekarz dokładny polecam ,stawia trafne diagnozy wysyła na badania pamięta swojego pacjenta,i jest bardzo miły. Pozdrawiam pacjentka Ania

  • G

   Profesjonalista. Leczy się u niego cała moja rodzina. Jego diagnozy potwierdzają się w 100%. Bardzo miły, skromny, nie wywyższa się. Tej pokory mogłoby się od niego uczyć większość lekarzy. W pacjencie widzi przede wszystkim człowieka, któremu trzeba pomóc. Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania