Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rodzinna Euro-Med

3-go Maja 16

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Ujma Inny

  Bardzo miły i fachowy pan doktor.trafiliśmy do niego z Antkiem z bólem i stanem zapalnym siuraczka. Pan doktor wyleczył stan zapalny potem rozkleił siuraczka i Antoś w tej chwili jest zupełnie zdrowy.polecam tego pana doktora

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Ujma Inny

  Wizyta przebiegła szybko, sprawnie. Lekarz dokładnie i szczegółowo wyjaśnił co mi jest i jak będzie przebiegać leczenie. Polecam

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Janusik konsultacja alergologiczna

  Pani doktor to pierwszy lekarz, który "ogarnął temat". Rewelacyjne podejście do pacjenta, ogromna wiedza. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Dodatkowo ogromne zaangażowanie Pani doktor w leczenie swojego pacjenta. Pierwszy raz poczułam się po prostu wysłuchana i zaopiekowana. Szczerze, z ręką na sercu lekarz z prawdziwego zdarzenia. Warto polecać!

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Ujma Inny

  Dziecko miało zwichniętą rzepkę w kolanie,
  Doktor co wizytę która trwała około 3 minuty doktor tylko dotykał kolana i mówił że jest dobrze, po końcu leczenia które trwało 4 miesiące doktor pozwolił ćwiczyć na wf-ie po tygodniu rzepka znowu została skręcona i jest niezbędna operacja kolana.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Ujma Inny

  Poprosiliśmy pana doktora o obejrzenie miejsc intymnych syna, kontrolnie, żeby mieć pewność czy wszystko jest dobrze. Doktor bez pytania ani żadnego ostrzeżenia czy wyjaśnień zerwał napletek rocznemu synowi aż poleciała krew. Interesuje się tematami medycznymi i byłem w szoku, bo nie powinno się tego robić w tym wieku dziecka, pytałem tez innych lekarzy żeby się upewnić i napletek zsuwa się tylko do momentu oporu, nie tak aby leciała krew czy sprawiało to ból. Mam nadzieje, że synowi nic nie będzie, ale lekarz podjął sam ryzyko na moim dziecku, bez mojej zgody. Nigdy sobie tego nie wybaczę jeśli z powodu tej wizyty będzie miał przez Pana doktora problemy w przyszłości. Nie polecam...dodam że po wszystkim byłem w szoku i nie spytałem dalej, ale nie zostałem poinstruowany co dalej robić z tym uszkodzeniem ... i ogólnie nawet po fakcie opisu co właśnie miało miejsce

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Tyrek Inny

  Pan Doktor z dobrym podejściem do dzieci, sympatyczny, rzeczowy i komunikatywny. Zaangażowany w proces leczenia, który przebiega w przyjaznej atmosferze.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Ujma złamana ręka

  Pan dr Jacek Ujma to świetny specjalista, najlepszy z jakim miałam do czynienia, lekarz jakich mało, podejście do dziecka cudowne. Przede wszystkim jest wspaniałym skromnym człowiekiem, zawsze uśmiechnietym który nikogo nie zostawi bez pomocy, świadczą o tym tłumy rodziców z dziećmi po drzwiami jego gabinetu. To jedyny minus że trzeba trochę się uzbroić w cierpliwość i czekać ale uwierzcie, że warto. Takich specjalistów nam potrzeba. Bardzo dziękuję za pomoc i wspaniałą opiekę i wsparcie bo dla matki nie ma nic cenniejsze niż jej dziecko.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Pawlus

  Zdecydowanie odradzam jeśli chodzi o leczenie boreliozy. Pani dr proponuje długotrwałe leczenie pojedynczymi antybiotykami co jest kompletnie bezsensowne. Oprócz niszczenia wątroby prowadzi jedynie do uodpornienia się bakterii na doksycyklinę. Pani dr całkowicie pomija kwestię koinfekcji i cyst. Rekomenduje za to i poleca horrendalnie drogie i nieskuteczne suplementy DuoLife. Poza tym jest wyjątkowo nieprzyjemną osobą z lekceważącym i pogardliwym podejściem do pacjenta.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Ujma ściągnięcie szwów

  Super lekarz.. Byłam dzisiaj z synem na ściągnięciu szwów. Profesjonalne podejście do dziecka.Bez bólu i sprawnie. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania