Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rodzinna Euro-Med

3-go Maja 16

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Strózik

  Internista, Gastrolog,

  • H

   Pani dr.Agnieszka Strózik jest wspaniałym lekarzem specjalistą.
   To co wyróżnia ją spośród innych lekarzy to życzliwy stosunek do pacjenta i chęć pomocy w każdej potrzebie.
   Pani doktor jest poprostu prawdziwym człowiekiem ,który kocha ludzi.

  • J

   Dr Agnieszka Strózik to doskonale przygotowany, mądry, doświadczony, starannie dobierający terapię specjalista, a także rzeczowa, cierpliwa, ciepła. Jest "moim" lekarzem od wielu lat i mimo zmiany przeze mnie miejsca zamieszkania, nadal jestem Jej pacjentką i pozostanę dopóki będzie to możliwe.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Waldemar Tyrek

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dziecko bolała nóżka prawa

   Dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do szpitala ponieważ dziecko narzekało na bolącą nóżkę i kulało w szpitalu dyżur miał doktor Tyrek jestem rozczarowana przyjęciem ponieważ lekarz zapytał co się dzieję więc powiedziałam że dziecko boli nóżka i kuleje jak chodzi nawet nie zbadał dziecka i zobaczył tylko kazał iść zrobić rtg biodra i uda po jak już miał zdjęcie to nic nie widzi wszystko jest dobrze kazał zrobić ciepła kąpiel obserwować i kontrol następnego dnia w poradni żadnych badań krwi moja pani pediatra dała mi po to skierowanie na oddział chirurgii bo tam zrobią dziecku badania z krwi a było tylko rtg

  • S

   Wspaniały lekarz i człowiek, chodziłam do Pana doktora z 4 letnim synkiem, wizyta w przychodni Euro-med, Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, bardzo miły i sympatyczny dla pacjentów

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Elżbieta Janusik

  Alergolog,

  • M
   Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: alergia

   Pani Doktor to osoba kompetentna, miła i potrafiąca postawić właściwą diagnozę. Trapiło mnie ciągnące się leczenie tylko na pozór nie związane z alergią (kaszel, katar). Dopiero Pani Doktor powiązała to z alergią pokarmową. Zdecydowanie polecam.


 • Aleksandra Pawlus

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Zdecydowanie odradzam jeśli chodzi o leczenie boreliozy. Pani dr proponuje długotrwałe leczenie pojedynczymi antybiotykami co jest kompletnie bezsensowne. Oprócz niszczenia wątroby prowadzi jedynie do uodpornienia się bakterii na doksycyklinę. Pani dr całkowicie pomija kwestię koinfekcji i cyst. Rekomenduje za to i poleca horrendalnie drogie i nieskuteczne suplementy DuoLife. Poza tym jest wyjątkowo nieprzyjemną osobą z lekceważącym i pogardliwym podejściem do pacjenta.


 • Anna Pieczyńska

  Dermatolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarzy Specjalistów Janik-Med 2

   Pani dr strasznie nieprzystępna,wizyta trwała 2 min,nie wytłumaczyła ani nie zapisała na kartce jak brać leki.Nie pomogła jako specjalista przede wszystkim, zero empatii dla cierpiącego pacjenta


 • Jacek Ujma

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne św. ŁukaszaUsługa: odklejenie napletka

   Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem. Zabieg u półtora rocznego synka przeprowadził z wielką delikatnością za co bardzo dziękuję. Później jeszcze w przychodni znów badał synka i rozwiał moje wątpliwości za co również dziękuję. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, nawet po kilka razy, jak mi, zmartwionej niepotrzebnie matce dziecka. Serdecznie polecam. Jest fachowcem ze znakomitym podejściem do dziecka.

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia Rodzinna Euro-MedUsługa: złamana ręka

   Pan dr Jacek Ujma to świetny specjalista, najlepszy z jakim miałam do czynienia, lekarz jakich mało, podejście do dziecka cudowne. Przede wszystkim jest wspaniałym skromnym człowiekiem, zawsze uśmiechnietym który nikogo nie zostawi bez pomocy, świadczą o tym tłumy rodziców z dziećmi po drzwiami jego gabinetu. To jedyny minus że trzeba trochę się uzbroić w cierpliwość i czekać ale uwierzcie, że warto. Takich specjalistów nam potrzeba. Bardzo dziękuję za pomoc i wspaniałą opiekę i wsparcie bo dla matki nie ma nic cenniejsze niż jej dziecko.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania