Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rodzinna Euro-Med

3-go Maja 16

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Tyrek Inny

  Pan Doktor z dobrym podejściem do dzieci, sympatyczny, rzeczowy i komunikatywny. Zaangażowany w proces leczenia, który przebiega w przyjaznej atmosferze.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Ujma złamana ręka

  Pan dr Jacek Ujma to świetny specjalista, najlepszy z jakim miałam do czynienia, lekarz jakich mało, podejście do dziecka cudowne. Przede wszystkim jest wspaniałym skromnym człowiekiem, zawsze uśmiechnietym który nikogo nie zostawi bez pomocy, świadczą o tym tłumy rodziców z dziećmi po drzwiami jego gabinetu. To jedyny minus że trzeba trochę się uzbroić w cierpliwość i czekać ale uwierzcie, że warto. Takich specjalistów nam potrzeba. Bardzo dziękuję za pomoc i wspaniałą opiekę i wsparcie bo dla matki nie ma nic cenniejsze niż jej dziecko.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Pawlus

  Zdecydowanie odradzam jeśli chodzi o leczenie boreliozy. Pani dr proponuje długotrwałe leczenie pojedynczymi antybiotykami co jest kompletnie bezsensowne. Oprócz niszczenia wątroby prowadzi jedynie do uodpornienia się bakterii na doksycyklinę. Pani dr całkowicie pomija kwestię koinfekcji i cyst. Rekomenduje za to i poleca horrendalnie drogie i nieskuteczne suplementy DuoLife. Poza tym jest wyjątkowo nieprzyjemną osobą z lekceważącym i pogardliwym podejściem do pacjenta.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Ujma ściągnięcie szwów

  Super lekarz.. Byłam dzisiaj z synem na ściągnięciu szwów. Profesjonalne podejście do dziecka.Bez bólu i sprawnie. Polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania