Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna

(33 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna

Piastowska 1

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Panek

  Psychiatra,

  • W

   ODRADZAM!!! 7 miesięcy zmarnowałem u tego lekarza! Leki przepisuje garściami, a niektóre wchodzą ze sobą w poważne interakcje i nie mogą być spożywane razem. Siedząc przed gabinetem słychać tylko odgłos odbijanej pieczątki. Osoba całkowicie wypalona zawodowo, mi nie pomogła.

  • S

   W żadnym razie nie radzę korzystać z pomocy tego lekarza. Ma przestarzałą wiedzę (a właściwie rażące braki), dziwaczne poglądy. Chętnie stosuje duże dawki leków. Sam jego sposób bycia jest irytujący (gadatliwy, \"dowcipny\", oczarowany samym sobą), nie traktuje pacjentów zbyt poważnie. Nie wzbudza zaufania.


 • Mariola Hanus-Zawadzka

  Ginekolog, lek.

  • P

   Nie polecam jeżdziliśmy z żoną 2 lata do tej pani,ponieważ staraliśmy się o dziecko oczywiście prywatnie w koncu pani doktor powiedziała ze nie ma pojęcia dlaczego tak jest chociaż 1.5 roku pchała żonie jedne hormony i kasowała za wizyty,po oddelegowaniu do wrocławia z historią pacjentki wypisana na kartce a4 i bez ani jednego zdjęcia usg chociaż było ich troche robione przywitano nas w wrocławiu z uśmiechem na twarzy i skomentowano profesjonalizm panidoktor, na miejscu okazało się że mojazona miała akurat tego chormonu za dużo i wiecznie miała problemy z bulem brzucha, dlatego kobiety chcą być zdrowe to powinny tą panią omijać nawet prywatnie.

  • A

   bardzo dobry lekarz to własnie pani dr.mariola hanus-zawadzka moim zdaniem najlepszy ginekolog w dzierżoniowei z najlepszym sprzetem,jest bardzo profesjonalna w tym co robi polecam gorąco panią doktor bo lepszego ginekologa w dzierżoniowie nie znajdziecie kobiety.a te co narzekają to niech sie nie wypowiadaja na temat pani doktor gdyz tak nie jest jak piszecie to co piszecie jest stekiem klamstw.
   pani dr jest najlepsza

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Violetta Hordowicz

  Okulista, lek.

  • N

   Chciałabym napisać słowa uznania dla Pani Dr Hordowicz. Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z powołania o bezinteresownej postawie.Chciałabym podziękować pani Doktor, za pomoc w nagłej potrzebie dla mojego 4 letniego synka. Krople zadziałały zaraz po 1 dniu. Polecam z całego serca tą Okulistkę. To wspaniały człowiek.


 • Artur Bobrecki

  Stomatolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: ratowanie jedynki

   Witam, śmiem twierdzić, że doktor Bobrecki to najlepszy fachowiec w rejonie, a może i na całym Dolnym Śląsku. Ja do doktora trafiłem 2 lata temu, bo wcześniejszych wizytach u 2 stomatologów w Wałbrzychu. Niestety, oboje chcieli wyrwać mi jedynkę i wstawić implant. Całe szczęście mam znajomego, którego żona pracowała jakiś czas u doktora. Kolega zapewniał, że doktor Bobrecki to wybitny fachowiec, który nie odpuszcza i leczy najtrudniejsze przypadki. Pojechałem i przekonałem się na własnej skórze, że faktycznie doktor nie odpuszcza. Nie było łatwo, ale jedynką cieszę się do dnia dzisiejszego. Teraz kolejna wizyta, tym razem z żoną. Jestem pewny, że doktor sprosta zadaniu. Polecam doktora.

  • J

   Super specjalista,rzetelny ,dokładny, doskonale znający się na swojej pracy, profesjonalista! Polecam pacjentom!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania