Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Zdzisława Odoj badania laryngologiczne

  Super lekarka. W końcu trafiłem na lekarza, który mi pomógł. Wizyta w dzień rejestracji. Wszystko wyjaśnione, zalecenia skuteczne. Polecam wszystkim.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Początek Inny

  Lekarz, który w dzisiejszych czasach naprawdę leczy i to skutecznie w 100% . To Lekarz przez duże "L" w służbie pacjentowi. Dziękuję Bogu i losowi, że miałam szansę trafić na kogoś Takiego w swoim życiu.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Początek Inny

  Od zawsze bałam się chodzić do dentysty , jednak od kiedy chodzę do Pani Anny każda wizyta jest przyjemnością. Profesjonalna, miła i dokładna. Najlepszy dentysta.


  E
  Profil zweryfikowany
  Zdzisława Odoj konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor to wspaniała osoba jak i lekarz. Pomogła mi bardzo za co jestem jej bardzo wdzięczna.Przez kilka dni przechodziłam koszmar z uszami, nie słyszałam, zawroty głowy itp. Pani doktor przepisała mi leki oraz wyczyściła mi uszy. Napewno polecę ja znajomym i bliskim.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Początek Leczenie zęba

  U Pani Doktor lecze ząbki od lat. Tylko tam. Zawsze jestem zadowolona. Delikatna i profesjonalna. Tak sie złożyło że dziś będę dzwonila z bolem zeba, wiec mam nadzieję że się nie zawiode :) ????


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Początek ból zęba

  Zostałam przyjęta z bólem zęba na momencie. Pani bardzo uważała żeby mnie nie bolało. Mimo ogromnego strachu który mam z natury do każdej wizyty w gabinecie stomatologicznym czułam się komfortowo i bezpiecznie w rękach Pani stomatolog. Ogólnie wizytę i cały przebieg oceniam bardzo dobrze i z pewnością polecam. Dziękuję.
  Anita P.


  R
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Przemysłowa Spółki Lekarskiej Labor-Med Mokry kaszel

  Trafilismy do Pani doktor z napadami mokrego kaszlu u dziecka. Zerowa interakcja z małym pacjentem. Lekarz stwierdził, że osluchowo jest w porządku po czym ze swojego starego leksykonu leków wynotował antybiotyk, który trzeba dziecku podać. W karcie pojawił się też katar i gorączka - mimo iż mówiłem wiele razy, że dziecko gorączkowało jednego wieczoru - cztery dni przed wizytą (!) Zdaniem Pani doktor, antybiotyk trzeba podawać "do skutku"... Nie wyobrażam sobie tej wizyty nie skonsultować z innym lekarzem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Żeromskiego 7, 64-920 Piła Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania