Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W naszym centrum przyjmują lekarze specjaliści z doświadczeniem w ortopedii, medycynie sportowej, traumatologii, neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej, reumatologii, diabetologii,endokrynologii na co dzień niosący pomoc chorym w oddziałach szpitalnych. W związku z postępem w zakresie dyscyplin chirurgicznych odbywającym się w ciągu ostatnich lat każdy z lekarzy zajmuje się leczeniem określonej, wąskiej grupy schorzeń, co pozwala na osiągnięcie możliwie perfekcyjnej techniki w zakresie diagnostyki i terapii.

Prowadzimy specjalistyczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Głównym celem Naszych fizjoterapeutów jest poprawa kondycji psychofizycznej pacjenta oraz walka z bólem i ograniczeniami ruchowymi. Leczymy pacjentów z zaburzeniami z zakresu ortopedii i traumatologii, reumatologii oraz neurologii.

Wykorzystujemy nowoczesną terapię INDIBA Activ!!! Jest to technologia wspomagająca terapię manualną, która opiera się na przepływie prądu o stałym napięciu. Jej podstawowym celem jest zmniejszenie bólu i stanu zapalnego oraz przyspieszenie procesu gojenia..

W Centrum Medycznym OrtoTop wykonujemy specjalistyczne wkładki ortopedyczne, indywidualnie dopasowane do większości schorzeń stóp, wszystkich rodzajów obuwia oraz do różnych poziomów aktywności fizycznej.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Sprzęt

 • Ultrasonograf
 • BTL-5000 Elektroterapia, Ultradźwięki, Laseroterapia, Magnetoterapia, fala Uderzeniowa
 • TRX
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne ORTOTOP
Ludwinowska 11/9, 30-331 Kraków
Centrum Medyczne ORTOTOP logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3670)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Adam Podhorecki konsultacja ortopedyczna

  Rewelacja! Godne podziwu zaangażowanie i zrozumienie, że dla pacjentów ich konkretny przypadek jest naprawdę ważny!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Ślusarski konsultacja ortopedyczna

  Jestem po artroskopii kolana. Operacja jak również wszystkie wizyty u Pana doktora odbywają się z pełnym zaangażowaniem. Pan doktor zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia oraz odpowiada na wszystkie pytania. Życzmy sobie tylko takich lekarzy. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Polecam z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Zalewski konsultacja ortopedyczna (kolejna wizyta)

  P.Dr.Mateusz to lekarz, który cechuje się dużym doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalizmem. Jego podejście do pacjentów jest empatyczne i troskliwe, co sprawia, że osoby pod jego opieką czują się pewnie i komfortowo.

  Operacja kolana przeprowadzona przez
  Pana Doktora była wykonana z najwyższą starannością i precyzją. Lekarz wykazał się doskonałymi umiejętnościami chirurgicznymi, co zaowocowało skutecznym i bezpiecznym przebiegiem zabiegu.

  Po operacji Pan Doktor udzielił jasnych i zrozumiałych informacji dotyczących rekonwalescencji oraz dalszego postępowania. Swoją troską i profesjonalizmem zapewnił mi dużo wsparcie na każdym etapie powrotu do zdrowia.Serdecznie Polecam, Pana Doktora;)

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Malczak konsultacja ortopedyczna

  Polecam! Pam doktor konkretny, zaangażowany,pełen profesjonalizm

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Henryk Liszka konsultacja ortopedyczna + USG

  Lekarz z wlaściwym podejściem do pacjenta, przekazuje swoje spostrzeżenia, wyczerpująco odpiowiada na pytania, zabieg czy operacja to ostateczna metoda leczenia, dziękuję za życzliwość i miłą atmosferę

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Solecki konsultacja ortopedyczna

  Wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnił. Blokada dostawowa bezboleśnie podana. Super

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Konrad Kwolek

  Byłam u kilku lekarzy ze swoim problemem stopy, ale dotąd nikt nie zajął się mną, tak jak P. Doktor Kwolek. Profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam szczerze

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Adam Podhorecki konsultacja ortopedyczna + USG

  Rzeczowo i na temat. Wszystko wyjaśnione, dokładne badanie USG i szczegółowy opis. Polecam

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Miśkowiec konsultacja ortopedyczna (kolejna wizyta)

  Polecam! Bardzo miły Pan doktor, wszystko klarownie wyjaśnił, odpowiedział na wszystkie pytanie.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Henryk Liszka konsultacja ortopedyczna

  Jestem mężczyzną po 30tce i od co najmniej 12 lat zmagałem się z z bólem w stopach, który od 2018/2019 był bardzo silny. Miałem w życiu dziesiątki lekarzy i fizjoterapeutów, ale nikt nie umiał mi pomóc. Jesienią 2023 przełom - ból uniemożliwiał mi chodzenie i pracę biurową. Na L4 zalazłem najlepszych w Warszawie (5) i Polsce (1) ortopedów od stopy, i najlepszą fizjoterapautkę. Z tych 6 ortopedów zdecydowałem się na operację u pana profesora Henryka Liszki w Krakowie, choć mam tam daleko. Zimą 2024 zrobił mi prawą stopę, a latem 2024 lewą stopę. Efekt jest wspaniały: tkanki wewnątrz stóp nadal się goją, ale od lat nie czułem się tak dobrze, ból minął. Postawił trafną diagnozę i prawidłowo wykonał operację usuwając objawy przewlekłego stanu zapalnego. Jest to specjalista światowej klasy, bardzo empatyczny i pełen kultury. Jest jedną z osób, które uratowały mi zdrowie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania