Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.
Dowiedz się więcej

Adres

Przychodnia NZOZ Centrum w Siedlcach
ul. Niedziałka 14, 08-110 Siedlce
Przychodnia NZOZ Centrum w Siedlcach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Kadej Inny

  Na wizycie kontrolnej z 1 synem po ostrym zapaleniu krtani, syn dostał leki homeopatyczne podnoszące odporność i od tego czasu nie choruje a minęło kilka lat. Drugi syn jest pod opieką problemów z uszami,na razie tylko badamy i obserwujemy, ale pomysły są. P. Dr jest specyficzną osobą, indywidualistką, ale ja ją lubię za tą osobowość, bezpośredniość i konkret bez zbędnego głaskania.

  P
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Kadej Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor zaleciła mi i osobiście wykonała zabieg prostowania delikatnie skrzywionej przegrody nosa. W wyniku zabiegu mój nos stał się garbaty, przez kolejne dwa lata co rano budziłam się że spuchniętym nosem, policzkami i wargami a do tej pory (już kilkanaście lat) wydzielina z zatok spływa do gardła zamiast do nosa. Gdy na wizytach kontrolnych zgłaszałam dolegliwości Pani doktor bez żadnych badań stwierdziła że to wynik uczulenia na chleb (którego nie mam i nigdy nie miałam) i zaleciła witaminę C i lek homeopatyczny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Zbigniew Kacprowicz Inny

  Tata był Pana pacjentem, miał zastawkę serca i brał leki na rozrzedzenie krwi. Był u Pana w na początku stycznia. Nie zlecił Pan mu badania wskaźnika krzepliwosci krwi mimo, że nie robił go od pół roku (a powinien wykonywać to badanie co miesiąc). Zmarł w ubiegłym tygodniu. Gdy w szpitalu wykonano badanie miał 3krotnie przekroczona normę rozrzedzenia krwi. Miał mnóstwo mikrowylewow. Brał ilości zalecone mu przez Pana pół roku wcześniej. W lutym skończyłby 80 lat. Niestety tata miał zaufanie do Pana i Pan decyzji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania