Przychodnia NZOZ Centrum w Siedlcach

(17 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy op... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia NZOZ Centrum w Siedlcach

ul. Niedziałka 14

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca NZOZ Centrum to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
2 opinie

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kadej Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor zaleciła mi i osobiście wykonała zabieg prostowania delikatnie skrzywionej przegrody nosa. W wyniku zabiegu mój nos stał się garbaty, przez kolejne dwa lata co rano budziłam się że spuchniętym nosem, policzkami i wargami a do tej pory (już kilkanaście lat) wydzielina z zatok spływa do gardła zamiast do nosa. Gdy na wizytach kontrolnych zgłaszałam dolegliwości Pani doktor bez żadnych badań stwierdziła że to wynik uczulenia na chleb (którego nie mam i nigdy nie miałam) i zaleciła witaminę C i lek homeopatyczny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Kacprowicz Inny

  Tata był Pana pacjentem, miał zastawkę serca i brał leki na rozrzedzenie krwi. Był u Pana w na początku stycznia. Nie zlecił Pan mu badania wskaźnika krzepliwosci krwi mimo, że nie robił go od pół roku (a powinien wykonywać to badanie co miesiąc). Zmarł w ubiegłym tygodniu. Gdy w szpitalu wykonano badanie miał 3krotnie przekroczona normę rozrzedzenia krwi. Miał mnóstwo mikrowylewow. Brał ilości zalecone mu przez Pana pół roku wcześniej. W lutym skończyłby 80 lat. Niestety tata miał zaufanie do Pana i Pan decyzji.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania