Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

przychodnia-neuron.pl

Adres

Przychodnia Neuron
Lisińskiego 6, 37-500 Jarosław
Przychodnia Neuron logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Bielecki konsultacja neurochirurgiczna

  Polecam Pana Doktora. Jestem już po operacji: stabilizacja L5/S1 Alif Globus Independence z dostępu przedniego (czyli operacja kręgosłupa przez brzuch). Zaraz po operacji wyraźnie czułam ustąpienie bólu ( przy prozaicznych czynnościach takich jak obracanie się, kaszel, czy kichnięcie), na drugi dzień mogłam wrócić do domu. Wcześniej przez wiele lat zmagałam się z bólem kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym, od lekarzy słyszałam, że nic nie da się zrobić i muszę nauczyć się żyć z bólem. Doktor Bielecki już na pierwszej wizycie dał mi nadzieję. Doktor wnikliwie analizował wyniki badań (oglądał zdjęcia a nie tylko czytał ich opis), rozmawiał ze mną dokładnie pytając co i jak boli, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Po operacji pozostaje w kontakcie, pyta o efekty o samopoczucie i zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Jest po prostu "ludzkim" lekarzem, budzącym zaufanie, z fantastycznym podejściem do pacjenta. Bardzo Panu dziękuję za "nowe" życie bez bólu.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Majcher Inny

  Pan doktor Majcher to lekarz, na którego każdy chciałby trafić. Człowiek empatyczny, który naprawdę chce pomóc. Szczegółowo przegląda dokumenty medyczne i w razie potrzeby kieruje do innych specjalistów, gdy zajdzie taka potrzeba. Polecam z czystym sumieniem

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Bardzo sympatyczny człowiek, lekarz z powołania, siedziałam zestresowana przed pierwszą wizytą i już po wejściu do gabinetu uśmiech doktora i jego przemiły sposób bycia sprawił że cały stres minął. Słucha, tłumaczy, bardzo kulturalny . Póki co czekam na operację ale już wiem, że będzie dobrze. Polecam serdecznie.

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Bielecki konsultacja neurochirurgiczna

  Chciałabym bardzo serdecznie polecić Doktora Bieleckiego - to lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami ale przede wszystkim życzliwym i dobrym podejściem do pacjenta. Od razu zostałam poinformowana co dokładnie mi dolega oraz skonsultowaliśmy cały wynik rezonansu, a także różne sposoby wyjścia z zaistniałego problemu. Jestem ogromnie wdzięczna za indywidualne podejście, wskazanie odpowiedniej drogi dojścia do zdrowia oraz pełen profesjonalizm i zaangażowanie w moją sytuację. Dzięki Doktorowi Bieleckiemu uniknęłam operacji kręgosłupa i pomału dochodzę do zdrowia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Starnawska Inny

  Pani doktor jest świetnym specjalistą. Po 2 wizytach rozwiązała nasz problem który trwał 10 miesięcy(ciągła wędrówka od lekarza do lekarza, masa badań robionych prywatnie leczenie antybiotykami syropami inhalacjami i efektów brak) a Pani doktor bez badań postawiła trafną diagnozę gdzie za tydzień została ona potwierdzona wynikami badań, leczenie wydrążone przyniosło efekty błyskawicznie . Cieszę się że trafiliśmy z dzieckiem do tak kompetentnej osoby chociaż na pierwszej wizycie miałam mieszane uczucia ponieważ pomyślałam jak można postawić diagnozę bez wyników badań patrząc tylko na migdały, myślałam że będzie dalej loteria z lekami pomoże to dobrze nie to damy co innego ale było zupełnie inaczej, oczywiście pozytywnie. Stosowałam się do zaleceń Pani doktor i okazało się że Pani ma w 100 %procentach rację.
  Polecam warto wybrać się na wizytę.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Po półrocznym leczeniu w WZS (ul. Warzywna w Rzeszowie ortopedia lekarz prowadzący tylko zwolnienia, zabiegi rehabilitacyjne i tabletki. Schorzenie zwyrodnienie stawu biodrowego. Mam 42 lata l. Kwalifikacja do operacji... za młody, rencisty z ciebie nie zrobią"(opinia dr wcześniejszego). Po wizycie u doktora Majchra po przedstawieniu historii leczenia i oglądnięciu zdjęć od razu dał mi skierowanie do szpitala na wymiane (alloplastyke) w trybie pilnym. Nie zgodził się z uzasasnienimi wcześniejszego lekarza prowadzącego. Lekarz rzeczowy, rozmowa przyjemna, odpowiada na wszystkie pytania z wyjaśnieniem. Po tej wizycie jestem zadowolony bo ktoś się w końcu za mnie weźmie. Do operacji jeszcze min. dwa miesiące ale liczę na fachowość Pana Majchra. Dostałem nawet wybór gdzie chce być operowany Rzeszów Św. Rodziny lub w Jarosławiu. Wspomnę, że doktor powiedział chłopie ty masz 42 lata robimy to od razu. Trochę się boję tego wszystkiego ale dam radę. Podobno ma być dużo lepiej i komfort życia niebo lepszy. Ciężko opisać cała rozmowę bo trwała z pól godziny. Jak narazie jestem zadowolony

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz i specjalista bardzo rzeczowy i kompetentny. Cierpliwie wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, odpowiadał na każde pytanie szczegółowo i wyczerpująco. Wszystko dokładnie wyjaśnił jak ma być przeprowadzony zabieg i jaki czas jest potrzebny żeby noga wróciła do normalności.Jest bezpośredni, sympatyczny, nie stwarza bariery lekarz-pacjent a jednocześnie czuje się, że facet zna się na tym co robi. Bez obaw poddałam się operacji endoprotezy stawu kolanowego bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Polecam pana doktora w 100% . Dziękuję . Jestem bardzo wdzięczna.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Jadwiga Anna Gaj farmakoterapia

  Choruję od ur. ostatniego dziecka ( CHAD). Leczylam się wcześniej u 4-ch innych lekarzy. Gdyby nie P. Gaj to nie wiem jak wyglądałoby moje dotychczasowe życie. Trafiła na leki, dzięki którym funkcjonuję jak zdrowy człowiek, wróciłam do pracy, daję rade. Leczę się u niej już 5 rok i jestem jej bardzo wdzięczna. Zaangażowana pod każdym względem w stosunku do swojego pacjenta. Skromna, nie " ździera" pieniądze jak inni lek. Polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Skomplikowana operacja stawu skokowego lewej stopy. Efekt wyraźnie zadowalający. Serdecznie polecam Pana Doktora

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Majcher konsultacja ortopedyczna

  Zgłosiła się pacjentka z przepuklina oponowo-rdzeniowa a Pan doktor nawet nie raczył zobaczyć skutków tej choroby.Brak zainteresowania dokumentami pacjenta. Cena 170 zł to zdecydowanie za dużo za wizytę 10 minutową. Nie polecam tego lekarza.

  lek. Sławomir Majcher

  ... i pokierował do kontynuacji leczenia u rehabilitanta i neurologa. Potem zajął się leczeniem jeszcze innych dolegliwości o których pacjentka powiedziała na wizycie, wdrożył leczenie, podał lek a o czym pacjentka nie nadmieniła. Następnie za to wziął 170zł (z lekiem). Faktycznie proszę szukać innego doktora. Szkoda że w internecie tak łatwo o taką negatywną opinię a na pozytywne bardzo ciężko się pracuje i nikt prawie tu tego nie pisze

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania