Przychodnia Lekarza Rodzinnego Lekdom

(8 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Lekdom

Jagiellońska 167/169

42-200 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gałuszka Inny

  Jedyny znany mi lekarz, który nie kieruje pacjenta na podstawowe badania (morfologia, ob, badanie moczu, cholesterol). Jestem pacjentem przyjmującym na stałe leki. Lekarz korzysta tylko z programu NFZ. Dokładnie nosi to nazwę Bezpłatne badania profilaktyczne chorób układu krążenia dla 35, 40, 45, 50 latków. Badania oczywiście co 5 lat, nigdy sam na nie nie kieruje. W moim przypadku podejrzenie Helicobakter skończyło się na wypisaniu skumulowanych antybiotyków bez dodatkowych badań. Test wykonałam na własny koszt i okazał się ujemny. Antybiotyków nie wykupiłam. Lekarz odmówił mi podstawowych badań, kiedy u okulisty padło podejrzenie nowotworu. Nie wykazał zainteresowania, empatii, nie zadał żadnych pytań tylko odesłał do specjalisty, mówiąc że on na badania nie będzie mnie kierował (chodziło o podstawową morfologię, ob, analizę moczu), rezonans i TK miałam już wykonane. Byłam pacjentką przez 12 lat. Wszelkie badania robiłam na własny koszt. Kiedy przyszedł kryzysowy moment i wizja poważnej choroby lekarz podstawowej opieki rzucił na koniec rozmowy telefonicznej słuchawką. W kontakcie z pacjentem arogancki, wykazujący się brakiem kultury i niewybrednymi żarcikami. Spouchwala się z pacjentem mówiąc na „ty”.
  Usłyszałam również, że moje schorzenie jest tak naprawdę modą dzisiejszych czasów (!) Nie mogłam zostawić takiej uwagi lekarza bez odpowiedzi, przedstawiając wypis z Kliniki, wraz ze wszystkimi badaniami i diagnozą. Zostało to wyśmiane!
  Nie polecam dr Gałuszki!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  Nie spotkałem się z lekarzem, który powiedziałby że badania okresowe które powinno się wykonywać przynajmniej raz do roku przysługują osobie to lat 40 co pięć lat. Zazwyczaj to lekarze namawiają, aby się badać im częściej tym lepiej. Pani doktor zdecydowanie lepsza od pana Piotra nic nie bagatelizuje.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  Najlepszy internista jakiego znam,cała moja rodzina leczy się u niego.Bardzo dokładny,nie bagatelizuje najmniejszych objawów choroby,bada dokładnie problem ,daje odpowiednie zalecenia i skierowania .Zawsze znajdzie przyczynę dolegliwości.U mnie np.jako pierwszy wykrył kamienie na nerkach.Zainteresowanie pacjentem .Doskonały lekarz z powołania.


  G
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  LEKARZ JEST DOBRY TYLKO NA PIERWSZYCH WIZYTACH ALE GDY W POŻNIEJSZYM CZASIE BĘDĄ POTRZEBNE BADANIA LABOLATORYJNE , KTÓRE MUSI ON POKRYC PONIEWAŻ PRZYCHODNIA JEST JEGO WŁASNOŚCIĄ SYTUACJA WYGLĄDA INACZEJ SAMA TEGO DOSWIADCZYŁAM


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  ma świetne podejście do pacjenta i jest bardzo miły;) najlepszy lekarz jakiego znam!


  I
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  Bardzo dokładny lekarz.Pacjenta traktuje w sposób podmiotowy,dokonuje szczegółowej oceny stanu zdrowia pacjenta.


  U
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  Nareszcie lekarz z powołaniem! Nie olewa pacjetów, wykonuje rzetelnie swoja prace


  G
  Lekarz: Piotr Gałuszka

  super lekarz bardzo dobre podejscie, szczegulowo mnie wypytal i doszedl do sedna problemu, bylem wczesniej u kilku lekarzy rodzinnych ale ten jest najlepszy


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania