Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Orto-Medica

ul. Braci Niemojowskich 4

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Kisielewska Inny

  Wszystko dobrze. Wizyta pomogła. Stan ucha po przepisanych lekarstwach doszedł w ciągu trzech dni do normy.

  lek. Marta Kisielewska

  W razie potrzeby zapraszam ponownie

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Walczak-Koszela

  bardzo sympatyczna, szybko ocenia i widać, że wie co robi oraz nie wymusza na pacjentach np comiesięcznych wizyt .

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Walczak-Koszela problemy skorne

  Od pół roku walczymy z problemami skórnymi u 2letniego syna. Dotychczas leczył go niemiecki lekarz pediatra, przepisując nowe maści, ktore nie przynosiły żadnego rezultatu, a plamy skórne się rozszerzały i zaognialy. Podczas pobytu w Polsce udalismy się do Pani dermatolog, ktora szybko zdiagnozowala problem i się nie mylila. Od przepisania maści i regularnego stosowania nie minely 2 tygodnie i po plamach nie ma śladu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i odetchnelismy z ulga, ze wreszcie ten problem mamy za sobą.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jolanta Słowikowska-Hilczer Tarczyca

  Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach Z pierwszymi objawami i wynikami Hashimoto Na każdej wizycie Pani doktor odwlekała wykonanie usg Na trzecią wizytę wybrałam się już do innego lekarza, który wykonał usg (stwierdził, że tarczyca w 50% zniszczona co oczywiście jest nieodwracalne!!! I można było tego uniknąć) Co ważne Pani doktor zleca tylko podstawowe badania tsh Nie szuka przyczyn choroby Nie zaleca zmiany diety, nie sprawdza poziomu selenu wit D3 i innych które są wykonywane przy tego typie choroby..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  prof. dr hab. n. med. Jolanta Słowikowska-Hilczer

  Szanowna Pani,
  Choroba Hashimoto jest zapaleniem tarczycy o podłożu autoimmunologicznym, a jej przyczyny nie są znane (być może są to czynniki genetyczne, ale także środowiskowe). Często w jej przebiegu dochodzi do nieodwracalnego uszkodzenia tarczycy przez przeciwciała produkowane przez własny organizm. Niestety nie ma leczenia przyczynowego (obniżającego stężenie przeciwciał przeciwtarczycowych i zapobiegającego zniszczeniu tarczycy), a jedynie leczenie objawowe, wtedy kiedy dojdzie do zaburzenia czynności tarczycy tj. pojawi się nadczynność, a częściej niedoczynność tarczycy. Jest to jedyne leczenie! Nie jest zalecana żadna dieta, ani suplementacja witaminami, czy mikroelementami!
  Informacja, że można było uniknąć zniszczenia tarczycy przez wcześniejsze rozpoznanie lub inne leczenie jest całkowicie nieprawdziwa. Nie wierzę, że powiedział to lekarz, ale chyba znalazła ją Pani w internecie, gdzie swoje opinie umieszcza wielu pseudo-ekspertów od tej częstej obecnie choroby?
  Chorobie Hashimoto mogą towarzyszyć inne choroby autoimmunologiczne np. cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, celiakia i wiele innych. Oczywiście w takich przypadkach stosuje się odpowiednie dla tych chorób terapie.
  Nie wiem kim Pani jest i nie mogę sprawdzić, jaka była u Pani sytuacja, ale widocznie uznałam, że badania które miała Pani zrobione, są wystarczające dla rozpoznania i ewentualnego leczenia. Ponadto nie jestem zwolennikiem zlecania szeregu niepotrzebnych badań, które narażają pacjenta na koszty, niewiele dają informacji o samej chorobie i nic nie wnoszą do leczenia. Jak widać, na niektórych pacjentach mogą jednak robić dobre wrażenie.

  Z poważaniem,
  Prof. Jolanta Słowikowska-Hilczer

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Nowak chirurgiczne usuwanie zębów

  Geniusz! Najlepszy specjalista jakiego spotkałam. Profesjonalista, który doskonale wie co robić. Nie ma "możemy spróbować". Jest konkretnym ale przy tym bardzo ciepłym człowiekiem i czuć, że naprawdę taki jest a nie jest to powodowane pieniędzmi (takie rzeczy łatwo wyczuć). Zapewnia nie tylko komfort pod względem fizycznym (nie ma mowy o bólu) ale również psychicznym. Robi wszystko co może by pacjent nie był zestresowany. Jestem pacjentką trudną bo zawsze przerażoną i nie łatwo jest mnie uspokoić i przekonać do siebie ale Pan Marcin to naprawdę cudotwórca. Polecam szczególnie cykorom i pacjentom z jakimiś cięższymi przypadkami ;)

  J.P.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Leczenie/ekstrakcja

  Witam! Jeśli chodzi o rwanie zębów i cena nie gra roli to za 500-700zł możecie spokojnie iść do Bilskiego - jeśli chodzi o leczenie to nie polecam! Kanałowe leczenie poprzez zatrucie zęba - w dzisiejszych czasach większość dentystów usuwa miazgę i nie zatruwa zęba i organizmu żadną chemią... Przy skomplikowanych stanach potrafi podziękować i odmówić leczenia. Moja ocena 2/5 tylko za prawidłową ekstrakcje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Maciej Hilczer

  Nie polecam!!! Wizyta trwała 5 min,bez badania usg tarczycy! Jak można postawić prawidłową diagnozę tylko na podstawie wyników badań hormonalnych?W designerskim wnętrzu siedział specjalista, ale bez nowoczesnego sprzętu diagnostycznego(o którym zapewnia przychodnia Orto-Medica).Uważam,że łacińska dewiza ,,dobro chorego najwyższym prawem"nie sprawdziła się w moim przypadku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz