Przychodnia Lekarska Medyk

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Medyk

Szwedzka 20

22-400 , Zamość , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dr. Sobieszczański

  Ginekolog,

  • R

   Chodziłam wcześniej do 4 lekarzy ginekologów (w tym też prywatnie) ale muszę powiedzieć, że dopiero u dr. Sobieszczańskiego znalazłam prawdziwą opiekę i poradę. Prowadziłam tu 2 swoje ciąże i jestem bardzo zadowolona. Dr. zna się na rzeczy i podchodzi do wszystkiego na luzie- ma swój dowcip i specyficzne poczucie humoru co mi jak najbardziej pasuje. Ja polecam :)

  • G

   A ja chodzę do niego od 3 miesięcy i nie mogę złego słowa powiedzieć, jest taki luzacki i mi to pasuje, dobrze się przy nim czuję, robi to co do niego należy i tak jak należy. Ma doświadczenie i dużo pacjentek, a to chyba o czymś świadczy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Trojanowska-Wlizło

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam z dzieckiem u lekarza rodzinnego i później na izbie przyjęć z powodu wirusa i Pani doktor przypisała leki, które dawno wycofali i już ich nie produkują, dziecko czuło się coraz gorzej i znów musieliśmy się pojawić w szpitalu. Nie polecam, rozmawia o swoich pacjenatch z innym personelem.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska"medyk" W ZamościuUsługa: Skierowanie na badania

   Przyjechałam do domu po silnym zapaleniu pęcherza, udałam się do lekarza po skierowanie na wszystkie bania: mocz, morfologia + skierowanie do urologa. Pani Trojanowska - Wlizlo oznajmiła mi ze nie dostanę skierowania na inne badania oprócz moczu bo robiłam je 3 lata temu!!! A co do urlologa to nawet nie chciała wypisać!!! Skandal.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania