Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Akademicka

Kołłątaja 9

85-080 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Pałaszewska

  Stomatolog,

  • R
   Lokalizacja: Przychodnia Akademicka Sp. z o.o.

   Przyszłam do Pani z bólem zęba. Zamiast go wyleczyć, to zgniły został zaklejony i wszystko gra. Po czasie ból był nie do zniesienia, poszłam prywatnie i doznałam szoku. Po zrobieniu otworu w zębie poczułam smród, Pani Pałaszewska zakleila mi zęba ze zgniłą miazgą, ząb byl gotowy do leczenia kanalowego bądź do wyrwania. Bardzo się zawiodłam, nie polecam. Jak chcemy żeby było coś zrobione porządnie to trzeba płacić.


 • Włodzimierz Antosz

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

   Dr Antosz jest bardzo kompetentnym lekarzem potrafi wysłuchać, doradzić i odpowiada na każde pytanie

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta kontrolna

   Do dr.Antosza trafiłam z polecenia koleżanki,bardzo miły i sympatyczny człowiek.Potrafi wysłuchać, wytłumaczyć. Lekarz z powołania

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Katarzyna Bernaciak

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Akademicka Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Zdecydowanie nie polecam. Na pewno nie do prowadzenia ciazy. Od pierwszej wizyty Pani doktor bardzo nieprzyjemna, gdy zapytałam o jeden z objawów ktory mnie niepokoił zostało mi wykrzyczane że to normalne w ciąży. Strach było zadać kolejne pytanie. Ale z głupoty chodziłam dalej szukając innego lekarza. I to był błąd. Gdy przyszłam na kolejną wizytę z wynikami krwi doktor zauważyła podwyższoną tarczyce. I nic więcej w związku z tym. Kazała przyjść na wizytę za miesiąc(!) i wtedy powtórzyć badania. Dzięki Bogu tydzień później podczas wizyty u lekarza rodzinnego wspomniałam o tej tarczycy, doktor spojrzała i kazała następnego dnia robić ponownie TSH. Kilka godzin po badaniu dostałam telefon z przychodzi żeby pilnie zjawić się u lekarza z powodu złego wyniku. W tydzień i tak już wysoki wynik urósł dwukrotnie! Lekarz przepisujący tabletki nawet nie kazał czekać do rana by wziąć pierwsza dawkę tylko zacząć już od wieczora. Boję się pomyśleć co byłoby po miesiącu gdybym postąpiła z zaleceniami dr Bernaciak (Wysoki wynik TSH oznacza niedoczynność- o ile dla matki nie jest jakoś super groźna o tyle dla dziecka jest bardzo groźna, wpływa negatywnie na rozwój mózgu).

  • G
   Lokalizacja: Przychodnia Akademicka Sp. z o.o.Usługa: badania ginekologiczne

   Nie polecam z całego serca... Pani doktor nastraszyla mnie ze mam raka szyjki macicy i kazała udać się do szpitala, w szpitalu stwierdzili ze żadnego raka nie ma i nie rozumieją dlaczego tutaj mnie wysłali, stwierdzili ze mam więcej tam nie iść i zmienić ginekologa.Co się naplakalam i bałam czekając na wizytę w szpitalu to masakra.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Aleksandra Grabarczyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: rekonstrukcja zęba

   Miła kobieta, lecz jako dentysta... Pani Aleksandra miała w zamiarze naprawić mi szóstkę. Niestety, skończyło się to w taki sposób iż aktualnie moja szóstka jest zupełnie płasko uzupełniona i jedzenie żuje dziąsłem. Nie polecam.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ułamany ząb

   Polecam z całego serca. Trafiłam do Pani Doktor z ułamaną górną czwórką. Pani Ola wspaniale zamaskowała duży ubytek, do tego podczas tej samej wizyty jeszcze dwa ubytki zostały zrobione perfekcyjnie. Opisana wizyta odbyła się 8 miesięcy temu. Właśnie zapisuję się na kolejną wizytę. polecam z całego serca

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania