Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatny Instytut Zdrowia i Urody

Sobieskiego 18, Wilanów

02-957, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Skulimowska

  Psychiatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pani sprawia wrażenie jakby irytowało ją to, że ktoś się musi zastanowić, że może czegoś nie wiedzieć od razu. Niezbyt miałem możliwość bycia wysłuchanym i doprecyzowania niektórych spraw, w wyniku czego Pani wystawiła jedną z diagnoz na podstawie własnych domysłów. Odczułem podczas wizyt brak zrozumienia i wręcz niechęć do słuchania tego, co miałem do powiedzenia, więc nie mogę Pani Skulimowskiej polecić.

  • Lokalizacja: Centrum Zdrowia i PsychoterapiiUsługa: nerwica

   Polecam. Bardzo szybka diagnoza problemu (nerwica) i konkretne porady co zrobić, aby osiągnąć sukces w postaci takiej, że ma się wszystko poukładane w głowie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Lidia Stasiun

  Ginekolog, lek.

  • A

   Do Pani doktor trafiłam przypadkiem. W związku z posiadaniem pakietu w Enel Med i koniecznością wizyty u ginekologa wybrałam z listy właśnie Panią Lidię. Okazała się być bardzo miłą i życzliwą osobą, z profesjonalnym podejściem, interesującą się pacjentem i jego stanem zdrowia. Polecam serdecznie i żałuję, że firma zmieniła opiekę zdrowotną na inną placówkę.

  • :

   Drugi raz w życiu byłam u ginekologa właśnie u niej (poprzednio przed rozpoczęciem współżycia, żeby sprawdzić, czy jestem zdrowa). Była na tyle niedelikatna, na drugi dzień po pobraniu cytologii miałam plamienie. Badanie było dla mnie okropnym przeżyciem, było bolesne, kobieta mało się przejmowała, czy nie sprawia mi bólu. Obym nigdy więcej nie trafiła na takiego lekarza.


 • Ewa Janaszewska

  Chirurg, Urolog,

  • M

   Pani doktor zleciła kilka badań,a kiedy one nie wyjaśniły gdzie tkwi problem, po prostu stwierdziła że na razie nie potrzeba leczenia i żeby przyjść na kontrolę za pół roku. Tylko po co ta kontrola ? Skoro bóle pozostały i nie została wyjaśniona przyczyna,to raczej same nie znikną... Z całym szacunkiem,ale nie polecam.


 • Piotr Krakowiak

  Stomatolog,

  • Jestem na etapie leczenia zębów w ramach przygotowania do leczenia protetycznego i powiem krótko: mam za sobą równie wielu stomatologów co rozczarowań ale po raz pierwszy odczuwam pełne zaufanie. Stomatolog jest rzetelny, ma pewną rękę i dba o szczegóły, leczy nie wyciskając z pacjenta ostatnich groszy, co należy raczej do rzadkości w dzisiejszych czasach. Szczerze polecam.

  • R

   Specjalista w całej rozciągłości. Robiłam korony i mostki. Robota godna tytułu mistrza artysty. Wszystko pięknie pasuje i nic nie boli. Kolor, kształt to poezja. Sprzęt używany przez dr. Krakowiaka jest najwyższej jakości. Dr. jest miły i cierpliwy. 100% fachowca. Bardzo polecam.


 • Mirosław Godlewski

  Stomatolog, lek. dent.

  • T
   Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: badania stomatologiczne

   Bardzo dobry dentysta z dekadami doświadczenia, które na bieżąco uzupełnia, interesuje się nowinkami, często i chętnie tłumaczy nowości z rynku dentystycznego, np. nowe ustalenia na ostatniej konferencji dentystycznej - to się przydaje, bo dzięki temu np. wiemy jak się zmienia technologia i to z najlepszego źródła:). Poza doktor jest niesamowicie delikatny, ostrożny i bardzo cierpliwy. U niego nic nie ma prawa boleć, a jeśli boli, to doktor cierpliwie czeka, podaje kroplę znieczulenia i czeka, aż potwierdzimy, że nic nie czuć :). Rewelacja i pełen komfort wizyty. Żadne tam pitu pitu ma boleć i już - jak u innych dentystów, nieczułych na pacjenta. Ten doktor jest naprawdę cierpliwy, nie spotkałem bardziej cierpliwego i opanowanego człowieka w tej branży. Poza tym wychodząc od niego wiesz co było robione, bo przez cały czas mówi co robi po kolei, nie wszyscy dentyści są tak rzeczowi i otwarci. Po 25 latach leczenia się tylko u tego doktora wiem dokładnie jakie są etapy leczenia moich zębów:). Rewelacyjne podejście do pacjenta. Ceny przy tym są przyzwoite, dopasowane do rynku warszawskiego, a niedawno, wobec konkurencji, nawet zostały obniżone. Moja rodzina też leczy się u dr. Godlewskiego od 25 lat. Z czystym sumieniem polecam tego dentystę.


 • Jacek Ząbkowski

  Stomatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Instytut Zdrowia i UrodyUsługa: Inny

   Zdecydowanie najlepszy dentysta. Od samego początku chodzę do Pana Jacka. Zawsze znajduje czas nawet w nagłym wypadku. Teraz nawet leczenie kanałowe nie jest straszne! Polecam Pana Jacka każdemu kto boi się dentysty :)!

  • J
   Lokalizacja: Prywatny Instytut Zdrowia i UrodyUsługa: leczenie próchnicy

   doktor Ząbkowski prowadzi mnie i moją rodzinę od wielu lat. ciężko jest się niestety umówić na cito (ale wydaje mi się że to mówi samo przez się o jego umiejętnościach), ale w sytuacjach dramatycznych zawsze stara się znaleźć czas dla stałych pacjentów. bardzo dokładny w swojej pracy, przez co niestety często są opóźnienia 10-15 minut (ale nie zaniedbuje przez nie kolejnych pacjentów). sympatyczny, dokładnie opowiada co robi z zębem. nie naciąga na pieniądze, widać, że lubi to, co robi. bardzo polecam tego dentystę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania