Prywatna Przychodnia Specjalistyczna Gin-Kor w Częstochowie

(23 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna Gin-Kor w Częstochowie

Focha 4/6A

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anita Oleksik

  Internista, Nefrolog,

  • Super lekarz kiedy byłem po zabiegu nie raczyła podejść i ocenić jak to wygląda i konkretna - stwierdziła że to nie jej sprawa . A co do innych cech to czasami traktuje to swoje "powołanie" jak zło konieczne .

  • P

   Super lekarz z powołania drugiej takiej osoby dawno nie spotkałam!!! miła przystępna dla przeciętnego człowieka . Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Barbara Bogusławska

  Neurolog,

  • J

   Bardzo dobra Specjalistka! Na wizycie bardzo miła atmosfera. Bardzo duża kultura osobista, życzliwe podejście do pacjenta i jego problemu. Poświęciła mi sporo czasu nie spiesząc się. Diagnoza była trafna i wszystko na spokojnie wytłumaczone. Polecam wszystkim tą Panią Doktor.


 • Piotr Oleksik

  Ginekolog, lek.

  • W

   Ja tego lekarza nie polecam, trafiłam do niego sugerując się pozytywnymi opiniami z internetu, postanowiłam poprowadzić u niego ciążę, lekarz po pierwsze bardzo drogi ale nie o tym tutaj, pan dr jest bardzo specyficzny, wszystkie informacje trzeba od niego wyciągać a zazwyczaj ma do przekazania tylko te złe wieści, całą ciążę straszył mnie, że poronię, nigdy nie zapomnę jak w 18 t.c powiedział, że na tym etapie również zdarzają się poronienia. Płci dziecka nie powiedział mi w ogóle, gdyby nie badania prenatalne to nie wiedziałabym czy urodzę córkę czy syna, każdy widział płeć tylko nie on.... telefonu nigdy nie odbierał, jak doszło do porodu to również nie odebrał telefonu, nie oddzwonił, na oddziale nie odwiedził mnie ani raz pomimo, że mnie widział, nawet nie zapytał co się stało, że urodziłam pomimo, że miałam miesiąc do terminu.
   Nie polecam, jak za 150 zł można mieć u innego lekarza lepszą opiekę.

  • J

   Bardzo dobry lekarz, polecam z czystym sumieniem, nie ponagla i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, bardzo miły i rzeczowy lekarz. Badania bardzo dokładne, czuć że nie zamiata problemów pod dywan. Oby więcej takich specjalistów :)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Małgorzata Muskała

  Ginekolog,

  • O

   Byłam u Pani doktor 2 razy w tym na USG, przy którym wykryła mi torbiel na jajniku i przepisała hormony bez żadnych badań a na dodatek później okazało się że nie mogę ich brać z powodu problemów z sercem. Każda z tych wizyt była nieprzyjemna, dr Muskała prowadzi badanie boleśnie i jest bardzo oschła.

  • N

   Potrzebowałam pilnie zrobić usg, czytałam opinie o pani dr ale tak na prawdę co pacjent to inne zdanie. Pomyślalam, że może nie będzie tak źle.
   Przede mną były 3 pacjentki, ich wizyty nie trwały długo, weszłam prawie o czasie.
   Gabinet mały, zagracony. Miejsce do przebrania to jakiś magazyn! Pełno kartonów, nie było nawet wieszaka na spodnie. Nie ma jednorazowych "spódniczek" ani kapci do badania.
   Badanie samo w sobie trochę bolesne, pierwszy raz poczułam ból u ginekologa.
   Pani dr oschła, nieuśmiechnięta. Odpowiadała na pytanie ale miałam wrażenie jakby mnie miała zabić wzrokiem ;)

   Jak czytam że to ginekolog dziecięcy to jestem zmieszana... mnie dorosłej kobiecie było nieprzyjemnie na wizycie a co dopiero małoletniej, która pierwszy raz przychodzi do ginekologa.

   Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania