Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Prywatna Poliklinika Zdrowie
Śniadeckich 4, 33-300 Nowy Sącz
Prywatna Poliklinika Zdrowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Maria Perek Inny

  Niestety nie mogę się miło wyrazić o Pani doktor. Przyszłam ogólnie do Pani doktor jako alergologa i ok, wyjaśniła co i jak. Spytałam jej jeszcze czy była by miła mi sprawdzić co z moimi badaniami z analityki jeśli to możliwe oczywiście. Powiedziała mi z oburzeniem, że już nie wie jak ma pacjentom tłumaczyć, że komputer liczy jakoś tam inaczej. Wiec spytałam czy mam z tym iść do mojego lekarza rodzinnego a Pani doktor mi odpowiedziała, żebym lekarzowi rodzinnemu dała spokój i sama sobie sprawdziła na internecie wyniki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Prywatna Poliklinika Zdrowie Inny

  Lekarz jest bardzo miły, każda wizyta odbywa się w pozytywnej atmosferze. Lekarz szczegółowo wyjaśnia wszystkie kwestie. Każda wizyta punktualnie, a lekarz poświęca czas pacjentowi i nie jest to uwarunkowane rodzajem zapłaty, ponieważ sama byłam w ramach NFZ. Serdecznie polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Maria Perek alergia na bmk

  Pani Dr sympatyczna, konkretna. Zlokalizowala problem i wytyczyla postępowanie. Bardzo nam pomógła. Nie boi się zlecać badań a przy tym ma świetne podejście do dzieci a rodzicowi w prostu sposób tłumaczy w czym problem. Gorąco polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  Maria Perek badania alergologiczne

  Kobieta anioł , najlepszy lekarz .Zawsze pomoże ,doradzi . Z wielką przyjemnością idzie się na wizytę.Pozdrawiam Ewa.K

  K
  Profil zweryfikowany
  Prywatna Poliklinika Zdrowie

  Prowadzi moją drugą ciążę, międzyczasie leczył chwilową niepłodność. Bardzo zadowolona jestem. Pozdrawiam

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Rokosz

  Dr Rokosz zoperował mi przepuklinę pachwinową. Sam zabieg był bezbolesny tylko ukłucia na początku podczas znieczulenia były nieprzyjemne. Wszystko bardzo ładnie zagoiło się i w tej chwili prawie nie ma blizny.

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Goryca

  Serdecznie polecam pana Michała.
  Rzeczowy, konkretny, delikatny i co najważniejsze zainteresowany pacjentem, a jak powszechnie wiadomo nie jest to standardem wśród polskich lekarzy. Korzystając z Jego usług nikt nie poczuje się jak w fabryce na taśmie produkcyjnej i na pewno nie będzie żałował wydanych pieniędzy.
  Ogromny plus dla Niego także za atmosferę, jaką tworzy podczas wizyty od momentu wejścia do gabinetu, aż do jego opuszczenia. Nigdy nie spodziewałabym się tak pozytywnych odczuć po wizycie u jakiegokolwiek lekarza.
  Jeszcze raz polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania