Promedica Poradnie Specjalistyczne

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Promedica Poradnie Specjalistyczne

Mickiewicza 31.

60-835 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Góralczyk Ból zatok

  Lekarz opryskliwy i nieuprzejmy. Na przestrzeni 3 wizyt nie zlecił żadnych badań, a jedynie wypisuje recepty na leki, które nie pomagają, a ból zatok jedynie się pogłębia. Nie polecam nikomu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Góralczyk zapchanie ucha

  Wszytskim polecam pana doktora. I jako lekarza laryngologa i jako człowieka. Ludzkie podejście do pacjenta i realna pomoc. Lekarz nie zmęczony pacjentem, pomocny i wyrozumiały. Byłam w dzieciństwie skrzywdzona przez laryngologów i zbliżenie sie do mojego ucha było trudne z uwagi na moje odruchy obronne. Z wyrozumiałością lekarz to przyjął i spokojnie odblokował zaczopowane woskowiną ucho. Naprawdę polecam. Nigdy więcej nie pójdę do kogoś innego!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Góralczyk

  Ja lek. Góralczyka nie polecam nikomu. Poszłam z kilkoma pytaniami związanych z moimi przewlekłymi chorobami gardła. Mimo przebytego ostatnio zapalenia, w dniu wizyty, gardło znowu bolało mnie przez ponad tydzień. Pan doktor obejrzał moje gardło i zapisał mi leki na odporność. Miałam pytanie dotyczące innych ewentualnych form leczenia, bo choruje tak już od kilku lat, albo chociażby możliwości pobrania wymazu z gardła, ale nic się nie dowiedziałam. Pan doktor prawie że wypraszał mnie z gabinetu. Nie zrozumiał mojego pytania o to, jak brać zapisany lek, i odpowiedział w niemiły sposób. Mimo że gardło mnie nadal boli, teraz już prawie 2 tygodnie, nie dostałam żadnej rekomendacji co mam zrobić w tej sytuacji. Jestem zmuszona iść do lekarza ogólnego po kolejne skierowanie i pójście do innego laryngologa, na pewno nie lek. Góralczyka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania