Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Promed w Kielcach

Karczówkowska 36

25-711, Kielce, świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Dolecka-Ślusarczyk

  Diabetolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Dolecka-ŚlusarczykUsługa: konsultacja diabetologiczna (kolejna wizyta)

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u P.doktor.Miłe podejście do pacjenta.Perfekcja.Bardzo dobra porada.W 100 procentach pełna informacja.

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Magdalena Dolecka-ŚlusarczykUsługa: konsultacja diabetologiczna (kolejna wizyta)

   Pani Doktor bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia związane z chorobą.jest osobą bardzo życzliwa, w gabinecie człowiek czuje się bardzo swobodnie. Wizyta jest bardzo dokładna.Pani Doktor pochyla się nad danym przypadkiem bardzo dokładnie.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sojda

  Położna,

  • P

   Jestem bardzo rozczarowana zachowaniem i sposobem badania. Wiele razy miałam robioną cytologię, ale dzisiejsze pobranie materiału to był jakiś koszmar!!!!! Bardzo bolesne i do tego komentarz...." no wije się Pani tu z bólu, ale tak musi być"!!!!! Szczerze odradzam!!!!!

  • M

   Kobieta ginekolog, a jej zachowanie w gabinecie udowadnia, że to jakiś tyran! Jest niedelikatna, humorzasta i do tego unosi głos na pacjentki. Badanie USG wykonuje z łaską. Na wizycie po wykonaniu USG powiedziała, że nie widzi u mnie okresu, wypisała leki i kazała czekać aż się pojawi. Popołudniu tego samego dnia dostałam okresu! Więc jak tu wierzyć takim lekarzom?!
   Tabletki przepisuje nieodpowiednie do wieku i wagi. Nawet po wielu prośbach z powodu złego samopoczucia po tabletkach nie zmieniła na nic innego. Wręcz nakrzyczała na mnie, że to są moje wymysły! Na receptach wypisuje tylko 1 opakowanie i aby otrzymać nową trzeba normalnie czekać na wizytę przez co traci się swój czas oraz zabiera go się innym pacjentkom.
   NIE POLECAM!


 • Anna Katarzyna Walczak-Bomska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • T
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED"Usługa: leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej

   Lecze sie u Pani Doktor A.Bomskiej i jest super lekarzem i wszystkim polecam lecze sie od paru lat i nie mogę zlego slowa powiedziec w porownaniu z innymi lekarzami


 • Bożena Piróg

  Internista, Lekarz Rodzinny, Endokrynolog,

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Endokrynologiczny Bożena Piróg

   Niestety pani doktor nie podeszła zbyt rzetelnie do pracy. Stwierdziła jedynie niedoczynnosc tarczycy na podstawie ft3/4, a pozostałe wyniki hormonów zignorowała. Na szczęście poszłam do innego lekarza, który zajął sie też innymi wynikami, zlecił kolejne badania i wyszło mi jeszcze kilka innych schorzeń, które teraz przynajmniej mogę leczyć.

  • J

   wspaniały lekarz, przyjazny pacjentowi, bardzo fachowy i rzeczowy; od lat świetnie leczy moją tarczycę a przy tym zawsze mogą liczyć na wyjątkowo trafne diagnozy dot. innych, nieendokrynologicznych schorzeń; to, z czym inni lekarze nie mogli sobie poradzić przez lata, Pani doktor "rozgryzła" od razu; oby takich lekarzy było więcej!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania