Centrum Medyczne Promed funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2000r. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej / medycyny rodzinnej dla około 20 tysięcy pacjentów oraz ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Promed

Różyckiego 6

58-506 , Jelenia Góra , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Promed funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2000r. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej / medycyny rodzinnej dla około 20 tysięcy pacjentów oraz oferujemy szeroki zakres usług w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i rehabilitacji leczniczej. Przychodnia znajduje się w nowym obiekcie, w nowoczesnych, dostosowanych dla potrzeb niepełnosprawnych obszernych, klimatyzowanych, o wysokim standadzie wnętrzach. Obsługa chorych jest w pełni zinformatyzowana, począwszy od recepcji po obsługę w gabinecie na elektronicznej dokumentacji medycznej kończąc.

Przychodnia wyposażona jest w świetny, najwyższej klasy sprzęt medyczny. W pracowni rentgenowskiej wykonywane są zdjęcia Rtg na nowym, całkowicie cyfrowym i nisko dawkowym aparacie rentgenowskim Samsung XGEO GF50. Nasze centrum ultrasonografii dysponuje trzema najnowocześniejszymi aparatami USG amerykańskiej firmy GENERAL ELCTRIC: GE Vivid S6 dedykowany głownie badaniom kardiologicznym , GE Logiq S7 Expert- do badań przepływów naczyniowych, tkanek miękkich oraz Voluson P8- do badań urologicznych, ginekologicznych, w tym badań ciąży 3D/4D. Posiadanie takiego sprzętu czyni nas najbardziej specjalistyczną placówką w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w całym regionie.

Przychodnia posiada 2 filie, w których obsługa pacjentów zintegrowana jest informatycznie z budynkiem głównym, dzięki czemu dokumenty pacjenta powstające w każdej z jednostek dostępne są w każdym miejscu udzielania świadczeń, a chory może zgłosić się do placówki usytuowanej najbliżej jego domu.
Nasze świadczenia realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach umów z firmami ubezpieczeniowymi, w ramach abonamentów medycznych jak i prywatnie.

Codzienną opiekę nad naszymi pacjentami w zdrowiu i chorobie pełni znakomity zespół lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej wraz z wykwalifikowanym personelem pielęgniarskim. Naszy motto to „profesjonalizm i medycyna” i tymi słowami kierują się pracownicy przychodni w wykonywaniu codziennych zajęć. Nasza misja to po pomoc człowiekowi, w zdrowiu i w chorobie.

Wszystkie oferowane usługi medyczne realizowane są w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na zaspokojenie oczekiwań pacjentów. Centrum Medyczne Promed legitymuje się certyfikatem jakości EN ISO 9001:2008 uzyskanym w 2010 roku, który jest międzynarodową normą dotyczącą systemu zarządzania jakością. Posiadanie tego certyfikatu jest dowodem potwierdzającym wysoką jakość świadczonych usług w przychodni co zgodne jest z oczekiwaniami pacjentów w tym zakresie. Ponadto poszczycić się może przyznanym certyfikatem „Przyjazna Przychodnia”, który jest wyróżnieniem dla najlepszych polskich przychodni.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Renata Drozdowska Inny

  Szczerze nie polecam! Byłam u doktor dwa razy w przeciągu miesiąca z powodu mocnych nawrotów boli w kręgosłupie ( w zeszłym roku stwierdzona dyskopatia), ból idzie aż po nogach ( w nocy z bólu nie śpię ) i ciężko funkcjonowac w życiu codziennym. Prosiłam o skierowanie na rezonans, dwa razy dostałam odpowiedź że jest to za drogi sprzęt żebym sobie robiła rezonans co roku. Prawie że musiałam wybłagać skierowanie na rehabilitację ... Pani doktor stwierdziła( nawet mnie nie badając) że mam zespół boli kręgosłupa i muszę nauczyć się żyć z bólem. Dodatkowo pani doktor przyszła spóźniona pół godziny i nawet nie raczyła przeprosić czekających pod drzwiami pacjentów .

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Jurczak Inny

  Bardzo polecam, pelny profesjonalizm, wielka cierpliwość do pacjenta, troska, wytłumaczył wszystko od A do Z, jego spokój i opanowanie, wszechpotężna życzliwość

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wacławski Inny

  Od 2011 jestem cały czas pod kontrola Pana doktora.W 2011 mialem operacje usuniecia pecherza moczowego.Lekarz godny polecenia.Kompetenty.dokładny.specjalista wysokiej klasy.

  lek. Daniel Wacławski

  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Godlewska Inny

  Bardzo dobry lekarz. Zna się na problemach skornych, wysłuchuje pacjenta, wgłębia się w problem i szczegółowo wyjaśnia. Po za tym jest bardzo miłą i pozytywną osobą. Bardzo polecam Panią dr Godlewską.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Kuźniar

  Profesjonalna wizyta dotycząca zatok. Bardzo merytorycznie i konkretnie przedstawione rozwiązania, wskazane alternatywy, bez ściemy czy bajania. Byłem u kilku laryngologów w Jeleniej i Karpaczu - Pan Paweł był najlepszy, polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Fic

  Polecam panią doktor, dokładnie przeprowadziła badanie, profesjonalnie, bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jolanta Maj badania po zawale

  Super lekarz. Badania przebiegły sprawnie i bez zbędnych informacji. Jedyna wada to opłata mogłaby być dla emerytów niższa choć o 50% ale to nie wina Pani doktór tylko firmy.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Fic Inny

  Wspaniały specjalista, poświęca wiele uwagi pacjentowi i słucha o jego potrzebach. USG wykonywane zawsze bardzo dokładnie. Spokojny i fachowy. Do tego bardzo dobre podejście do pacjenta. Do gabinetu idzie się bez leku. Serdecznie polecam. Jak dla mnie najlepszy gastroenterolog w regionie!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania