Centrum Medyczne Promed funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2000r. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej / medycyny rodzinnej dla około 20 tysięcy pacjentów oraz ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Promed

Różyckiego 6

58-506, Jelenia Góra, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Promed funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2000r. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej / medycyny rodzinnej dla około 20 tysięcy pacjentów oraz oferujemy szeroki zakres usług w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i rehabilitacji leczniczej. Przychodnia znajduje się w nowym obiekcie, w nowoczesnych, dostosowanych dla potrzeb niepełnosprawnych obszernych, klimatyzowanych, o wysokim standadzie wnętrzach. Obsługa chorych jest w pełni zinformatyzowana, począwszy od recepcji po obsługę w gabinecie na elektronicznej dokumentacji medycznej kończąc.

Przychodnia wyposażona jest w świetny, najwyższej klasy sprzęt medyczny. W pracowni rentgenowskiej wykonywane są zdjęcia Rtg na nowym, całkowicie cyfrowym i nisko dawkowym aparacie rentgenowskim Samsung XGEO GF50. Nasze centrum ultrasonografii dysponuje trzema najnowocześniejszymi aparatami USG amerykańskiej firmy GENERAL ELCTRIC: GE Vivid S6 dedykowany głownie badaniom kardiologicznym , GE Logiq S7 Expert- do badań przepływów naczyniowych, tkanek miękkich oraz Voluson P8- do badań urologicznych, ginekologicznych, w tym badań ciąży 3D/4D. Posiadanie takiego sprzętu czyni nas najbardziej specjalistyczną placówką w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w całym regionie.

Przychodnia posiada 2 filie, w których obsługa pacjentów zintegrowana jest informatycznie z budynkiem głównym, dzięki czemu dokumenty pacjenta powstające w każdej z jednostek dostępne są w każdym miejscu udzielania świadczeń, a chory może zgłosić się do placówki usytuowanej najbliżej jego domu.
Nasze świadczenia realizowane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach umów z firmami ubezpieczeniowymi, w ramach abonamentów medycznych jak i prywatnie.

Codzienną opiekę nad naszymi pacjentami w zdrowiu i chorobie pełni znakomity zespół lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej wraz z wykwalifikowanym personelem pielęgniarskim. Naszy motto to „profesjonalizm i medycyna” i tymi słowami kierują się pracownicy przychodni w wykonywaniu codziennych zajęć. Nasza misja to po pomoc człowiekowi, w zdrowiu i w chorobie.

Wszystkie oferowane usługi medyczne realizowane są w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na zaspokojenie oczekiwań pacjentów. Centrum Medyczne Promed legitymuje się certyfikatem jakości EN ISO 9001:2008 uzyskanym w 2010 roku, który jest międzynarodową normą dotyczącą systemu zarządzania jakością. Posiadanie tego certyfikatu jest dowodem potwierdzającym wysoką jakość świadczonych usług w przychodni co zgodne jest z oczekiwaniami pacjentów w tym zakresie. Ponadto poszczycić się może przyznanym certyfikatem „Przyjazna Przychodnia”, który jest wyróżnieniem dla najlepszych polskich przychodni.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Szkudlarek

  Neurolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny specjalistyczny gabinet neurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna

   moja pierwsza wizyta u tego specjalisty, dokładny wywiad i badanie, ukierunkowane dalsze leczenie, takiej opieki medycznej oczekiwałem, tak trzymać,

  • D
   Lokalizacja: WCSzKJUsługa: Inny

   Mam problemy z kręgosłupem a leczenie u pani doktor pomaga mi funkcjonować .Lekarka która jest miła .konkretna jest godna polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Bożena Kempa

  Neurolog,

  • K

   Bardzo polecam panią doktor Bożenę Kempę. To dobry człowiek i wspaniały lekarz. Dzięki jej pomocy odzyskałam zdrowie fizyczne, a tym samym dobre samopoczucie :)


 • Katarzyna Renata Drozdowska

  Neurolog,

  • J

   Niezwykle sympatyczna, miła ,pelna współczuciasni doktor ,potrafi w paru słowach powiedzieć co dolega i jakie są rokowania. Nie obiecuje tylko leczy.
   Takich lekarzy nam trzeba ..Polecam

  • K

   BARDZO SYMPATYCZNA ZAWSZE USMIECHNIĘTA PANI DOKTOR, NIE ZOSTAWIA PACJENTA SAMEMU SOBIE DZIĘKI JEJ POMOCY WIERZĘ ZE BĘDĘ SAMODZIELNIE CHODZIC JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO DZIEKUJĘ


 • Izabella Skorupa

  Internista, Kardiolog,

  • Pani doktor poświęca czas, jaki jest potrzebny, by wysłuchać pacjenta i z życzliwością przyjmuje wszelkie sugestie. Podejmuje następnie fachowe działania, nie szczędząc trudu, by dogłębnie zdiagnozować stan pacjenta. Jej decyzje są celne i skuteczne. Niby to wszystko mieści się w kanonach, jakie winny obowiązywać w kontaktach z pacjentem. Ona jednak czyni to z wyjątkowym zaangażowaniem i dąży do tego, by pacjent miał pełną wiedzę o swoim stanie, o zagrożeniach i możliwościach poprawy sytuacji.
   Andrzej Bira

  • A

   Bardzo dobry lekarz i przemiły człowiek. Pani Doktor słucha pacjenta a następnie wszystko tłumaczy. Ja po spotkaniu z Panią Doktor w końcu wiem wszystko na temat mojej choroby. Podczas wizyty zostałam wysłuchana, zbadana i poinformowana o dalszym leczeniu wszystko w przemiłej atmosferze. Naprawdę POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Dusza

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nagły atak kolki nerkowej

   Bardzo nie polecam. Moja wizyta miała miejsce w nocnej i świątecznej pomocy w szpitalu na ul.Ogińskiego w Jeleniej Górze. Pomimo wielu prób wytłumaczenia, co mnie boli i historii choroby (była to nagła wizyta podczas urlopu), usłyszałam pod swoim adresem różne komentarze takie jak: "niech mi pani nie opowiada", "tak wszystko pani wie, a gorączki nie zmierzyła?", "powinna się pani też na głowę leczyć" "daje skierowanie na sor, bo jest pani wredna". Wyszłam z bylejak wypełnionym skierowaniem na SOR, skierowanie zupełnie nie zawierało opisu problemu, z jakim przyszłam, co spowodowało lawinę niejasności na SORze. Pan się bardzo spieszył, nawet nie sprawdzając czy na zewnątrz ktoś czeka, czy nie.

  • K

   Ja osobiście nie mam żadnych zastrzerzeń . Pan doktor dobiera odpowiednie leki wystawia skierowanie na badanie jeśli tylko jest coś nie tak może nie zawsze jest miły ale w końcu nie idzie się tam na kawę tylko po pomoc jak najbardziej polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Dariusz Szulski

  Chirurg,

  • S
   Lokalizacja: EMC Powiatowe Centrum Zdrowia w Kowarach

   Pan Doktor pracuje wbrew wszystkim negatywnym opiniom o polskiej medycynie. Fachowość i profesjonalizm w każdym zakresie. W trakcie wizyt w gabinecie bardzo dobra komunikacja z pacjentem i zaangażowanie leczeniem. Nie ma słów, które potrafią wyrazić podziękowanie za pomoc w powrocie do zdrowia. Mój przypadek był małym wyjątkiem, gdyż organizm bronił się przed siatką wszczepioną w trakcie zabiegu. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i życzę wszystkiego najlepszego oraz dalszych sukcesów!

  • M
   Lokalizacja: EMC Powiatowe Centrum Zdrowia w Kowarach

   Pan Dr jest specjalistą godnym polecenia. Jako pierwszy lekarz (a byłem u wielu) skutecznie zdiagnozował moją przypadłość. Pan Doktor zlecił mi szereg badań, które wykonałem w ramach NFZ. Leczenie operacyjne - przebiegło sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Widać duże zaangażowanie i profesjonalizm w sztuce. Bardzo wysoko oceniam specjalizację Dr D. Szulskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Mariusz Bartkowiak

  Ginekolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ciąża

   Bardzo rzeczowy lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadził moją ciążę od początku i jestem bardzo zadowolona. Miałam pewne komplikacje i gdyby nie szybka reakcja doktora, prawdopodobnie nie nosiłabym dzisiaj córeczki na rękach. Dodatkowym plusem jest możliwość kontaktu z doktorem przez telefon, gdy ma się pewne obawy. Polecam gorąco

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stomadent

   Doktor Bartkowiak prowadzi moją pierwszą ciążę i z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona. Atmosfera przyjazna, gabinet w pełni wyposażony, doktor odpowiada na każde zadane pytanie, pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Magdalena Fic

  Okulista, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Promed

   Polecam panią doktor, dokładnie przeprowadziła badanie, profesjonalnie, bez pośpiechu i w miłej atmosferze.

  • Ł

   Nie miałem jeszcze okazji być badanym przez lekarza tak lekceważąco podchodzącego do przypadku. Pojawiłem się na dwóch wizytach i na obu zostałem odprawiony z kwitkiem - "nic się nie dzieje", "wszystko jest ok", "nic nie widać". Od miesiąca borykam się z ropiejącym okiem na które wszyscy zwracają uwagę, ale Pani doktor nie była w stanie dostrzec najmniejszego problemu (pomimo zaczerwienienia, bólu problemów z zamglonym widokiem przez oko, wyciekającą ropą). Nie polecam i szczerze odradzam - szczególnie tym, którzy muszą płacić za wizyty prywatne.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Jurczak

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie kontrolne

   Bardzo miły i kompetentny lekarz. Poświecił dużo czasu na rozmowę, wyjaśniając diagnozę, opcje leczenia i zalecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam :)


 • Daniel Wacławski

  Urolog, Chirurg, lek.

  • K

   Ryszard Król chciałbym Panie Doktorze bardzo podziękować za wykonana operacje w dniu 07.01.2019.
   Pana profesjonalizm jest na najwyższym poziomie. Przyjecie, operacja oraz konsultacja po operacji sprawiły że odżyłem na nowo.
   Jeszcze raz dziękuje i życzę samych sukcesów w karierze zawodowej.
   Polecam Pana Doktora każdemu kto potrzebuje rzetelnej i profesjonalnej pomocy.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   jesteśmy mega zachwyceni doktorem .... kompetentnie , szczegółowo , profesjonalnie :) dodatkowo przemiła wizyta , bez ściemy , żartobliwa , co bardzo mojego męża rozlużniło , odstresowało ___ wychodząc od doktorka od razu poczuł ulgę i spokój .... leki zastosujemy i na pewno wrócimy , bo relacja lekarz-pacjent to minimum połowa sukcesu, a u nas tak właśnie dzisiaj było :) dziękujemy :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania