Profildent Gabinety i Pracownia Stomatologiczna

(5 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Profildent Gabinety i Pracownia Stomatologiczna

Targowa 4

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Gorol implanty

  Norwid pisał "zapomnieć ludzi a bywać u osób.."Taką osobą jest dr.Michał Gorol w sensie osobistym i zawodowym.Ma bardzo ludzkie, normalne podejście do pacjenta. Lubi go.Jest zdroworosądkowy, empatyczny, życzliwy. Przy tym konkretny i profesjonalny. Lubi swój zawód i pracuje "bezboleśnie."Trafisz na dr. Michała - to zapomnisz o strachu przed fotelem dentystycznym. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Gorol chirurgiczne usuwanie zębów

  Jak dla mnie najlepszy chirurg-stomatolog w całej Polsce. Wyrwałam u niego 3 ósemki i przyjeżdżam tutaj specjalnie z Wrocławia (gdzie nigdy nie trafiłam na lepszą opiekę stomatologiczną, niż w tej bielskiej klinice). Ekstrakcja bezbolesna, a rany goją się szybko jak diabli. Oprócz profesjonalizmu największą robotę robi atmosfera w gabinecie - przyjazne żarty i ten zadziorny błysk w oku doktora sprawiają, że już po przekroczeniu progu cały stres po prostu z człowieka spływa. Serio, jeśli jesteś z Bielska i masz do wyrwania ósemki - to tylko u Michała Gorola.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Gorol protezy

  Dr. Gorola poleciła mi moja córka. Leczę się już prawie rok i doktorowi zawdzięczam pełny uśmiech - praca protetyczna górnej szczęki. Podziwiam miłe podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Mimo (z mojego punktu widzenia) skomplikowanych zabiegów zupełny brak bólu!!!! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu dotychczasowego leczenia - protetyka, leczenie kanałowe, chirurgiczne usuwanie zębów, stomatologia zachowawcza. Polecam doktora z całego serca!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Gorol implanty

  W grudniu 2019 mialam przeprowadzona implantacje zeba pod okiem Doktora Michala, ktory na wstepie wyjasnil proces zabiegu ze szczegolami i rzeczowo odpowiedzial na wszystkie pytania. Profesjonalne i jednoczesnie ludzkie podejscie, ktore stwarza przyjazna atmosfere w gabinecie, pomoglo mi czuc sie swobodnie. Zabieg zostal przeprowadzony bezbolesnie, a implant trzyma sie znakomicie. Zdecydowanie, z czystym sumieniem moge polecic Doktora Michala. Lekarz, ktory jest zaangazowany, inwestuje w swoj rozwoj, aby zapewnic jak najlepsza opieke i indywidualna pomoc kazdemu z pacjentow. A przy tym wszystkim nie boi sie nowych wyzwan. Naprawde polecam :)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Gorol

  Bardzo polecam nadzwyczaj konkretna i fachowa opieka stomatologiczna. Pan Doktor posiada unikatowe zdolności w zakresie bezbolesnego, niepowikłanego usuwania zębów, nie spotkałam się do tej pory z tak dobrym stomatologiem. Ten lekarz leczy bez bólu nawet najbardziej wrażliwych pacjentów. Polecam!!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania