W ramach NFZ : Podstawowa Opieka Zdrowotna dla Dorosłych Podstawowa Opieka Zdrowotna dla Dzieci Transport Sanitarny Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej Usługi odpłatne : Gabinet Chirurgii Ogóln... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Pro-Familia-Med

Jaworznicka 35

43-602, Jaworzno, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

W ramach NFZ :
Podstawowa Opieka Zdrowotna dla Dorosłych
Podstawowa Opieka Zdrowotna dla Dzieci
Transport Sanitarny
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej

Usługi odpłatne :
Gabinet Chirurgii Ogólnej
Gabinet Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Gabinet Kardiologiczny
Gabinet Dermatologiczny
Gabinet Endokrynologiczny
Gabinet Diabetologiczny
Gabinet Urologiczny
Gabinet Reumatologiczny
Gabinet Neurologiczny
Gabinet Ginekologiczny
Fizjoterapia

Nasz sprzęt

 • USG
 • REKTOSKOP
 • EKG
 • ECHO
 • DERMATOSKOP
więcej

Zabiegi

 • skleroterapia
 • rektoskopia

Badania

 • korekcja powiek

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Łabuzek

  Diabetolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo empatyczny lekarz. Podchodzi do pacjenta całościowo. Jako jedyny potrafił zrobić usg tak żeby zobaczyć dokładnie w czym problem.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Jestem mega zadowolona, pełna optymizmu ponieważ Pan doktor wytłumaczył gdzie leżą moje problemy ;)

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Dorota Piekaj-Stefańska

  Laryngolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: męczące szumy uszne

   Byłam dwukrotnie u Pani Doroty w tyskiej Przychodni Eskulap i umówiłam się na trzecią wizytę. Uważam, że Pani Dorota wykonuje swoją pracę bardzo skrupulatnie i odpowiedzialnie..., z troską o dobro pacjenta. Jest pewna siebie w tym co robi i zdecydowana, a jednocześnie skromna i sympatyczna. Zdaje się być osobą wrażliwą, empatyczną i optymistycznie nastawioną do życia. Mam wrażenie, że bardzo lubi swoją pracę i ogólnie po prostu lubi ludzi. Każdemu poświęca tyle uwagi, ile dana osoba potrzebuje, nie spiesząc się, żyjąc we własnym rytmie... Polubiłam Panią Dorotę :) Dodatkowym atutem jest to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. Przynajmniej na pewno w moim wypadku (pierwszą wizytę umawiałam tuż przed świętami Wielkanocnymi, a pierwszego dnia po Poniedziałku Wielkanocnym mogłam już się zgłosić ze swoim problemem, kolejną wizytę miałam po tygodniu czasu). Być może miałam szczęście, a być może to jest normą. Nie wiem. Co do efektów leczenia, to jeszcze przede mną, więc się teraz na ten temat nie mogę wypowiedzieć. A co do metody leczenia to dopiero po ostatnim z badań i jego wyniku zostanie podjęta ostateczna decyzja co do tego czy leczenie przejmie neurolog czy też zostanie zastosowane leczenie, które wytłumaczyła mi Pani Dorota zarówno na pierwszej wizycie, jak i na dzisiejszej. Z czystym sercem polecam spotkanie z P. Dorotą :) Agnieszka

  • M

   Byłam u pani dr D.Piekaj-Stefańskiej z 3-letnim dzieckiem z powodu chrypki, mialam skierowanie od laryngologa z LuxMedu, gdyż laryngolog nie byl w stanie takiemu dziecku przeprowadzic badania za pomocą lusterka by zajrzeć do krtani czy gardła. Niestety pani dr Dorota również chciała wykonac badanie tylko tą metodą, co oczywiscie bylo niewykonalne. Natomiast dodatkowo wysłano dziecko na badanie sluchu i dopiero po zrobieniu badania oznajmniono mi ze bede za nie placic, (skierowanie na konsultacje z powodu chrypki bylo bezpłatne). Wspominalam na początku wyzyty u foniatry że dziecko mialo wykonywane badania słuchu (na ligocie bezpłatnie!). Nie bylaby to sytuacja wyjątkowa, jesli poinformowanoby mnie o tym ze zleca sie badanie odpłatne. Nie po to place wysokie skladki do NFZ oraz abonament w grupie LuxMed, by pozniej za wszystko płacic. Pani Dorota tez wydawała sie być zakłopotana i żałuję że nie odmówiłam zapłaty. W końcu przyjechałam z inną dolegliwością dziecka !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mahdi Al-Jeabory

  Chirurg, Ortopeda,

  • R
   Lokalizacja: Pro-Familia-Med

   Witam serdecznie byłam u lekarza z bólem nadgarstka lekarz od razu stwierdził chorobę i postawił świetną diagnozę. Lekarz po prostu super wszystko się zgadza jedyny lekarz w swoim rodzaju. Zachęcam do wizyt u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i wiedzy jaką posiada Pan Doktor. Dziękuję bardzo Panu Doktorze.

  • O
   Lokalizacja: Pro-Familia-MedUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo sumienny lekarz i przy okazji z poczuciem humoru. Przeprowadza szczegółowy wywiad jak i bardzo dokładnie bada szukając przyczyny urazu/bólu


 • Piotr Piątek

  Urolog, lek.

  • D

   Zdecydowałem się w połowie 2018 roku na zabieg plastyki wędzidełka i bardzo żałuję! I to dlatego, że nie zdecydowałem się na ten zabieg wcześniej u Pana Piotra. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu samego zabiegu oraz poprawionego komfortu życia. Dziękuję Panie Piotrze!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Insieme Centrum MedyczneUsługa: plastka napletka

   Bardzo dobre podejście indywidualne. Pomimo trudności mojego przypadku Doktor podjął się zabiegu i podczas jego trwania omawiał na bieżąco przebieg. Bardzo się starał i okazało się w trakcie zabiegu że nie uda się szybko zakończyć, jednakże nie patrzył na zegarek a dokładnie i metodycznie starał się wprowadzić zmiany omawiane ze mną przed zabiegiem. Takie pozytywne odniosłem wrażenie. Jestem jeszcze w rekonwalescencji i mam nadzieję że odbędzie się bez powikłań. Z efektu bieżącego po operacji jestem zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu