Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pro Familia

Poprzeczna 16

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Pro Familia

Chrobrego 50

58-240 , Niemcza , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy PAWEŁCZYK

  Chirurg, lek.

  • 2

   W 2009 r przeszlam operacje tarczycy oraz usuniecia guzka w tej okolicy.Od momentu przyjscia na oddzial kliniki bylam pod opieka tego chirurga.Instruowal mnie po kolei co mnie czeka i mowil jak beda wygladaly dalsze wyniki oraz przygotowanie do operacji.Dodam ze bardzo sie balam operacji.Operacja trwala 2godz.Po operacji pan doktor Jerzy Pawelczyk opiekowal sie mna oraz instruowal mnie ,jak mam dbac o siebie po operacji.Dziekuje doktorze za wszystko.Dodam ze pan doktor jest cenionym chirurgiem w kraju i za granica ,stawia szybkie i trafne diagnozy .Jest swietnym specjalista .ktory ksztalci sie dalej w innych dziedzinach medycyny.


 • Joanna Dymkowska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • U

   LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serdeczna ,kompetentna,nie szczędzi czasu dla pacjenta.
   Każdemu pacjentowi w naszym kraju życzę ,aby miał to szczęście podobnie jak ja , trafić na takiego lekarza jak PANI DOKTOR DYMKOWSKA.
   Myślę ,że powinnam jeszcze wspomnieć o świetnie zorganizowanej pracy całego personelu.  • A

   Rewelacyjny lekarz. Kompleksowa diagnostyka, umiejętność słuchania, empatia, proste tłumaczenie pacjentowi wszelkich zawiłości choroby. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maria Mińska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • B

   Miałam okazję być z synkiem u tej pani doktor i niestety okazało się, że wizyta była bardzo chaotyczna, był problem z zapoznaniem się z dokumentacją syna ponieważ pani doktor nie mogła się skupić. Dodatkowo pojawiały się nieprzyjemne uwagi w naszą stronę jako rodziców, że dziecko już takie wadliwe, i że powinniśmy naszą sprawę konsultować z lekarzem prowadzącym, którym ona nie jest. Dodam, że byliśmy poza miejscem zamieszkania i nie mieliśmy możliwości skonsultowania się lekarzem prowadzącym - stąd ta wizyta. Pani doktor miała ewidentny problem z "ogarnięciem" dokumentacji, nawet wyników laboratoryjnych. Postaram się unikać w przyszłości wizyty u tej pani doktor.

  • M

   Bardzo sympatyczna, konkretna. Zawsze poświęca mojemu dziecku odpowiednią ilość czasu (ok 15-20 min), dokładnie zbada itp. Nie mam problemów w kontaktach z tą lekarką.
   Polecam


 • Katarzyna Sobol

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Pro FamiliaUsługa: choroba

   Pani Sobol nie raz wybawila mnie z choroby dzie inni specjalisci twierdzili ze nie ma leku na przypadlosc gornych drog oddechowych przy uczuleniu na inny lek.
   Gratulacje jest Pani bardzo empatyczna, mila i dla ludzi.


Powiązane wyszukiwania