PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.C

PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.C

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.C
Czysta 5/15,16, 31-121 Kraków
PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.C logo
Ubezpieczenia
Allianz, Compensa, POLMED

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański Inny

  Bardzo profesjonalny i zaangażowany lekarz. Prowadziłam u Pana Golanskiego moja pierwszą ciąże. Na każdej wizycie czułam, że zarówno badanie, usg czy wywiad przeprowadzane były bardzo dokładnie. USG zawsze było wykonywane ze wszelkimi szczegółami i omawiane w trakcie. Zawsze mogłam o wszystko dopytać i rozwiać swoje wątpliwości. Pan doktor jest człowiekiem bardzo pogodnym, empatycznym z olbrzymią wiedzą. W przypadku wszelkich dodatkowych badań otrzymywałam informacje, lecz nigdy nie czułam, że jestem do nich namawiana. Co ważne, nigdy nie odczułam, aby doktor się spieszył, miał zawsze dla mnie tyle czasu ile było potrzebne. Dodatkowym plusem jest możliwość obecności Męża w trakcie wizyty. Zdecydowanie polecam i z pewnością będę korzystać z wizyt w przyszłości.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański Inny

  No po prostu brak słów! Masakra! Tak dobry lekarz . Człowiek niezwykle komunikatywny, uśmiechnięty! Oczywiście również profesjonalny, wszystko po kolei tłumaczył, dzięki czemu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Co tu więcej mówić, to czym się zajmuje jest jego powołaniem. Energia Pana Doktora nie do podrobienia... Oby więcej takich ludzi na mojej drodze i każdemu tego życzę. Poooolecaaam!!!

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Mika konsultacja ginekologiczna

  W wyniku perturbacji życiowych musiałam zmienić ginekologa. Dra Mikę wybrałam z Listy Ginekologów i Ginekolożek. Byłam na dwóch wizytach, corocznej kontroli i na omówieniu wyników + USG piersi. Świetny specjalista i empatyczny człowiek. Wyjaśnił mi z czym się mierzę, uspokoił - z wizyty wyszłam z poczuciem, że nie jestem w tym sama. Atmosfera w gabinecie jest nieskrępowana, a Doktorowi śmiało można powiedzieć o wszystkim - ani przez moment nie czułam się oceniana, a Doktor wzbudził moje zaufanie. Ustaliliśmy dalsze kroki - wiem dokładnie co robić i kiedy zgłosić się do kontroli. Badania zostały wykonane delikatnie, poświęcono mi tyle czasu, ile było trzeba. Doradził szczepienie, pokierował gdzie mogę je zrobić i jak będzie wyglądał cały proces. Ogromny plus za to, że przed jakąkolwiek rozmową o wyborze antykoncepcji Doktor zlecił szczegółowe badania - niestety wciąż nie jest to standardem w innych gabinetach. Z antykoncepcji ostatecznie zrezygnowałam, ale dobre wrażenie pozostało :)

  dr n. med. Marcin Mika

  Dziękuję za opinię i wizytę z której nie tylko wyszła Pani z okresowymi badaniami ginekologicznymi ale też z przeświadczeniem że z każdym problemem może Pani się do mnie zwrócić. W końcu lekarz od kobiet zajmuje się ich problemami =) pozdrawiam MM

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański Inny

  Pan doktor Bartłomiej Golański to niesamowity lekarz z bardzo dużym doświadczeniem w leczeniu oraz niesamowicie empatycznym podejściem do pacjenta. Znaleźć tak dobrego lekarza dla każdej kobiety to niesamowity wyczyn, wśród tylu niekompetentych i lekceważących dolegliwości. Tak szczerze przejmującego się zdrowiem pacjentki lekarza, nie spotkałam nigdy na swojej drodze, mimo korzystania głównie z prywatnych klinik. Zapamiętanie dolegliwości, każdego szczegóły z poprzedniej wizyty i omówionych kwestii (nie prywatnej) świadczy o wysokim poziomie doktora i jego indywidualnym podejściu. Szczerze polecam, ze względu na wiedzę medyczną, dopasowanie leków, a także troskliwe podejście z priorytetem -zdrowie pacjentki. Dokładne omówienie wszystkich wątpliwości dot. leczenia, poświęcenie odpowiedniej ilości czasu oraz świadomość bycia pod najlepszą opieką medyczną…

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański Inny

  Z całego serca polecam! Chodzę do Pana Doktora zarówno w Luxmed, jak i prywatnie. W Luxmed rzeczywiście istnieją ograniczenia co do czasu wizyty czy zlecania badań, ale nie zmienia to faktu, że Pan Doktor jest świetnym lekarzem, który interesuje się pacjentką, potrafi rozluźnić atmosferę i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania.

  lek. Bartłomiej Golański

  dziękuję bardzo !

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański Inny

  Pan Doktor prowadził moją ciążę od początku aż do jej rozwiązania. Jest lekarzem, którego długo szukałam- profesjonalny, z ogromną wiedzą, a zarazem empatyczny, taktowny oraz delikatny. Podczas wizyt odpowiada na wszystkie pytania, zleca odpowiednie badania oraz rozwiewa wszystkie wątpliwości. Podczas samego badania daje poczucie bezpieczeństwa oraz spokoju, podchodzi do pacjenta z szacunkiem- wszystko dokładnie tłumaczy. Z czystym sumieniem polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański Inny

  Byłam dziś pacjentka pana Doktora po raz pierwszy. Nigdy dotąd nie spotkałam się z ginekologiem, umiejącym tak rozluźnić atmosferę, dokładnie odpowiadając przy tym na moje liczne pytania, a jednocześnie być w stanie utrzymać wysoki profesjonalizm swojego zawodu. Pan Doktor jest niezwykle delikatny, widać, ze ma ogromna wiedzę, a do tego jest super człowiekiem. Bardzo dziękuję!

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Mika konsultacja ginekologiczna

  Kilka lat temu wybrałam się na wizytę u Pana Doktora zachęcona pozytywnymi opiniami. Od tamtego czasu jestem stałą pacjentką Pana Doktora, bo bardzo mi odpowiadają jego wysokie standardy i kultura osobista. Poleciłam go już kilku koleżankom i wszystkie są bardzo zadowolone. Pan Doktor prowadził też moja ciążę i wiem, że byłyśmy z córeczką w najlepszych rękach. Chcę podkreślić, że jest to naprawdę wybitny lekarz, kierujący się najnowszymi badaniami naukowymi, oficjalnymi rekomendacjami PTGiP, ale przede wszystkim dobrem pacjentki. Informuje o wszystkich aspektach leczenia, tworzy atmosferę, w której można pytać i zawsze z szacunkiem odpowiada na pytania i rozwiewa moje wątpliwości. Polecam serdecznie

  dr n. med. Marcin Mika

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa oraz zaufanie i polecenie mojej osoby swoim koleżankom - mam nadzieję że równie zadowolonych ze współpracy jak Pani. Pozdrawiam

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Mika Inny

  Wybitny specjalista o wszechstronnej wiedzy, analitycznym umyśle i doskonałym podejściem do wszystkiego co robi. Lekarz godny zaufania.

  dr n. med. Marcin Mika

  Czasami brak słów na takie opinie; dziękuję:) i zapraszam ponownie

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Golański

  Po stokroć polecam! Cudowny człowiwk, wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, przy tym bardzo przyjazny i empatyczny. Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z problelem ginekologicznym. Po wdrożonym leczeniu i zabiegu, problem minął. Będę polecać każdemu, bo to właściwy człowiek na właściwym miejscu, prawdziwy lekarz z powołania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania