PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.C

(14 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

PRO CREATIVE Poradnia lekarska Bartłomiej Golański, Liliana Golańska S.C

Czysta 5/15,16

31-121 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartłomiej Golański Badania i konsultacje ginekologiczne, położnictwo, USG 3D / 4 D

  Polecam Pana Doktora Golańskiego ponieważ jest to lekarz, u którego zawsze czułam się zaopiekowana i każda wizyta przebiegała w profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor odpowiadał na każde moje pytanie wyczerpująco. Pan Doktor prowadził moja pierwszą ciążę i gdybym jeszcze była w kolejnej to nie wyobrażam sobie prowadzić jej u kogoś innego:)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Kamil Perończyk konsultacja psychologiczna

  Spokój, opanowanie, zrozumienie i sugestia tam, gdzie powinna. Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm.

  mgr Kamil Perończyk

  Dziękuję za polecenie

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Mika

  Wizyty u dra Marcina Miki przebiegają w spokojnej i intymnej atmosferze. Lekarz odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania. Badanie wykonane bezboleśnie i bez pośpiechu. Cechą wyróżniającą dra Mikę jest jego szacunek do pacjentki oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  dr n. med. Marcin Mika

  Szacunek i empatia to podstawa dobrej relacji lekarz-pacjentka. Dziękuję za tą cenną uwagę.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Kamil Perończyk

  Bardzo mila i cenna rozmowa. Nawet nie zorientowałem się, że przeciągnąłem trochę czas. Bardzo dziękuję za wszystko.

  mgr Kamil Perończyk

  Bardzo proszę i dziękuję za opinię.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Kamil Perończyk poradnictwo psychologiczne

  Wszystko dobrze, jestem zadowolony ze spotkania, wyciagnalem wnioski, teraz tylko do przodu i czekac na dobre zmiany

  mgr Kamil Perończyk

  Powodzenia i wytrwałości

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Perończyk terapia seksuologiczna

  Ciężko wystawić opinię po jednej wizycie, ale Pan Kamil uprzejmy, sympatyczny, profesjonalny. Nie czułam dyskomfortu podczas rozmowy z czego bardzo się cieszę. I co najważniejsze, nie przerywa w trakcie mówienia ;)

  mgr Kamil Perończyk

  Dziękuję za polecenie

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Kamil Perończyk konsultacja

  Jestem pod wrazeniem wizyty i analizy jaka przeprowadzil Pan Kamil podczas rozmowy. Nastawilem sie na trudna rozmowe i ze wyjde smutny, a okazalo sie zupelnie na odwrot. Wyszedlem usmiechniety i pelny motywacji by dzialac.

  mgr Kamil Perończyk

  Dziękuję za opinię

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartłomiej Golański

  Świetny lekarz, bardzo sympatyczny, taktowny i delikatny. Pamięta o swoich pacjentkach, jest dokładny, bardzo dobrze informuje, wysoka klasa i kultura osobista. Cierpliwy, potrafi rozwiać watpliwości. Bardzo polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Mika

  Doktor początkowo wydaje się miły i sympatyczny. W badaniu bardzo delikatny i rzeczowy. Dalsza część wizyty była jednak bardzo nieprzyjemna i zaskakująca z powodu zaleceń dotyczących karmienia piersią, które odbiegały od aktualnej wiedzy medycznej na temat laktacji i potrzeb żywieniowych małych dzieci. Byłam na wizycie w ciąży i dostałam zalecenie odstawianie od piersi starszego dziecka, mimo że ciąża była fizjologiczna, bez komplikacji i żaden inny lekarz nie kazał przerywać karmienia. Lekarz sugerował, że karmienie dziecka dłużej niż rok jest bez sensu i że mleko po roku nie ma żadnej wartości (!). Dodatkowo usłyszałam kilka porad wychowawczych (!), o które wcale nie prosiłam. Uważam, że było to bardzo nieprofesjonalne i nie powinno mieć miejsca, szczególnie w prywatnej przychodni, w której wizyta kosztuje wcale nie mało. Niestety lub stety po tej wizycie przestałam korzystać z usług tej przychodni, mimo że prowadziłam tam poprzednią ciążę u innego lekarza i byłam bardzo zadowolona.

  dr n. med. Marcin Mika

  Dzień dobry Pani
  Jakis czas temu opublikowałem na blogu artykuł dotyczący karmienia. Staram się weryfikować pewne mity i stereotypy dotyczące nie tylko karmienia. Zawsze zalecam matkom by w miarę możliwości jak najdłużej utrzymały laktację. Jest to nie tylko dobre dla ich dzieci ale również zmniejsza ryzyko wielu chrób u matki np. raka piersi.
  Jeśli chodzi o karmienie w ciąży to nie ma przeciwwskazań do karmienia.
  Zapraszam do artykułu:
  ***
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=921352538013356&id=239392999542650

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Mika

  Od wizyty minął jakiś miesiąc, a ja ciągle o tym wszystkim myślę. Może to mój pech, może złe oczekiwania co do wizyty. Nie chcę wchodzić w szczegóły swojego stanu zdrowia, więc powiem krótko. Pan doktor błędnie odczytał obraz z USG i stwierdził u mnie ciążę. A po stwierdzeniu powyższego przestał odpowiadać na jakiekolwiek inne pytania dot. mojego stanu zdrowia, który był prawdziwym celem wizyty. Wyszłam z gabinetu bez skierowań na badania (nawet tych potwierdzających ową ciążę). W piątek wieczorem na szybko załatwiałam wizytę u innego lekarza i skierowanie na badania beta Hcg, żeby mieć pełny obraz swojej sytuacji. Emocjonalnie - przykre i trudne doświadczenie.

  dr n. med. Marcin Mika

  Dziękuję za informację zwrotną. Bardzo mi przykro z powodu Pani trudnego doświadczenia. Czasami USG na etapie wczesnej ciąży nie jest w 100% wiarygodne dlatego oznaczenie BHCG z krwi jest dodatkowym badaniem biochemicznym potwierdzającym ciążę w pierwszych tygodniach. Na takie badanie nie potrzeba skierowania i każda pacjentka jeśli tylko chce może je wykonać w dowolnym laboratorium. Zawsze staram się odpowiadać na liczne pacjentek pytania, natomiast gdy dotyczą one dolegliwości poza moja specjalizacją wtedy kieruje do innych lekarzy specjalistów.
  Marcin Mika

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania