Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Primomed

Nawojowska 29

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Irena Gawrońska

  Pediatra,

  • M

   Wspniały specjalista:) Wiedziałam że jeśli nasz Adaś jest pod opieką Pani doktor to znaczy że jest w dobrych rękach. Byłam bardzo spokojna choć nasz synek spedził 2 tyg na intensywnej terapii, ale wiem że tam miał najlepszą opiekę:) Bardzo dziękuję:):):)

  • M

   Wizyty traktuje jak zło konieczne. Sztampowo te same leki dla wszystkich dzieci jak leci. Niesympatyczna. zarozumiała.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Malgorzata Niemiec

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMOMED" spółka z o.o.Usługa: ciąża

   Świetne podejście do pacjenta pani doktor zawsze miła i usmiechnieta, zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania.

  • P

   Nie polecam pani dr Niemiec nikomu. Nie była moim lekarzem prowadzącym lecz miałam z nią kontakt w szpitalu jak leżałam na patologi ciąży i to mi wystarczy. Po kolejnym obchodzie w 3 dniu pobytu w szpitalu, nadal nie miałam zrobionych żadnych podstawowych badań (mam na myśli morfologie, mocz - nic skomplikowanego, ani nadzwyczajnego), jak zapytałam Panią ordynator czy będę mieć robione badania zostałam zmieszana z błotem i poinformowana przez dr. Niemiec: ŻE SZPITAL NIE JEST INSTYTUCJĄ CHARYTATYWNĄ I JAK CHCE SOBIE ZROBIĆ BADANIA TO MAM IŚĆ DO SWOJEJ PRZYCHODNI". Badań nie miałam zleconych ani wykonanych podczas tej wizyty w szpitalu. Natomiast na wypisie miałam wpisane, że leczyli mnie no-spą, luteiną i LEŻENIEM. Zaznaczę że w szpitalu byłam nie przez swoje "widzi-misie" tylko zostałam skierowana przez lekarza prowadzącego na obserwację. Dodam iż była to ciąża bliźniacza (która moim skromnym zdaniem wymagała dodatkowej uwagi i opieki lekarzy).
   Kolejny raz do szpitala trafiłam po miesiącu od w/w wizyty i niestety nie było to nic dobrego. Ciąża obumarła i poród martwych dzieci - dopiero wówczas Pani dr. Niemiec zainteresowała się mną jako pacjentką i powiem wam więcej zleciła mi różne badania, tylko, że to już było za późno.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Artur Stępień

  Dermatolog, Wenerolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Kompetentny i miły w kontakcie. Potrafiący wysłuchać i wytłumaczyć . Posiada duże doświadczenie w leczeniu łuszczycy. Polecam

  • P
   Lokalizacja: Specmed Zespół Przychodni i Poradni Specjalistycznych

   Bardzo dobry, miły lekarz, od razu rozpoznał co mi jest i przepisał dobre leki, maści i kremy. Skóra wygląda cudownie,a alergia była straszna :/

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marta Sudoł

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże w 2019 r. Pierwsza zakończona niestety poronieniem. Druga ciąża przebiegła pomyślnie, Pani doktor przepisała mi odpowiednie leki i monitorowała ciążę z dokładnością. Pani doktor to osoba sympatyczna, udziela odpowiedzi na zadane pytania, jedyny minus to krótki czas wizyt - ok 5 minut, przez co czasem pacjentka może poczuć się obojętna dla lekarza. Osobiście polecam Panią Sudoł, jestem szczęśliwa mamą synka, gdzie po pierwszym poronieniu człowiek traci nadzieje na szczęśliwe zakończenie kolejnej ciąży, ale odpowiednia opieka lekarska pomaga wytrwać ten ciężki okres niepewności.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor super i wizyty również tylko pracuje chyba na kiepskim sprzęcie lub niski profesjonalizm wykonywanej pracy bo plec dziecka oceniała na chłopca A jest dziewczynka. Sama wizyta ok lecz mało czasu poświęca dziewczynom w ciazy ( wizyta trwa 5 min).

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Anna Zając- Gwóżdż

  Hematolog,

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMOMED" spółka z o.o.Usługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy lekarskiej. Doświadczenie i wiedza na najwyższym poziomie. Bardzo profesjonalne, życzliwe i ciepłe podejście do pacjenta, odpowiednia diagnoza i wdrożone leczenie. Pani Dr Gwóźdź wszystko szczegółowo wyjaśnia odpowiadając na wszystkie pytania. Osobiście mi bardzo pomogła w trudnej sytuacji, za co jestem i zawsze będę bardzo wdzięczna. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMOMED" spółka z o.o.Usługa: Inny

   Zdecydowanie polecam!
   Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, który w takim stopniu by się poświęcał swoim pacjentom. Świetne podejście - szczegółowo wyjaśniona każda kwestia oraz skutecznie podjęte leczenie. Pani doktor wykazała się bardzo dużą wiedzą, empatią i troską. Prawdziwy lekarz z powołania - godny do polecenia. Oceniam na +5!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania