Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Prestige Medical jest placówką zlokalizowaną w Józefowie, posiadającą szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu wielu specjalności. Oferujemy konsultacje, diagnostykę oraz leczenie zachowawcze i zabiegowe w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, laryngologii, dermatologii, urologii oraz okulistyki, w tym w szczególności okuloplastyki.
Nasi doświadczeni specjaliści mają wsparcie w postaci nowoczesnego wyposażenia gabinetów i możliwość stosowania innowacyjnych metod leczenia, m.in. z wykorzystaniem laseroterapii czy urządzeń opartych o działanie plazmy i ultradźwięków.

W naszej klinice posiadamy rozbudowany pakiet zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej jest to m.in korekcja odstających uszu, chirurgiczne powiększenie ust- lip lift, podniesienie piersi, zmniejszenie otoczek sutkowych, plastyka wciągniętych brodawek, bezpośredni lifting brwi, redukcja poduszek tłuszczowych policzków- Bichata i wiele innych.
Wygląd skóry poprawiamy także zabiegami medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Mogą Państwo również skorzystać z zabiegów modelujących twarz i ciało, takich jak korekcja kształtu i wielkości ust za pomocą kwasu hialuronowego, wolumetria twarzy, zabiegi z wykorzystaniem nici Aptos. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarzy medycyny estetycznej, dermatologów oraz chirurgów plastycznych.

Leczymy także zachowawczo i zabiegowo okolice oczu, a zabiegi wykonywane są przez lekarzy okulistów, którzy mają duże doświadczenie i wiedzę z zakresu zarówno okulistyki, jak i chirurgii plastycznej. Procedury dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta podczas konsultacji, by osiągnąć jak najlepsze efekty - poprawę komfortu widzenia oraz odmłodzenie okolic oczu. Okuliści przeprowadzają m.in. zabiegi blefaroplastyki powiek górnych oraz dolnych, korekcji ptozy, chirurgiczne usunięcia gradówki, brodawek, cyst i torbieli powiek, rogu skórnego, znamion skórno-naskórkowych oraz kępek żółtych. Usunięte zmiany są poddawane ocenie histopatologicznej w certyfikowanym laboratorium.

Specjalista dermatologii konsultuje pacjentów pod katem chorób skóry, włosów i paznokci, wykonując także zabiegi usuwania zmian skórnych. W zakresie urologii wykonywane są zabiegi leczenia stulejki oraz podcięcia wędzidełka prącia.

Oferujemy również zabiegi urologiczne takie jak usunięcie stulejki, plastykę wędzidełka prącia.

W naszej klinice przeprowadzamy konsultację z zakresu ginekologii, badań usg, badań cytologicznych oraz prowadzenie ciąż przez doświadczonych ginekologów.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej kliniki!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Prestige Medical Józefów
Marszałka Piłsudskiego 120A, 05-420 Józefów (powiat otwocki)
Prestige Medical Józefów logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (29)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Urszula Sulimierska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  To była moja pierwsza wizyta u psychiatry. Zdecydowałam się dodać opinie, ponieważ wiem, jak ważne jest to dla pacjentów.
  Wizyty przebiegały bardzo profesjonalnie, w ciepłej i miłej atmosferze. Pani Doktor jest bardzo wyrozumiała, nie ocenia ( czego bałam się najbardziej idąc pierwszy raz do Psychiatry na wizytę). Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, można zadawać pytań naprawdę dowoli, jest bardzo cierpliwa i potrafi rozluźnić atmosferę. Pani Doktor jest naprawdę pełna empatii i uśmiechu, w moim odczuciu normalnie kobieta ANIOŁ! Poczucie bezpieczeństwa i bycia w dobrych rękach gwarantowane! Czuje się naprawdę bardzo zaopiekowana! Więcej takich Wspaniałych osób! Dziękuje za wszystko !

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Zagajewski Powiększanie ust

  Bardzo polecam Pana Doktora Zagajewskiego. W kwietniu wykonywałam u niego zabieg LIP LIFT, który przeprowadzony został z olbrzymią precyzją. Efekt jest bardzo zadowalający. Na każdym etapie - konsultacje przed zabiegiem, sam zabieg, wizyta kontrolna - Pan Doktor wykazywał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. W tej chwili mija już 3 miesiąc od zabiegu, rana dawno się wygoiła, a blizna jest niemalże niewidoczna. Cięcie bardzo precyzyjne.

  lek. Mariusz Zagajewski

  Cieszę się, że mogłem pomóc. Dziękuję za opinię.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Mazurek plastyka powiek górnych

  Świetny lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Robiłam korektę powiek. Bardzo bardzo polecam!

  dr n. med. Maciej Mazurek

  Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Zielona konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Polecam Doktor z całego serca. Zawsze przemiła i profesjonalna, co tworzy atmosferę spokoju i zaufania do tego co robi.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Mazurek

  Serdecznie polecam Pana Doktora za życzliwość i zaangażowanie!
  Przed zabiegiem wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Pan Doktor szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Sam zabieg odbył się sprawnie i bez żadnych komplikacji, a efekt jest świetny!

  dr n. med. Maciej Mazurek

  Pani Karolino, bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Marta Zielona konsultacja ginekologiczna

  Jak zawsze profesjonalnie i miło. Wszystko szczegółowo wyjaśnione.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Zielona konsultacja ginekologiczna + USG

  Bardzo miła Pani doktor, uspokaja wszystko szczegółowo wyjaśnia , postawiła diagnozę której nikt inny nie postawił przez co męczyłam się rok , Pani doktor jest bardzo dokładna

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Mazurek

  Genialny chirurg, pełen profesjonalizm i wiedza idą w parze, za co bardzo dziękuję.
  Swoje zadowolenie obwieszczam całemu światu. Polecam gorąco :)

  dr n. med. Maciej Mazurek

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam serdecznie!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Mazurek Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej operacji brzucha miła i sympatyczna obsługa od samego początku do samego końca bardzo polecam chirurga Pana Macieja Mazurka ocena na 5+

  dr n. med. Maciej Mazurek

  Panie Piotrze, bardzo dziękuję za uznanie i bardzo mi miło, że mogłem Panu pomóc.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Maciej Mazurek

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Zielona Inny

  Pani dr roztacza aurę spokoju, stres, który miewa się u lekarza takiej specjalizacji, szybko mija. Nie ma się czego wstydzić, o wszystko można zapytać, a odpowiedzi są zrozumiałe. Pani dr jest zaangażowana, kompetentna, uważna, wizyta przebiega w miłej atmosferze. Panią dr charakteryzuje duża empatia, uśmiech i takie ludzkie podejście, a przy tym ogromna wiedza. Każdej kobiecie życzę i polecam takiego lekarza. Oby takich więcej.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania