Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnie Specjalistyczne Kozłówek

Na Kozłówce 29

30-631 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Woźniczka - Świstak Inny

  Jestem bardzo bardzo zadowolona profesjonalizm wiedza i wyższe człowieczeństwo Polecam doskonała osoba .Dziękuję Bogu ,ze przez przypadek trafiłam do pani.Prawdziwa dr.Quinn


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Joanna Sobieszek-Jagocha

  Pani Dr Ewa jest bardzo miłą,uprzejmą osobą, ale przede wszystkim jest prawdziwym profesjonalistą.Jest moim lekarzem POZ ( korzystam więc z porad przy infekcjach) ,a równocześnie z racji swojej specjalizacji bardzo dba o mój podwyższony od kilku lat poziom cukru.Uważam ,że gdyby nie opieka i bardzo przystępne tłumaczenie zagrożeń cukrzycą już dawno byłabym pacjentką poradni diabetologicznej. Wszystkie diagnozy stawia bardzo trafnie i co najważniejsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile w danym momencie potrzeba.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Urszula Noskowska aparaty stałe estetyczne

  Pani dr Noskowska to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, miałam straszna szparę między zębami( jedynkami), którą pani doktor wyleczyła w 1,5 roku po założeniu aparatu. Do tej pory ani śladu. Moje życie od tamtej pory strasznie się zmieniło. Dobrze ze trafiłam do dr Noskowskiej, ponieważ inni ortodonci u których byłam nie zlecili mi żadnych dobrych rezultatów w leczeniu mojej wady zgryzu


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Woźniczka - Świstak zapalenie

  Jestem pod wrażeniem Pani Doktor.Tylko do tej lekarki będę chodził.Trafna diagnoza.Bardzo polecam:).


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Grochowski

  Lekarz bardzo niesympatyczny, ledwo w ogóle coś mówi i trzeba od niego wyciągać wszystko. W przypadku mojej dolegliwości bardziej mnie nastraszył niż cokolwiek zdiagnozował a koniec końców okazało się to po prostu zapalenie do wyleczenia antybiotykiem. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Józefa Młynarska choroba

  Pani dr Młynarska należy do grupy wybitnych lekarzy posiadających nie tylko rozległą wiedzę, którą na bieżąco rozszerza ale również wspaniałe podejście do dzieci i intuicję. Nigdy się na Niej nie zawiodłam, jej diagnozy były zawsze trafne a sposób leczenia odpowiednio dobrany. Polecam każdej Matce która chce powierzyć zdrowie dziecka dobrym rękom.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Traciewicz-Muszyńska choroba

  Bardzo solidny, kompetentny lekarz. Przy każdejj wizycie pyta o stan zdrowia i w miarę możliwości kompleksowo bada- nawet gdy przychodzę tylko po receptę na leki które zażywam stale.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania