Poradnia Lekarzy Rodzinnych Sanus

(61 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Lekarzy Rodzinnych Sanus

Dąbrowskiego 19

95-100 , Zgierz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Joanna Wysoczyńska

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Bardzo dokładna i sumienna Pani doktor. Przeprowadza wszechstronne badanie przed wydaniem diagnozy. (UWAGA - jednak ewentualne pomiary ciśnienia krwi lepiej przeprowadzić wcześniej w domu - naturalnym otoczeniu, bo atmosfera pomiaru w gabinecie może prowadzić do dużych przekłamań wyników).
   Pani doktor jest też bardzo uczynna dla starszych pacjentów - pomaga im się rozebrać i ubrać po badaniu.
   Ze swojego doświadczenia mogę stwierdzić, że wszystkie moje choroby pod jej nadzorem przebiegały bez zakłóceń i dobrze się kończyły.
   Podsumowując, trudno mi oceniać jako laikowi, wiedzę specjalistyczną Pani doktor. Jako lekarz ogólny może nie ma tak pogłębionej znajomości niektórych tematów, jak specjaliści w jakiejś konkretnej dziedzinie, ale przypuszczam, że całokształtem jest nie gorsza niż dr House.


 • Jolanta Maria Piotrowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Neurolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor potraktowała mnie poważnie już na pierwszej wizycie, od roku borykam się z niezdiagnozowanymj bólami głowy. Kiedy trafiłam do dr Joanny, od razu skierowała mnie na dodatkowe badania, które zostały wykonane w szpitalu, w którym pracuje. Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do każdego pacjenta, słucha ludzi z dużą empatią oraz z ogromną dociekliwością szuka diagnozy. Bardzo polecam.

  • C

   Swietna p. doktor. Zawsze wszystko dokladnie sprawdzi, wytlumaczy. Jest rzeczowa i konkretna. Do tego punktualna. Pozdrowienia dla p. doktor.


 • Artur Bobeff

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski. Diagnostyka USGUsługa: Inny

   Pan Doktor jest zdecydowanie najlepszym specjalistą przyjmującym w Zgierzu, to od lat nie ulega dyskusjom - polecała mi go jeszcze moja mama, a dobiega sześćdziesiątki ;)
   Jest dokładny, uważny i taktowny - widzi ile mam lat, ale nigdy sam nie pyta, kiedy ciążą itp. To się chwali. Na pewno jest doskonałym diagnostą ultrasonograficznym.
   Chodzę do niego raz w roku - na gruntowny przegląd - i mam pewność, że niczego nie przeoczy.
   Jedyne, do czego mam od lat zastrzeżenia, to archaiczny sposób rejestracji - kurczę, dzwonić trzeba do skutku -.- Szkoda, że nie posiada wdrożonego elektronicznego systemu rejestracji, ale z drugiej strony - Pana Doktora gabinet, to i jego zasady :)
   Polecam!

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski. Diagnostyka USGUsługa: Inny

   Nie polecam.
   Podczas USG co prawda Pan Doktor tłumaczył wszystko, ale niestety przy zapytaniu o prowadzenie ciąży, gdyż w czasie pandemii już jeden lekarz mi odmówił, przekonywał mnie, żebym jeszcze raz próbowała u lekarza, który nie chce prowadzić ciąży, bo już podstemplowała jedna wizytę w książeczce (potwierdzająca ciąże, nic więcej) i szukał tylko kolejnych "ale". Wizytę wspominam z tego względu bardzo niemiło. Zwłaszcza, że to drugi prywatny lekarz w mieście który miał ale do prowadzenia ciąży. Na pewno nie wrócę, bo nie rozumiem takiego traktowania kobiety ciężarnej.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu