Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poliklinika Słoneczna

Słoneczna 10A

60-286 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Baczyk Inny

  Na razie jesteśmy po pierwszej wizycie więc trudno powiedzieć o skuteczności terapii, ale bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie Pani doktor dokładnym wywiadem i szeregiem badań by zdiagnozować problem u syna.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Baczyk Inny

  A ja niestety nie mogę polecić Pani doktor. Byliśmy dwa razy. Z racji, że mamy pakiet w medicover, skierowano nas tam na wizytę. Córka 4 miesiące i wysokie próby wątrobowe. Dla Pani doktor na każdej z wizyt najważniejsze na wejściu było czy na pewno mamy z medicover skierowanie, bo inaczej by nas nie przyjęła. Kiedy dostała skierowanie dopiero się przywitała i słuchała po co przychodzimy. Badanie dziecka i wywiad. Z racji, że karmie piersią zwalenie wysokich prób na to co jem. Wprowadzenie mi restrykcyjnej diety wykluczającej wszytskie alergeny i nabiał. Choć dziecko nie wykazywało w żaden sposób alergii na cokolwiek. Po odstawieniu wszystkiego na następnej wizycie próby i tak się nie poprawiły. Pani doktor stwierdziła, że to na pewno i tak dieta i jak przestanę karmić piersią to się poprawi. Nie dała nam skierowania na żadne badania, nie poradziła nic. Na moje pytanie kiedy znów się mamy pojawić Pani stwierdziła, że już nie ma sensu i może jedynie tak za ponad pół roku jak będę bardzo chciała. Wizyty bez sensu. Byliśmy w poradni szczepień i poradni chorób zakaźnych i ewidentnie stwierdzono, że u tak małych dzieci dieta matki karmiącej nie ma wpływu na próby wątrobowe. Odbyliśmy dwie wizyty u Pani doktor, które nie pomogły nam w ogóle. Straciliśmy tylko czas...Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stefan Sajdak Inny

  Bylam w szoku jak inni lekarze mi mówili.ze po przebytej zakrzepicy nie będę mogła mieć dzieci aż. Do czasu kiedy pojechałam na wizytę do.profesora usłyszałm.od niego.calkiem.inne słowa on jako.jedyny profesor dal mi nadzieję że mogę mieć dzieci Bo odrazu biorę panią na oddział robimy badania i zaczynamy starania o dziecko. Pierwsze porobił mi badania potem wysłał.mojeģo.meza dał mi.leki specjalne że.jestem . Po zakrzepicy.i z uśmiechem do mnie i męża mówi.teraz działać mosi się udać zajść naturalnie w ciążę i się udało.i w 2020.r urodziłam.zdrowego synka prowadził. Profesor moja ciążę od początku aż do rozwiązania wiedział. Zawsze profesor że bedzie to trudna ciąża ale też zawsze wiedzial kiedy i ile wcześniej mnie wziąść na swój.oddzial i tak urodziłam w 2020r zdrowego synka.dziekii profesorowi .


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stefan Sajdak Inny

  Profesor jest najlepszym specjalista jakiego znam. Pomógł mi niejednokrotnie, mojej mamie, a także wielu naszym znajomym. Zdecydowany, empatyczny i w 100% zaangażowany w swoją prace!!! Wiem, ze w każdej sytuacji można na niego liczyć!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stefan Sajdak prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz, pomocny, konkretny i zawsze uśmiechnięty. Prowadził moją ciążę, która już od 9 tygodnia była zagrożona. Podczas wizyty odpowiedział na każde moje pytanie. Świetny specjalista i co najważniejsze skuteczny, tylko dzięki niemu mój synek urodził się w 38 tyg ciąży, zdrowy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stefan Sajdak ciąża

  Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało jak dla Pana Profesora!
  Cudowny człowiek dzięki któremu - po kilku straconych ciążach i zapewnieniu jednego z poprzednich lekarzy, że nie będę miała nigdy dzieci - od 8 miesięcy mam zdrową i śliczną córkę.
  Najbardziej konkretna osoba na świecie jaką znam, a przede wszystkim wspaniały fachowiec w swoim zawodzie. Ma w sobie to coś dzięki czemu zaufałam mu bez zastanowienia i wiedziałam, że wraz z Nim w końcu nam się uda pomimo, że ciąża nie była łatwa. Bez wątpienia warto było przyjeżdżać 100km na każdą wizytę.
  Jeśli zdecydujemy się na drugie dziecko to nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł prowadzić moją ciążę.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stefan Sajdak

  Pan profesor Sajdak jest wspaniałym specjalistą. Kulturalny, miły, lekarz z powołania. Polecam serdecznie:)


  S
  Lekarz: Stanisław Musiał

  Szczerze polecam ! Pan Stanisław to przemiły, zawsze uśmiechnięty człowiek i przedewszystkim profesjonalista w swoim fachu. Dziś mija rok od kiedy Pan Musiał założył mi stały aparat (po dwóch ekstrakcjach czwórek ) , moje zęby są idealnie proste , bez jakichkolwiek szpar. Naprawde polecam z ręką na sercu. Dodam, że jeszcze rok temu miałam wilcze kły i jedynki nachodzące na siebie. Leczenie nie na leży do przyjemnych ale na takie efekty warto poczekać i chwilę pocierpieć ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania