Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu

Szpitalna 14

34-400, Nowy Targ, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Sudoł

  Diabetolog, Internista, lek.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zdrowie Orawa Centrum Medyczne w JabłonceUsługa: konsultacja internistyczna

   Pan Doktor to przesympatyczna osoba.
   Wizyta przebiegła szybko, sprawnie i dokładnie. Tak powinien przyjmować każdy lekarz.
   Bardzo szczegółowe usg i interpretacja wyników, widać dużą wiedzę i profesjonalizm pana Doktora.
   Zdecydowanie polecam.

  • I
   Lokalizacja: Zdrowie Orawa Centrum Medyczne w JabłonceUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Świetne podejście do pacjenta,w okolicy ciężko znaleźć tak zaangażowanego diabetologa w okolicy.Serdecznie polecam!:)

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Aleksander Winiarski

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Panie Doktorze Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i za atmosferę jaką stworzył Pan w swoim oddziale .
   Wspaniali lekarze i cały personel medyczny .
   Pana fachowość i kompetencja jest najwyższej klasy , a w związku z Pana odwołaniem ze stanowiska Kierownika oddziału wyrażam zdziwienie i dezaprobatę . Nie mogę uwierzyć że można postąpić tak z człowiekiem Pana Klasy .
   Proszę się trzymać . Trzymam kciuki i liczę na opamiętanie kierownictwa szpitala .
   Pozdrawiam serdecznie .
   Wdzięczny pacjent .
   Jerzy .

  • B
   Lokalizacja: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym TarguUsługa: zwichnięta panewka stawu biodrowego

   Pan Aleksander Winiarski to Mistrz w składaniu połamanych kończyn, ponieważ, sam przeżyłem przykry wypadek na Palenicy w Szczawnicy, a stamtąd pojechałem karetką do Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego imienia Jana Pawła 2 w Nowym Targu właśnie pod opiekę Pana Aleksandra Winiarskiego, który Mi poskładał a następnie 02.09.2013 roku zoperował mi prawą Panewkę Stawu Biodrowego! Jestem panu doktorowi dozgonnie wdzięczny!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Janusz Pawlęga

  Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • G

   Mam o panu Prof. Januszowi Pawlęga jak najlepsze zdanie i wiem tak jak inni jego pacjenci z którymi się często widuje na onkologi że gdyby nie On i jego pomoc w podejmowaniu leczenia mogło by zakończyć się źle, a tak to jestem zdrową kobietą i cieszę się że właśnie trafiłam na tak wspaniałego człowieka i ludzi którzy tam pracują. Bardzo wam wszystkim serdecznie dziękuję

  • M

   Szpital Uniwersytecki CMUJ w Krakowie, termin wizyty ustalony, dzień, godzina. Poczekalnia, na korytarzu ok. 40 osób, nie ma gdzie usiąść a niektórzy chorzy ledwo na nogach się trzymają. Profesor się spóźnia. 2 godziny. Wreszcie jest! Przed moim Tatą, z którym przyszłam jakieś jeszcze 20 osób. Tato jest bardzo słaby, stwierdza, że nie jest w stanie dłużej czekać. Profesor zaczyna konsultacje! Każdy wywoływany pacjent jest w gabinecie parę chwil. Czas na naszą kolej! Po wejściu do gabinetu (tato miał trudności z chodzeniem, nie rzucił się pędem do drzwi, bo nie był w stanie, wprowadziłam go do gabinetu, sam nie dałby rady) - dodam, że gabinet jest wąski ale długi - my staliśmy pod drzwiami (nawet ojciec nie zdążył usiąść), profesor za biurkiem wraz ze swoją świtą. Tato usłyszał: "Nazwisko?" - podał. Profesor spojrzał przez ramię w dokumenty, które trzymała lekarka stojąca obok, stwierdził cyt. "tak tak" i podał termin następnej wizyty!!! Nie powiedział niczego! Nawet nie podszedł do ojca, żeby mu się z bliska przyglądnąć, o badaniu nie wspomnę!! Żadnej diagnozy, sposobu leczenia, nic!! Wizyta trwała z zegarkiem w ręku 27 sekund!!!!!!!!!!!!!! Była to pierwsza (i ostatnia u tego gościa) konsultacja... TO SKANDAL!!! PRZECIEŻ NFZ PŁACI TEMU CZŁOWIEKOWI JAKIEŚ 250 ZŁOTYCH OD KONSULTACJI!!! ZA CO??? NIKT TEGO NIE KONTROLUJE??? NIKT Z FUNDUSZU NIC Z TYM NIE ROBI, CHOĆ WSZYCY WIEDZĄ JAK TO WYGLĄDA??? TO SIĘ DO PROKURATURY NADAJE!!!
   Tato wyszedł z gabinetu w ciężkim szoku, spojrzał na mnie i zapytał: "Magdalenka, co to było...?"

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


  • A

   Świetna kobieta. Leczyła mnie jako dziecko, a teraz leczy mojego syna. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie,dyspozycyjność i spokój, super podejście do dzieciaków. Nie ordynuje bez potrzeby antybiotyków, a leki które przepisuje są zawsze w rozsądnej cenie.Z gabinetu wychodzi się uspokojonym i pewnym wyleczenia. Gorąco polecam - najlepszy fachowiec.

  • A

   Pani doktor leczyła już mnie jak byłam dzieckiem teraz leczy mojego synka. Zawsze wykazywała intuicję i to co inni lekarze diagnozowali źle ona od razu rozpoznawała co dolega faktycznie. Posiada olbrzymią wiedzę. Daje praktyczne porady, jest miła, fachowa i rzeczowa. Całym sercem polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Izabela Niewiadomska-Marko

  Psychiatra,

  • A

   Jestem zbudowany Jej postawą - przyjmuje także poza wyznaczonym limitem w czasie dyżuru!


 • Monika Cecha

  Okulista,

  • J

   Pani doktor jest przesympatyczna, kompetentna,dokładna i lubi swoją pracę , kontakt z ludźmi na wysokim poziomie.ponieważ od dziecka miałam wadę wzroku to trochę zaliczyłam lekarzy okulistów ale jak dostałam się do Pani Cechy to byłam nią zauroczona (doslownie) i jestem w dalszym ciągu od ponad 10 lat. Jadwiga S.

  • K

   Najlepszy specjalista na Podhalu, lekarz z powołania, najpierw szczegółowe badania ,a potem diagnoza.To ona wykryła u mojej córki wadę astygmatyzm,ma niesamowite podejście do dzieci jest bardzo cierpliwa.Bardzo się się cieszę że do niej trafiłam z córką ,leczymy się u niej już kilka lat.Nie bagatelizuje żadnych objawów, ma niesamowita wiedzę i podejście do pacjenta.Gorąco polecam,ma bardzo dużo pacjentów.Z całego serca polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Kasprzycka - Macikowska

  Ginekolog, lek.

  • O

   Byłam u p. doktor na jednej wizycie w przychodni przyszpitalnej. Pani doktor jako osoba zrobiła na mnie dobre wrażenie, była bardzo miła i ciepła, a badanie bezbolesne, ale brak możliwości wykonania usg czy ktg w gabinecie to według mnie duży minus tego spotkania.

  • P

   Niestety z moich doświadczeń wynika, że Pani ginekolog Kasprzycka - Macikowska nie tylko jest niemiła, ale momentami wręcz arogancka wobec pacjenta. Możnaby to jednak wybaczyć wybitnemu specjaliście, bowiem najważniejsze u lekarza są umiejętności lekarskie, a nie jego osobowość. Być może Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, ja jednak nigdy się tego nie dowiem, ponieważ w moim przypadku nie starała się nawet pomóc w rozwiązaniu moich problemów (za to bardzo się starała jak najszybciej się mnie pozbyć z gabinetu) i rzecz jasna nie zamierzam pójść na kolejną wizytę. Pierwszy raz spotkałam się z takim lekceważeniem pacjenta przez lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Halina Góralczyk

  Dermatolog,

  • K

   Byłam u Pani doktor prywatnie w 2013 r z moim 2 ,5 letnim synem z ostrym AZS ,bardzo pomogła synkowi ,żadnych maści ze sterydami tylko maść z witaminami kontakt z dzieckiem super bardzo pomogła mu po przepisaniu maści i syropku dziecko śpi juz spokojnie nie budzi sie ,objawy jak narazie znikły , bylismy też u innej lekarki ale nic nie pomagało wciąż choroba się nawracała polecam w 100 %

  • K

   Pani doktor przyjmuje też prywatnie, os. Topolowe 7, w godzinach 16-18. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pani jest bardzo miła i profesjonalna, widać u niej lata praktyki, jak też zamiłowanie do swojego zawodu, posiada też nowoczesny sprzęt. Ja ogólnie jestem zadowolona i polecam panią doktor :-)


 • Grzegorz Zamojski

  Pediatra,

  • A

   Poniedziałek rano Pan Doktor przyszedł z wizytą do 10 miesięcznego maluszka .Już od progu było widac że jest w złym humorze , mówił podniesionym głosem a na pytania rodziców odpowiadał z dużą irytacją.Kiedy dziecko przy badaniu zaczęło płakać nie krył zniecierpliwienia i podniesionym głosem mówił "żeby przestało bo to i tak nic mu nie da" .Zaznaczam jeszcze raz że dziecko ma 10 miesięcy i nie rozumie co mówi pan doktor. Podejście do małych pacjentów i ich rodziców w szpitalu skandaliczne.


 • Małgorzata Warmińska

  Psychiatra,

  • D

   byłam pacjentką na oddziałe psychiatrii w nowym targu prowadziła mnie pani doktor błednie rozpoznała depresje urojeniową nigdy nie miałam depresji a zwłaszcza urojeń ale PANI DOKTOR NIGDY MNIE PORZĄDNIE NIE ZBADAŁA na rzekomą depresje stosowała leki na schizofrenie PANI DOKTOR KATEGORYCZNIE ODRADZAM

  • M

   Bardzo miło wspominam Panią Doktor,przez trzy miesiące byłam leczona na depresję.


Powiązane wyszukiwania