Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu

Szpitalna 14

34-400 , Nowy Targ , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Panz Inny

  Pan Wojciech mimo wymagającej profesji, wyróżnia się życzliwością, empatią uśmiechem ; )
  Dziękuję za wykonanie dwukrotnie zabiegu, mimo utrudnionego dostępu do służby zdrowia zwłaszcza teraz, dziękuję tymbardziej że w Zakopanem od wiosny zeszłego roku słyszy się tylko przez uchylone drzwi "Nie bo covid"
  pozdrawiam serdecznie : )

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Foltyn Inny

  Bardzo dobry lekarz.Pani Doktor motywuje do poprawy wynikòw, zawsze stara się znaleźć rozwiązanie problemòw pacjenta,posiada rozległą wiedzę z zakresu diabetologii i chętnie się nią dzieli z pacjentem. Polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Kozdraś Inny

  Po operacji wykonanej przed pana doktora nastąpiły poważne powikłania, których leczenia lekarz odmówił sugerując "czekanie". Warto zaznaczyć, że zgłaszałem bardzo silne, ciągłe dolegliwości bólowe. Po konsultacji w innej placówce otrzymałem pilne skierowanie na leczenie operacyjne, które po wielu zabiegach przyniosło efekty. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Filip Inny

  Szanowny Pan Mateusz

  Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie.

  Z wyrazami szacunku .... Aniela Dziech z sali 14

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Sebastianowicz

  Jestem pełna wdzięczności i podziwu dla P. Doktora. To nie tylko pełen profesjonalizmu i fachowości lekarz, ale także wspaniały, empatyczny człowiek. Jestem pod wrażeniem, jakie P. Doktor ma podejście do pacjenta. Poświęca tyle czasu ile trzeba, nie okazuje zniecierpliwienia mimo pełnej poczekalni oczekujących na wizytę ludzi. We współczesnych czasach, niewątpliwie ciężkich zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów, można tylko marzyć, aby wszystkie gabinety zajmowali tacy lekarze jak P. Dr. Sebastianowicz. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego ortopedy, to mimo długiego oczekiwania na termin wizyty, warto swoje kroki skierować do P.doktora. Dziękuję za szybką diagnozę i uratowanie mojego biodra.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rita Lech-Jóźwiakowska Zmiany skórne

  Moja mama była u Pani doktor dwukrotnie ze zmianami skornymi które raz ze nie są estetyczne dwa obawiamy się że mogą się powiększyć. Pani doktor nie chciała już kilka lat temu dać mojej mamie skierowania do chirurga w celu usunięcia tych zmian. Lata. Mijały a zmiany się powiększaly przy ostatniej wizycie Pani doktor stwierdziła że to są zmiany starcze gdzie w wieku 65 lat się takie robia i ona wpływu na to nie ma. Moja mama była bardzo stanowczo że jednak chce te zmiany skonsultować z chirugiem, z wielką łaską otrzymała skierowanie gdzie zmiany są już tak duże że trzeba je usuwać operacyjnie przy pełnej narkozie. Chirurg miał pretensje dlaczego tak długo czekaliśmy..... Nie polecam zdecydowanie!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Tutaj rekonstrukcja ścięgna

  Cieszę się ze trafiłam właśnie na dr Wojciecha Tutaj i to przez przypadek. Lekarz jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Wizyty są konkretne, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela szczególowej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Lekarz prowadzi pacjenta od początku do końca w moim przypadku aż do samej operacji. Aktualnie jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektów.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Filip szpital

  Dziekujemy za opieke medyczna dla naszej sp. Mamy w ostatnich tygodniach jej zycia. Bardzo cenimy fachowa opieke medyczna, kompetencje i umiejetnosci lek. Mateusza Filipa i calego zespolu medycznego.
  Zyczymy powodzenia w dalszej sluzbie medycznej dla pacjentow i w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Bog Zaplac.
  Andrzej Mikolajczyk. z Rodzina

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Winiarski zwichnięta panewka stawu biodrowego

  Pan Aleksander Winiarski to Mistrz w składaniu połamanych kończyn, ponieważ, sam przeżyłem przykry wypadek na Palenicy w Szczawnicy, a stamtąd pojechałem karetką do Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego imienia Jana Pawła 2 w Nowym Targu właśnie pod opiekę Pana Aleksandra Winiarskiego, który Mi poskładał a następnie 02.09.2013 roku zoperował mi prawą Panewkę Stawu Biodrowego! Jestem panu doktorowi dozgonnie wdzięczny!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartłomiej Pflaum endometrioza

  Dziękuję Panu Dr z całego serca. Nie byłam jego pacjętką a mimo wszystko zajął się mną bardzo troskliwie. Przeprowadził operację, po operacji znalazł czas na rozmowę i w kolejnych dniach również interesował się moim stanem zdrowia.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania