PIXEL CLINIC CYFROWA STOMATOLOGIA

PIXEL CLINIC CYFROWA STOMATOLOGIA

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Pixel Clinic to więcej niż klinika stomatologiczna to miejsce gdzie technologia spotyka uśmiech. Nasza misja jest prosta wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie cyfrowe aby sprawić, że wizyty u dentysty stają się łatwiejsze wygodniejsze i skuteczniejsze.
Zanurz się w świecie cyfrowej stomatologii z nami!
Zobacz więcej

Adres

PIXEL CLINIC CYFROWA STOMATOLOGIA
Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45, 42-202 Częstochowa
PIXEL CLINIC CYFROWA STOMATOLOGIA logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cedrowicz konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pani Stomatolog, którą jest właśnie Pani Doktor Ania, jest niezwykle profesjonalna i empatyczna w swoim podejściu do małych pacjentów. Jej umiejętność budowania zaufania i komunikacji z dziećmi sprawia, że wizyty w gabinecie są pozytywnymi doświadczeniami. Dodatkowo, Pani Ania stwarza przyjazną atmosferę, która pomaga dzieciom czuć się komfortowo i swobodnie podczas zabiegów. Polecam ją wszystkim rodzicom, którzy szukają najlepszej opieki stomatologicznej dla swojego dziecka.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jan Bzdęga Konsultacja periodontologiczna

  Polecam Pana Doktora, najlepszy periodontolog, rzetelne i fachowe podejście do leczenia pacjenta, a do tego jest wspaniałym i miłym człowiek. Szczerze polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cedrowicz Konsultacja stomatologiczna

  Pani Doktor to przemiła i kompetentna osoba, szczegółowo omawia plan leczenia, wyjaśnia wątpliwości. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, szczerze polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cedrowicz konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pani doktor to przesympatyczna osoba, z fantastycznym podejściem do dzieci. Jej zaangażowanie, spokój i przy tym wszystkim zaangażowanie jest godne podziwu. Bardzo doceniam fakt, iż pani doktor bardzo rzeczowo oraz w zrozumiały sposób przekazuje informacje dzięki czemu wszystko staje się jasne i zrozumiałe. Przyszłe wizyty kontrolne zamierzamy odbywać koniecznie u Pani doktor.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cedrowicz konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pani doktor to osoba, tak niesamowicie ciepła! Pogodna , z niespotykanym podejściem do dzieci! Jednocześnie z poszanowaniem jego granic. Pani Ania ma dużą wiedzę , wszystko tłumaczy spokojnie rodzicom, proponuje metody leczenia, mówi jakie mogą wystąpić w przyszłości sytuacje, związane z układem zębowym u dziecka, które widać w obecnej sytuacji. Pokój z zabawkami przed gabinetem które rozładowuje napięcie. Pani asystentka, która współpracuje z Panią doktor, również po prostu anioł! Oraz całe miejsce jako Pixel Clinic, nowoczesne, przyjazne pacjentom. Polecam jako mama dwójki dzieci, w tym syna do którego trzeba mieć wyczucie a dało się wyleczyć bez znieczulenia trzy ząbki. Jest to nasza któraś z kolei wizyta, natomiast warto było pójść za Panią doktor w nowe miejsce, z takim zaangażowaniem jakie posiada do swojego zawodu. Naprawdę warto chodzić do takich stomatologów aby dzieci nie zraziły się i nie bały w przyszłości dentysty, na czym bardzo mi zależało. :) Polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cedrowicz konsultacja stomatologiczna dzieci

  Pani doktor Anna cudowna kobieta p.asystentka również cudowne ciociesyn cztery lata dwie jedynki naprawione na jednej wizycie,nic na siłę, świetna komunikacja z dzieckiem cudowne podejście,syn bardzo zadowolony, wyszedł z gabinetu z uśmiechem na ustachpolecam z całego serca

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Pogodzińska Inny

  Serdecznie polecam,miałem zęby leczone laserem.Bezboleśnie.Miła Dr, wszystko wyjaśniła. Na pewno tu wrócę.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Bodanka Inny

  Polecam. Dr leczyła mi zęba kanałowo plus laser. Miło i bezboleśnie.Fajna klinika.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cedrowicz konsultacja ortodontyczna dzieci

  Lekarka bardzo empatyczna, z cudownym podejściem do dziecka; zaangażowana w proces leczenia, wspierająca, szczegółowo objaśniająca zaistniałe problemy z ząbkami oraz kolejne etapy swojej pracy, popartej ogromem wiedzy. Wyrwanie zębów było bezstresowe dla dziecka. W gabinecie pracuje także doskonała i przemiła higienistka stomatologiczna, Pani Marta. Polecam z całego serca.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Pogodzińska Inny

  Pani Anna to wspaniały fachowiec. Przyszłam do Pani Doktor przepełniona fobią związaną z wizytami u innych stomatologów, ale cierpliwość i delikatne podejście sprawiły że zęby wyleczyłam bez znieczulenia! Wszystko szybko, w bardzi sympatycznej atmosferze i do tego skutecznie :) bardzo się cieszę że to właśnie taki stomatolog stanął na mojej zdrowotnej ścieżce, bo dzięki Pani Ani już nie boję się dentysty :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania