Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Petite Clinique

Pocztowa 20/1c

70-356 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Edyta Arłukowicz

  Godna polecenia, z niesamowitym podejściem do dzieci, po każdej wizycie jestem pod wrażeniem jak pomimo "trudnego pacjenta" u Pani doktor nie widać ani zniecierpliwienia czy irytacji. Bardzo miła i sympatyczna.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dagmara Piątkowska

  Pani Dagmara jest nie tylko niesamowitą specjalistką, ale i niezwykle przesympatyczną i ciepłą osobą, indywidualnie podchodzącą do każdego pacjenta. Trafiłam do Pani Dagmary z wadą zgryzu, której wcześniejsze leczenie ortodontyczne nie pomogło. Pani Doktor zajęła się mną jak najbardziej profesjonalnie. Każdy kolejny etap leczenia był głęboko przemyślany, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w trakcie leczenia przeprowadziłam się do innego miasta, i mogłam przyjeżdżać do Szczecina głównie w weekendy, nadal mogłam kontynuować leczenie u Pani Doktor, która przyjmowała mnie nawet poza godzinami pracy kliniki. Bardzo dziękuję, bo to dzięki Pani Dagmarze i jej profesjonalizmowi, dokładności i życzliwości mam teraz piękne, proste zęby. Polecam każdemu leczenie u Pani Dagmary :)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dagmara Piątkowska

  Mając 45 lat dowiedziałam się od swojego dentysty, że mój zgryz jest nieprawidłowy i grozi mi utrata zębów przez ich zgryzienie. Odwiedziłam kilku ortodontów i żadnemu nie mogłam zaufać. Trafiłam do Pani Dr Dagmary, je profesjonalizm, ciepła i serdeczna rozmowa przekonała mnie, że warto znowu stać się "młodym" i uśmiechać się różnokolorowymi zamkami.
  Pani Dagmara jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale ciepłym i serdecznym człowiekiem, który swoją pracę traktuje jako pasję. Jest bardzo dokładna, każdy następny krok w leczeniu wytłumaczy, przemyśli, nie robi nic pochopnie. Nie ważne są dla niej zyski, lecz zadowolenie pacjenta. Od zakończenia leczenia minęły już prawie dwa lata, a ja jestem nauczycielem z najładniejszym uśmiechem w szkole.
  Polecam Panią Doktor każdemu, od sześciolatka do stulatka.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dagmara Piątkowska

  Chciałbym podziękować za pełną profesjonalizmu pracę nad moim uśmiechem i życzę każdemu kto ma jakikolwiek problem z okazywaniem swoich zębów z powodu wad by miał szczęście dostać się do Pani Dagmary. Ja powiem szczerze byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego i po 35 roku życia , trochę nieoczekiwanie a trochę przez przypadek zostałem zmuszony do noszenia aparatu i chociaż było to czasami bolesne i irytujące nie żałuje bo uśmiechem z prostymi zębami którego nie potrafiłem sobie wyobrazić wcześniej bez nutki wstydu i kompleksów mogę się podzielić z innymi . Ale wracając do Pani Dagmary serdecznie każdemu polecam . Uwaga ta Pani jest Perfekcjonistką:))))

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania