PerioCare - Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

(13 opinii)

PerioCare to nowa jakość w usługach medycznych, to połączenie nowoczesnej stomatologii, gdzie równocześnie zadbamy o twoje zęby jak i dziąsła. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

PerioCare - Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne

Poznańska 8

30-012 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 696...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

PerioCare to nowa jakość w usługach medycznych, to połączenie nowoczesnej stomatologii, gdzie równocześnie zadbamy o twoje zęby jak i dziąsła.

Zabiegi

 • Periodontologia
 • Higiena jamy ustnej
 • Implantologia
 • Ortodoncja
 • Protetyka
 • Diagnostyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia estetyczna
 • Profilaktyka stomatologiczna
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk leczenie próchnicy

  Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Swietłanie za rozwiązanie problemu z leczeniem zębów naszego najmłodszego syna. Dotyczy to oprócz świetniej pracy stomatologicznej przede wszystkim obaw psychologicznych dziecka. Teraz zwiedzanie stomatologa nie stanowi żadnego problemu. Dziękujemy Pani Swietłana!
  Polecam gorąco.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk leczenie próchnicy

  Pani doktor jest nie tylko absolutnym profesjonalistą w swojej dziedzinie (diagnostyka i leczenie dla mnie i dwójki moich dzieci), ale także znakomitym psychologiem dziecięcym: po leczeniu zęba przez innego lekarza moja córeczka miała silny ból zęba (zastrzegam, że nie było problemu z zabiegiem, ból po znieczuleniu był naturalny) i zaczęła się obawiać leczenia stomatologicznego. Pani Doktor prawidłowo pomogła pokonać ten strach, bardzo poprawnie rozmawiała z dzieckiem, córka wróciła na leczenie kolejnego zęba do tego samego lekarza i przestała się bać. Ponadto Pani zawsze wyjaśnia wszystko szczegółowo i ogólnie jest bardzo uważna i indywidualna dla wszystkich pacjentów.
  Polecam z całego serca!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk Inny

  Kochamy Światłanu całą naszą rodziną. Ma bardzo fajne podejście do naszego syna, on zawsze pokazuje jej zęby. Bardzo się cieszymy, że poznaliśmy takiego wspaniałego lekarza i czloweka


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk leczenie próchnicy

  Super profesjonalista. Jeśli boisz się dentysty, powinieneś udać się do Svetlany. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Uczy, jak dbać o zęby. Polecam dla dorosłych i dzieci.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk Inny

  Gorąco polecam lekarza, zawsze gotowy do pomocy, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zawsze wraca ze sprzężeniem zwrotnym, co jest bardzo ważne dla pacjentów!
  dziękuję, doktorze!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk Inny

  Byliśmy z 7mio latkiem kilka miesięcy temu na usunięciu trzech zębów i naprawdę świetne podejście z mega dużą cierpliwością. Wszystko było szybko zrobione i skutecznie.Przy okazji otrzymaliśmy bardzo pomocne porady do gigijeny ząbków. Polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk

  Swietlana jest świetnym dentystą. Bardzo pomocna i pewna siebie, zawsze chętnie wyjaśniająca, w jaki sposób działa dokładnie określone leczenie. Zawsze jestem bardzo spokojny, kiedy Swietlana leczy moje zęby. Jest profesjonalistką, która zasługuje na zaufanie pacjentów.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Swietłana Kozaczuk leczenie próchnicy, profilaktyka, konsultacja ogolna, ostry bol zeba

  Najlepszy dentysta w Krakowie! Do tej pory u doktora Swietlany byłem na dziesięćiu wizytach i po każdej z nich wyszedlem zadowolony.
  Wizyta przebiegła profesjonalnie, konkretnie i szybko bez żadnych problemow. Pani Swietlana rzetelnie i dokładnie tłumacze wszystko w czasie wizyty, która przebiegała w miłej atmosferze. Dzięki niej wiem jak dbać o swoje dziąsła oraz zęby z którymi miałem problem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Piekarczyk ubytek w zębie

  Wizyta przebiegła pomyślnie ząb wyleczony!!!Podkreślę iż syn panicznie bo sie dentysty i próbowaliśmy wcześniej w 4 innych gabinetach jednak bez skutku! Natomiast wujek Tomek z Perio Care radzi sobie z takimi przypadkami perfekcyjne.Oceniam cała wizyte na 5+ i bardzo dziękuje.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Piekarczyk plombowanie ząbka

  Bardzo polecam Pana Tomasza.. ma super podejście do dzieci, dużo cierpliwości, dba o najdrobniejsze szczegóły żeby mały pacjent nie odczuł dyskomfortu.. moja córeczka jest zachwycona i z chęcią przyjdzie na kolejną wizytę a to chyba najlepsza rekomendacja..


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania