Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Park Medical

Liburnia 5

43-400 , Cieszyn , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Kamil Kapołka Inny

  Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny. Pełen profesjonalizm.
  Super atmosfera. Z gabinetu ZAWSZE wychodziłam i wracałam z uśmiechem. Gorąco polecam.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Tobiczyk-Teper konsultacja psychiatryczna

  Oczekiwaliśmy na wizytę naszej 2,5 letniej córki ponad 8 miesięcy z uwagi na brak tego typu specjalistów w naszym rejonie. Miesiące się dłużyły i nie mogliśmy doczekać się wizyty w której pokładaliśmy nadzieję na to, że otrzymamy pomoc od fachowca. Otrzymaliśmy telefon od rejestracji prywatnej placówki (bo w tym kraju nie da się inaczej) z informacją i propozycją innego ‘szybszego’ o tydzień terminu. Odebraliśmy to jako dobrą wiadomość i zgodziliśmy się. Udaliśmy się na wizytę. Pani Agnieszka już w pierwszych chwilach spotkania podchodziła do nas w sposób lekceważący i traktowała z góry. Posiadamy obszerną dokumentację medyczną, na którą Pani Agnieszka nawet nie raczyła rzucić okiem. Wywiad przeprowadzony na bardzo niskim poziomie. Chciałam jakoś przedstawić naszą sytuację i z czym się borykamy jako rodzice ale Pani Agnieszka po paru minutach mojego monologu odprawiła mnie z ‘kwitkiem’ komentując w kierunku mojej córki cyt.: ‘co??? Nie chcesz tu być? Wolałabyś iść na lody albo frytki??? No co ja mam z Tobą zrobić…’ oraz oceniając mnie cyt.: ‘a pani to lepiej niech idzie do pracy bo to niezdrowe siedzieć w domu’ oraz zapytała o pracę mojego męża, odpowiedziałam i usłyszałam cyt.: ‘a to się nie dziwię, że córka taka jest’. Po nieco ponad 20 minutowej wizycie zapłaciłam 230 zł za zrównanie mnie, mojego męża z błotem a córkę koniec końców oceniając jako dziecko bez problemów. Chcieliśmy przyjść po pomoc a wyszło zupełnie odwrotnie. Napisze to dużym literami aby rzucało się w oczy: NIE POLECAM TEJ PANI. Chcę aby więcej ludzi się wypowiedziało na temat Pani Agnieszki bo ma swego rodzaju monopol na to co robi a teraz uważam, że lepiej czasami wydać więcej pieniędzy na paliwo ale otrzymać opinie, pomoc. Oficjalnie w sposób bardzo krzywdzący wypowiadała się na temat przedszkola do którego uczęszcza nasza córka obrażając nie tylko rodziców, dzieci ale przede wszystkim kadrę placówki, która nigdy nie leżała i pachniała tylko zawsze w sposób empatyczny oraz z zapałem otacza opieką wszystkie dzieciaki oferując im w każdej chwili pomoc i uwagę w przeciwieństwie do Pani Agnieszki na swoich prywatnych wizytach. Pani Agnieszka kazała nam zacytować Pani Dyrektor przedszkola swoją wypowiedź cyt.: ‘to przedszkole produkuje chore dzieci’. Pani Agnieszko jeśli to Pani czyta proszę zachować choć minimum cywilnej odwagi i powiedzieć to samej Pani Dyrektor przeszkoda prosto w oczy. Napiszę to jeszcze raz: NIE POLECAM!

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Tobiczyk-Teper konsultacja psychiatryczna

  4 psychiatra którego odwiedzałam z córką. Niestety mobbing w SP w Debowcu i bierność pedagogów i wychowawcy dał się we znaki. Pani Agnieszka naprawdę zagłębiła się w temat, zmieniła leki, postawiła diagnozę i dala wskazówki. Jest dużo lepiej , a to dopiero 2 tygodnie. Polecam z całego serca.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Tobiczyk-Teper konsultacja psychiatryczna

  Pierwsza wizyta u psychiatry dziecięcego odbyła się w przemiłej atmosferze. Pani doktor Anioł nie człowiek Serdecznie polecam...

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Michalski ultrasonografia narządu rodnego i miednicy małej

  Wizyta u ginekologa nierzadko bywa krępująca, ale nie tutaj. Po raz pierwszy w czasie wizyty czułam się swobodnie, dr Michalski wszystko mi wyjaśnił, nie było presji czasu. Atmosfera bardzo przyjazna, lekarz rzetelny, kompetentny, mający dobry kontakt z pacjentem. Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Tobiczyk-Teper konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor wydawała się miła, natomiast w trakcie konsultacji nie była w ogóle zainteresowana tym co mam do powiedzenia i lekceważyła moje uwagi. Po 20 minutach wydała bardzo krzywdzący osąd na mój temat, a ogóle nie znając kontekstu w jakim znajduje się nasza rodzina i problemów z jakimi się borykamy - nie była tym w ogóle zainteresowana. Wszystko przebiegło w pośpiechu i w lekceważącej atmosferze. Może dlatego, że termin naszej wizyty został przyspieszony przez panią doktor. Poszłam po pomoc a zostałam oceniona i zlekcewazona. Nie polecam tej pani.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dagmara Raszka-Orawska Inny

  Po dlugich poszukiwaniach trafiłem na P Dagmarę. Warto było pokonać 400km. Obsługa na najwyższym poziomie a efekt jest warty każdej ceny . Rzeczowy plan działania. Dzięki empatii wizyta była naprawdę przyjemnością a nie utrapieniem. Polecam!!!

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dagmara Raszka-Orawska Inny

  Pani doktor Dagmara sprawiła , że na wizyte u dentysty czekam z niecieprliwością, po to żeby się zrelaksować.. A że przy okazji mam super wyleczone zęby to tylko bonus

  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dagmara Raszka-Orawska Inny

  Jestem bardzo zadowolona i pełna podziwu dla Pani Dagmary. Pełen profesjonalizm w leczeniu i podejściu do mnie i moich dzieci. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa.Byłam pozytywnie zaskoczona wyrwaniem ósemki nic mnie nie bolało.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dagmara Raszka-Orawska Inny

  Polecam leczyć zęby u Pani Dagmary. To bardzo dokładna i zaangażowana dentystka. Zęby leczy sprawnie i bezboleśnie. Ja nigdy nie potrzebuję brać znieczulenia. Leczę się u Pani Dagmary od lat i nie mam problemów z wizytami reklamacyjnymi:)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania