Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Panacea Przychodnia Lekarska Strzemięcin - w Grudziądzu
Korczaka 25, 86-308 Grudziądz
Panacea Przychodnia Lekarska Strzemięcin - w Grudziądzu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  H
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Marciniak Inny

  Antypatyczna, spóźnialska, pretensjonalna, brak kultury osobistej, niegrzeczna, krzyczy na pacjenta. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Panacea Przychodnia Lekarska Strzemięcin - w Grudziądzu Inny

  Pan doktor zachowuje się conajmniej nieodpowiednio. Dwa lata temu na bilansie kazał zdjąć biustonosz ,odmówiłam zostałam umówiona do innego lekarza ,z którym nie było tego problemu. Ostatni w życiu bilans ta sama sytuacja. Gdy już poprosił o pochylenie się do przodu ,zamiast poczekać na ten ruch ,"pomógł" swoimi rękoma "zginając" mnie w pół. Po wizycie czuję się bardzo zdegustowana. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Michał Różalski

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ogromna wiedza, skuteczność w działaniu jak również indywidualne podejście do pacjęta. Konsultacja na najwyższym poziomie. Bardzo miła atmosfera. Pan Michał to przesympatyczna osoba, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przeprowadza bardzo skuteczne terapie manualne oraz służy cennymi wskazówkami co do ćwiczeń wykonywanych w domu. Już po 4 wizycie w gabinecie u Pana Michała i sumiennym wykonywaniu zleconych ćwiczeń, nastąpił przełom. Moje bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym ustąpiły, nogi przestały drętwieć, leki przeciwbólowe zostały odstawione, a czynności wykonywane w domu i w pracy przestały sprawiać ból. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii, a także wdzięczna za zaangażowanie i kompleksowe podejście do mojego problemu.
  Z czystym sumieniem polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  Michał Różalski

  Konsultacja na najwyższym poziomie. Klimat jaki Pan Różalski stwarza w gabinecie oraz troska i urzekające podejście do pacjenta sprawiają, że każdy czuje się wyjątkowo.
  Masaż grzbietu, najlepszy z najlepszych.
  Polecam z całego serca

  E
  Profil zweryfikowany
  Michał Różalski

  Doskonały fachowiec, przesympatyczny człowiek.
  Skupiony na pacjencie, zaangażowany w ulepszenie jego jakości życia. Otacza On troską, która przy ponadprzeciętnych nakładach pracy i poczuciu humoru usprawnia fizycznie oraz psychicznie :)

  Zdecydowanym na współpracę gratuluję (tutaj też sobie), a niezdecydowanym polecam, bo ten fizjoterapeuta jest skuteczny.

  Profil zweryfikowany
  Michał Różalski

  ból pleców nie pozwalał mi żyć od jakichś trzech lat kiedy przyszedłem do lekarza michała różalskiego wszystko minęło po paru zabiegach

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania