Panacea Przychodnia Lekarska Strzemięcin - w Grudziądzu

(12 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Panacea Przychodnia Lekarska Strzemięcin - w Grudziądzu

Korczaka 25

86-308 , Grudziądz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Pieczka Inny

  Pan doktor zachowuje się conajmniej nieodpowiednio. Dwa lata temu na bilansie kazał zdjąć biustonosz ,odmówiłam zostałam umówiona do innego lekarza ,z którym nie było tego problemu. Ostatni w życiu bilans ta sama sytuacja. Gdy już poprosił o pochylenie się do przodu ,zamiast poczekać na ten ruch ,"pomógł" swoimi rękoma "zginając" mnie w pół. Po wizycie czuję się bardzo zdegustowana. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Różalski

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ogromna wiedza, skuteczność w działaniu jak również indywidualne podejście do pacjęta. Konsultacja na najwyższym poziomie. Bardzo miła atmosfera. Pan Michał to przesympatyczna osoba, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przeprowadza bardzo skuteczne terapie manualne oraz służy cennymi wskazówkami co do ćwiczeń wykonywanych w domu. Już po 4 wizycie w gabinecie u Pana Michała i sumiennym wykonywaniu zleconych ćwiczeń, nastąpił przełom. Moje bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym ustąpiły, nogi przestały drętwieć, leki przeciwbólowe zostały odstawione, a czynności wykonywane w domu i w pracy przestały sprawiać ból. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii, a także wdzięczna za zaangażowanie i kompleksowe podejście do mojego problemu.
  Z czystym sumieniem polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Różalski

  Konsultacja na najwyższym poziomie. Klimat jaki Pan Różalski stwarza w gabinecie oraz troska i urzekające podejście do pacjenta sprawiają, że każdy czuje się wyjątkowo.
  Masaż grzbietu, najlepszy z najlepszych.
  Polecam z całego serca


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Różalski

  Doskonały fachowiec, przesympatyczny człowiek.
  Skupiony na pacjencie, zaangażowany w ulepszenie jego jakości życia. Otacza On troską, która przy ponadprzeciętnych nakładach pracy i poczuciu humoru usprawnia fizycznie oraz psychicznie :)

  Zdecydowanym na współpracę gratuluję (tutaj też sobie), a niezdecydowanym polecam, bo ten fizjoterapeuta jest skuteczny.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Różalski

  ból pleców nie pozwalał mi żyć od jakichś trzech lat kiedy przyszedłem do lekarza michała różalskiego wszystko minęło po paru zabiegach


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania