Misją Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Lift-Med jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw pacjenta. Wszyscy konsultujący i wykonują... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pamedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

Os. Piastów 40

31-624 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misją Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Lift-Med jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw pacjenta. Wszyscy konsultujący i wykonujący zabiegi lekarze to doświadczeni i wybitni specjaliści klinik i szpitali krakowskich, od lat cieszący się dużym autorytetem ze względu na swoją rozległą i nowoczesną wiedzę medyczną, która w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pozwala osiągać zadowolenie pacjentów.

Naszą naczelną dewizą jest dbałość o każdego Pacjenta i indywidualne podejście do niego. Zaufanie, satysfakcja, a przede wszystkim zdrowie naszych Pacjentów!

„Ze wszystkich nauk medycyna jest najszlachetniejsza.” - Hipokrates

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wanda Cyrul Inny

  Pani doktor jest cudownym lekarzam. Profesjonalna, dokładna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nigdy się nie spieszy, poświęca dokładnie tyle czasu ile uważa za potrzebne, przy tym jest bardzo sympatyczna. Od lat badamy córkę u Pani doktor i nie wyobrażam sobie u nikogo innego. Polecam z całego serca.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Grzegorz Puzio Inny

  Wysokiej klasy fachowiec. Trafnie mnie zdiagnozowal i poprowadził skuteczną terapię. Polecam każdemu!!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Grzegorz Puzio rehabilitacja sportowców

  Prawdziwy fachowiec, a przy tym także prawdziwy człowiek. Świetne podejście do pacjenta i widoczne wyraźnie opanowanie. Bogata wiedza, dogłębny wywiad, najprawdziwsza na świecie rzetelność. Przez cały czas trwania wizyty skupiony na pacjencie i rozwiązaniu jego problemu. Wiara we własne umiejętności, ale także ciągły rozwój umiejętności. Nieustające zaangażowanie pomimo bardzo długiego leczenia.
  Na rehabilitacje uczęszczam regularnie od trzech miesięcy po fatalnej kontuzji (zerwanie przyczepu wspólnego przywodziciela i prostego brzucha, problem ze spojeniem łonowym) z którą borykam się łącznie od dwóch lat. Po poprzednich niepowodzeniach w innych gabinetach, wraz z wizytami u Pana Grzegorza bardzo duży postęp w leczeniu. Odzyskałem wiarę w możliwość normalnego funkcjonowania. Rehabilitacja zmierzającą do szczęśliwego zakończenia.
  Jeszcze tu napisze za jakiś czas, gdy tylko znowu wrócę do piłki nożnej. Wiem, że właśnie tak się stanie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Grzegorz Puzio

  Na terapię do dr Grzegorza trafiłam przypadkiem będąc na zabiegach rehabilitacyjnych. Kolano po dwóch artroskopiach w stanie tragicznym (zakres ruchu, stabilność, zrosty, zanik mięśni). Zainteresował się problemem (w przeciwieństwie do lekarzy) i doradził terapię manualną. Przeanalizował wszystkie dotychczasowe badania i dokumentację medyczną. Po ponad 6ciu miesiącach ciężkiej walki odzyskany zakres i poprawa stabilności.
  Doradził ćwiczenia wzmacniające i na odbudowę mięśni, które mogłam wykonywać w domu jako uzupełnienie terapii. Również można liczyć na pomoc w doborze sprzętu rehabilitacyjnego. Dzięki niemu nie jestem teraz kaleką.
  Ponadto cierpliwie odpowiada na miliony pytań pacjenta i rzeczowo wszystko tłumaczy.
  Za każdym razem przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem i dostosowuje terapię do jego aktualnego stanu.
  Dodatkowo nieustannie się szkoli i poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności.
  Kiedy pojawiły się inne dolegliwości bólowe wybór fizjoterapeuty był oczywisty. Terapia jest na najwyższym poziomie.
  Po prostu mega profesjonalizm. Polecam bardzo!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Tomczyk podwójne złamanie nogi

  Jestem pod opieką doktora Tomczyka od dłuższego czasu, ze względu na skłonność do kontuzji. Jest to lekarz jakich mało. Mam pełne zaufanie do ogromnej wiedzy Doktora, który poprawiał to co szpital zepsuł. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Patryk Włosiak zespół biodra trzaskającego po stronie prawej, oraz brak rotacji zewnętrznej po stronie lewej ,ponadto noga lewa jest krutszą o około 1,5cm

  Jest to bardzo dobry fizykoterapełea .Trafiłam do Pana Patryka z polecenia lekarza był bardzo szczery w rozmowie powiedział że wiele w tej sytuacji nie zrobi ale pomóż wmiarę możliwości i tak dużo pomugł .Potrafił objaśnić wszystko,poczym polecił mi specjalistę ortopedii i trałmatologii narządu ruchu gdzie trafiłam ,mam chorobę zwyrodnieniową stawów biodrowych jest potrzebna endoproteza ale trochę za wcześnie że względu na zbyt młody wiek. Więc narazie będzie tylko ostżykiwanie biodra kwasem hialuronowy i czekam na termin artroskopi. Pan Patryk nie owija w bawełnę tylko mówi co da radę zrobić a co już nie jest wstanie, zawsze służy pomocą jest bardzo miły uśmiechnięty zdobytym poczuciem chumoró nawet jak pacjent już niema nadziei to on zawsze pomoże. Bardzo bardzo polecam Pana Patryka.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wanda Cyrul USG stawów biodrowych

  Rewelacyjna Pani Doktor -przy okazji jednego badania zwróciła uwagę na inny problem synka. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i wspaniałym podejściem do pacjenta.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Tomczyk

  Jestem kilka tygodni po operacji lewego kolana – rekonstrukacja więzadła. Było to już drugie kolano poddane zabiegowi przez dr Karola Tomczyka ( prawe przed 4 laty tez rekonstrukcja więzadła- obecnie funkcjonuje zupełnie jak bym nie miał żadnej operacji- wszystko idealnie). Duże wrażenie zrobiły na mnie Jego wiedza medyczna, i profesjonalizm. To świetny specjalista i wspaniały człowiek pełen empatii, zrozumienia i życzliwości .Nie tylko potrafił za każdym razem wytłumaczyć na czym polega moje schorzenie, wykonać skomplikowany zabieg, zalecić leki i rehabilitację, ale przy takim obciążeniu pracą zawsze znalazł czas na odwiedziny w sali pooperacyjnej, aby zapytać o samopoczucie i ocenić stan zdrowia. Jestem pełen szacunku i uznania dla dr Tomczyka również za Jego zawodową pasję i charyzmę Pełen wdzięczności za leczenie i opiekę - serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Polecam lekarza wszystkim chcącym wrócić to sprawności.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Grzegorz Puzio

  Do Pana Grzegorza trafiłam zupełnie przypadkiem na początku roku. Pierwsza kontuzja po bieganiu, dwie wizyty w gabinecie i mogłam biegać dalej. Teraz leczę zapalenie rozcięgna podeszwowego. Po 8-ym tygodniu leczenia mogłam zacząć treningi. Pan Grzegorz okazał mi wiele cierpliwości, wyrozumiałości, zainteresowania. Stara się leczyć nie tylko samą kontuzję, ale także jej przyczyny. Robi szeroki wywiad przed podjęciem leczenia, sprawdza dokładnie co jest nie tak. Jest oddany swojej pracy, szczery w opinii. Nie uchyla się od pomocy. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy. Szczerze polecam każdemu niezdecydowanemu. Serdecznie dziękuję Panie Grzesiu. Joanna.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Grzegorz Puzio Ból pleców

  Do Pana Grzegorza trafiłam z polecenia. Jestem fryzjerką więc ból pleców niestety jest moją częstą przypadłością. Po 3 zabiegach już poczułam ogromną ulgę. A nawet mogę powiedzieć śmiało, że całkowicie przeszło. Owszem każdy przypadek jest indywidualny i Pan Grzegorz sam potrafi określić ile wizyt będzie najlepiej odbyć żeby zauważyć różnicę. Z czystym sercem polecę Pana Doktora każdej osobie. Bardzo dobrze umie znaleźć przyczynę bólu, jest dokładny, o wszystko wypytuje. Serdecznie polecam!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania