O nas

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Colegium Medicum w Bydgoszczy – Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek Fizjoterapia. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji medycznej. Następnie ukończyłam studia podyplomowe: Zarządzanie W Zakładach Opieki Zdrowotnej na Uniwersytecie Gdańskim. Niezbędne doświadczenie oraz wiedzę do rzetelnego wykonywania zawodu, zdobywałam pracując w placówkach służby zdrowia, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Istotą i celem funkcjonowania mojej wyspecjalizowanej placówki medycznej jest świadczenie jak najwyższej jakości usług fizjoterapeutycznych, skutkujących zadowoleniem i zdrowiem pacjenta. Jestem nastawiona na indywidualną pracę z pacjentem, dużą rolę w wynikach zastosowanej terapii widzę w profilaktyce schorzeń, promocji zdrowego trybu życia. Indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta jest kluczowe, tylko wówczas pacjenci mogą być spokojni o powierzone mi zdrowie. Dokładam wszelkich starań, aby moje usługi były na jak najwyższym poziomie. Profesjonalna, wyszkolona kadra medyczna, nowoczesne metody oraz certyfikowany sprzęt fizjoterapeutyczny gwarantują państwa bezpieczeństwo. Moim sukcesem i zarazem nagrodą jest od lat to samo - zadowolenie każdego wyleczonego i dobrze obsłużonego pacjenta.

Personel medyczny:

Mgr Magdalena Kozikowska - Jedyny właściciel, Fizjoterapeuta
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (39)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Kozikowska badania kręgosłupa

  Wspaniałe miejsce dla każdego kto szuka pomocy, rehabilitacji. Holistyczne podejście do pacjenta, bardzo dobrzy a przede wszystkim skuteczni specjaliści. Byliście Państwo dla mnie ostatnią deską ratunku i się nie zawiodłam. Gorąco polecam

  L
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Kozikowska rehabilitacja ortopedyczna

  Polecam wizytę u Pana Marcina Kaszyńskiego. Do gabinetu zgłosiłam się po urazie stawu skokowego poruszając przy pomocy kuli. Zastosowane leczenie - szczególnie terapia manualna i "suche igłowanie" pozwoliły mi po zakończonej rehabilitacji odzyskać pełną sprawność a cenne wskazówki zadbać o kondycję stopy w późniejszym okresie. Pan Marcin to profesjonalista z życzliwym podejściem do pacjenta. Dodatkowo elastyczność w ustalaniu terminów wizyt jest bardzo korzystna dla pacjenta.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Kozikowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Proszę unikać ta panią z daleka. Wizyta z moim dzieckiem to był koszmar, bardzo żałuje ze nie przeczytałam opinii zanim się do niej zapisałam ale zależało mi na czasie i teraz wiem dlaczego do niej były terming od razu. Najpierw usłyszałam ze jesteśmy strasznymi rodzicami i skrzywdzilismy własne dziecko, wszytko robimy zle. Jak w końcu grzecznie zwróciłam uwagę ze nie przyszłam tutaj wysłuchiwać jaka jestem straszna dla swojego dziecka tylko chciałbym uzyskać pomoc. Pani nie mogła tego przeżyć ze ja jej zwróciłam uwagę, dostała jakiegoś szału wz wszedł pan który zauważył ze jest zła atmosfera i został do końca badania żeby ta panią kontrolować. Pomimo tego dzieckiem praktycznie rzucała, kazała mi wyłączyć uczucia i po jednym pokazaniu ćwiczenia kazała powtarzać a potem się darła ze zle robię. Moje dziecko zanosiło się z płaczu a ona się cieszyła - Boże to był koszmar tak bardzo zależne ze nie wyszłam stamtąd w trakcie, ze nie wyzwalam tej Pani ze nie zrobiłam nic aby chronić moje dziecko. Wyszłam stamtąd u się popłakałam aż dojechałam do domu i zaczęłam czytać opinie o tej pani i zobaczyłam ze czytam jakby o sobie. Zajęło mi dużo czasu aby napisać ta opinie ale musiałam bo nie życzę nikomu czegoś takiegoż


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Kozikowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Brak informacji o rzeczywistych kosztach wizyty.
  Pani terapeutka pacjenta traktuje przedmiotowo, nie rozmawia bezpośrednio tylko przez Pana masażystę, o kontakcie wzrokowy zapomnijcie Państwo, tłumaczy niewiele, o planie terapii nie rozmawia.
  Zwracała się do mnie w trzeciej osobie.
  Jak usłyszałam "niech się rozbierze" to chciałam wyjść. I powinnam.
  Wizyta nie odbywa się z poszanowaniem intymności pacjenta a przy co rusz otwieranych drzwiach.
  Szczerze nie polecam tego miejsca.


  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Kozikowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wizyta z dzieckiem u tej Pani to ogromny stres. Zostałam nazwana gówniarą i dowiedziałam się, że źle zajmuję się własnym dzieckiem. W bardzo nieuprzejmy sposób wytykano mi błędy. Atmosfera była nerwowa. Poprzednia wizyta umawiana rzekomo do tej fizjoterapeutki odbyła się z innym fizjoterapeutą. Dodatkowo po przełożeniu umówionej wizyty zadzwoniono do mnie z pytaniem kto w ogóle jest na nią umówiony.


  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Kozikowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Przyjmował mnie inny fizjoterapeuta. Bardzo profesjonalne podejście, juz w czasie wizyty odczuwalna byla poprawa ruchomości stawow.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Kozikowska Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalnie, sympatycznie i przede wszystkim efektywnie, zdecydowanie polecam. Super podejście do pacjenta/ klienta.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Kozikowska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wspaniałe miejsce - pełne zaangażowanych, przyjaźnie nastawionych do pacjenta fachowców. Konkretna diagnoza, natychmiastowe wdrożenie leczenia. Chory zaopiekowany w 100%, ustalona listą zabiegów i terminy dopasowane do naszych możliwości, zalecenia do domu. Dziękuję!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Kozikowska rehabilitacja

  Wizyta punktualna, szczegółowo objaśnione, zalecone ćwiczenia jak wykonywać.Pierwsza wizyta, ostroga piętowa, zobaczymy po kolejnych wizytach, fala uderzeniowa


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Kozikowska Terapia manualna

  Pan magister wykazał się dużą wiedzą, profesjonalizmem jak i luźną przyjemną atmosferą. Wszystko tłumaczy, a nawet więcej. Ceny przystępne, także wszystko dobrze.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Armii Krajowej 38-42, 81-353 Gdynia Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania