Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Terapii i Psychoedukacji Kompas

Modrzejowska 27

42-500 , Będzin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Tatrocka-Burzawa

  Psychiatra, lek.

  • W
   Lokalizacja: Ośrodek Terapii i Psychoedukacji "Kompas

   Pani Doktor wielokrotnie wyciągała mnie z problemów zdrowotnych. Jest osobą bardzo serdeczną, ciepłą. Poświęca pacjentowi wymaganą ilość czasu, tłumaczy objawy choroby i działanie leków. Jest ciepła, cierpliwa, wykazuje dużo zrozumienia. Naprawdę interesuje ją życie i zdrowie pacjenta. Polecam.

  • A

   bardzo dobry lekarz, pomogła mi przy depresji i manii prześladowczej. pani dr jest bardzo uprzejma, zaangażowana i cierpliwa wobec swoich pacjentów.
   Polecam z całego serca

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Agnieszka Bogaczyk

  Psycholog,

  • Lokalizacja: Ośrodek Terapii i Psychoedukacji KompasUsługa: depresja mlodzieży

   Dziekuje Pani Agnieszce za pomoc w wychodzeniu z depresji u mojej córki. Terapeutka na czas leczenia była bardzo dobrym przyjacielem. Córka bardzo ufała Pani Agnieszce i teraz widać efekty tej pracy, w tzw.realu
   Beata Muc


 • Katarzyna Urbańczyk-Łosień

  Psychiatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ultra-Med-Strefa

   Szukałam pomocy dla chorej mamy. Po pierwszej wizycie mam bardzo dobre wrażenie. Pani Doktor cierpliwie rozmawiała z mamą. Była dociekliwa i wykazała dużo zrozumienia. Wdrożyła leczenie, dokładnie tłumacząc dawkowanie i działanie przepisanych leków. W styczniu wybieramy się ponownie. Polecam Panią Doktor.

  • P

   Byłam u Pani doktor i mocno się zawiodłam. Pani doktor stwierdziła, że "w mojej sprawie nie może mi pomóc" i zapytała "czego od niej oczekuje" po czym łaskawie zechciała wypisać mi tabletki i tyle. Wizyta, za którą zapłaciłam 100 PLN trwała... 15 minut. Mocno się zawiodłam. Sama Pani doktor wydaje się mało sympatyczna. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Aleksander Robert Zielnik

  Pediatra, Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: Aleksander Zielnik - Lekarz PediatraUsługa: Inny

   Nie polecam! Moze i jest miły, ale nadaje się chyba tylko do konsultacji zdrowych dzieci. Byłam na wizycie z synem z zaburzeniem odwodzenia jednego oka, po czym lekarz stwierdził, że neurologicznie jest wszystko ok i nie ma potrzeby nic robić, że to minie. Żadnych skierowań, badań, nic... Poszłam do innego lekarza, zrobilam rezonans i wyszedł niewyksztalcony nerw VI!

  • Z
   Lokalizacja: Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w ChrzanowieUsługa: obniżone napięcie nerwowe

   Lekarz bardzo kompetentny, wywiad i badanie na wysokim poziomie, diagnoza konkretna, zalecenia również.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Monika Maj

  Psychiatra, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Polecam Panią Doktor Maj za profesjonalne podejście do pacjenta. Syn otrzymała lekarstwa po wnikliwej analizie i badaniach. Pod opieką Pani Doktor wychodzimy na prostą, aż trudno mi uwierzyć, że moje dziecko znowu zaczęło widzieć świat w kolorach i można z nim coś fajnego zrobic i siostry chętnie chcą spędzać czas . Dziękujemy Pani Doktor.
   Serdecznie pozdrawiam mama Eryka

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Profesjonalizm, zaangażowanie i wszystkie cechy, które poszukujemy u dobrego lekarza, dodatkowo ciepła aura, która zachęca do rozmowy. Pani doktor Maj z uwagą słucha, zapewniając dogłębne zrozumienie problemu i oferując ogromne wsparcie. Fachowa konsultacja z zakresu stosowania leków Pani doktor odpowiada na wiadomości w przypadku wątpliwości czy jakichkolwiek problematycznych sytuacji ze stosowaniem leków. Serdecznie polecam Panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania