Ośrodek Psychoterapii OPiS

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Psychoterapii OPiS

Pileckiego 106 lok. 139, Ursynów

02-781, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Majewska-Stefaniak

  Psychiatra,

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Psychoterapii "OPiS"

   Odbyłam kilka wizyt u pani doktor w zeszłym roku ale w końcu zmieniłam lekarza. Zachęciło mnie, że pani doktor jest jednocześnie i psychiatrą i psychoterapeutą. Potwierdzam to co napisano wcześniej- pani doktor sprawia wrażenie osoby bardzo niepewnej siebie. Pani doktor dużo wprowadza ciszy i "czeka". Generalnie to bardzo mało mówi, prawie nic nie proponuje. Wychodzi chyba z założenia, że pacjent ma sam kierować swoim leczeniem, wymyślać możliwe opcje i dawać sygnał czego chce.
   W moim poczuciu, Pani doktor zbyt sztywno korzysta z jednego podejścia, jest za mało elastyczna.
   Dostałam receptę ale o terapię musiałam sama się dopytywać. Dopiero gdy wspomniałam, że o tym myślę- powiedziała, że to dobry pomysł. Szkoda, że sama nie zaproponowała.
   Plus za to, że jest miła i łagodna ale to nie są jedyne cechy jakich spodziewam się od lekarza i psychoterapeuty w jednej osobie. Nie odpowiadało mi, że pani doktor powtarza się, chociaż jasno podkreślałam, że rozumiem co do mnie mówi.

  • M

   Troszkę niepewna siebie,ale bardzo empatyczna i dobra. Można się przy niej czuć bezpiecznie. Świetnie analizuje, nie narzuca swojego zdania. Gdy trzeba trzyma dystans, innym razem umie być blisko. Według mnie absolutnie godna polecenia jako terapeutka!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kühn-Dymecka

  Psycholog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: stany lękowe

   Polecam dla osób, które szukają dobrego, konkretnego terapeuty, z indywidualnym podejściem do pacjenta i ogromnym doświadczeniem.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja

   Przez lata zmagałam się z depresją i tak jak wielu wstydziłam się poprosić o pomoc. Kiedy znalazłam się "pod ścianą" stwierdziłam, że nic nie tracę. To co przede wszystkim przekonało mnie do p. Aleksandry to profesjonalizm. Jest przede wszystkim bardzo konkretna. Po kilku miesiącach terapii, jakość mojego codziennego życia uległa znacznej zmianie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania