Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasz zespół składa się z dyplomowanych psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w oparciu o najwyższe standardy etyczne i zawodowe, zapewniających swoim pacjentom skuteczną i bezpieczną psychoterapię.
Oferowane przez ośrodek usługi tworzą spójną całość. Ideą przyświecającą wszystkim oferowanym przez nas usługom jest leczenie osobowości. Ten cel jest realizowany przede wszystkim poprzez terapię indywidualną. Praca z dziećmi i młodzieżą ma zapobiegać kształtowaniu się osobowości nieprawidłowych a konsultacje dla par i małżeństw oraz konsultacje seksuologiczne wspierać w doraźnym radzeniu sobie ze skutkami zaburzeń osobowości i nerwic.

W naszej ofercie znajduje się:
Psychoterapia indywidualna
Psychoterapia grupowa
Konsultacje dla Par i Małżeństw

SKUTECZNOŚĆ
Jesteśmy psychologami i dyplomowanymi psychoterapeutami stosującymi sprawdzone metody terapii psychodynamicznej i poddającymi się stałej superwizji co w istotny sposób przekłada się na efektywności leczenia.

POUFNOŚĆ
Bardzo poważnie podchodzimy do ochrony danych osobowych i poufności informacji przekazywanych nam przez pacjentów.

WYGODA
Sesje odbywają się w stałym cotygodniowym rytmie o wybranej przez Państwa godzinie natomiast położenie gabinetu w centrum miasta zapewnia wygodny dojazd.

BEZPIECZEŃSTWO I SOLIDNOŚĆ
Dzięki długoterminowym kontraktom mogą Państwo w wybranym przez Państwa tempie uczestniczyć w procesie terapeutycznym, pewni jego ciągłości i stabilności.

EKONOMICZNOŚĆ
Płatności za sesje następują się po każdym spotkaniu i są równomiernie rozłożone w czasie co oznacza, że nawet długotrwały proces terapeutyczny nie będzie uszczuplał w sposób istotny Państwa budżetu.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic
Sowia 3a/3, 61-131 Poznań
Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (48)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Wizyta przebiegła bardzo nieprzyjemnie. Zbadanie pacjenta pospieszne i płytkie. Dodaje dziwne i niepotrzebne przytyki bez żadnej przyczyny. Często odnosi sie do cech charakteru jako do objawów. Oczekuję dużo zaufania i pełną wiarę jednocześnie się o nią nie starając. Po rozmowie z bliskimi i ocenie, jego werdykty na temat pacjenta są często nietrafne, więc danie mu całkowitego zaufania jest tym bardziej trudne. Każdą opinię, którą mu się powierza obraca w błędne myślenie spowodowane chorobą przez co jakikolwiek argument przeciw jego opinii jest niemożliwy. Podczas opisu osób, które pacjent zna, uznaje brak racji przez rzekome złe postrzeganie rzeczywistości, mimo że sam ich nie znał. Prawdopobnie uzna, że choroba, którą odkrył w kilka minut powoduje błędne spojrzenie na całość, ale jeśli będzie się bronił tym argumentem, to nie wiem czy ktokolwiek będzie mógł wytknąć mu błąd. Polecam poszukać kogoś innego, nie ma tu komfortu, zaufania a jedynie szybkie osądy i brak nawiązań do problemu

  mgr Jakub Bętkowski

  Proces diagnostyczny trwa 3-4 spotkania podczas których przeprowadzam rozbudowany wywiad obejmujący zarówno kwestie rozwojowe, psychiatryczne, neurologiczne jak i seksuologiczne. Pierwsze spotkanie służy sformułowaniu wstępny hipotez do weryfikacji podczas kolejnych spotkań i zleceniu ewentualnych dodatkowych konsultacji u innych specjalistów. Raczej nie dzielę się tymi hipotezami chyba, że na wyraźną prośbę pacjenta i mam wrażenie, że też tak było i tym razem. Trudno chyba ocenić moje kompetencje po jednym spotkaniu. Mimo wszystko trzymam się tych zaleceń, które sformułowałem podczas naszego pierwszego spotkania i zalecam konsultacje u psychiatry. Gdyby chciał Pan dokończyć proces diagnozy zapraszam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Wizyta punktualna, podejście pana Jakuba, w pełni profesjonalne i pełne zaangażowania, jest to specjalista godny polecenia.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Fachowa porada, super podejście do pacjenta.Krok po kroku mówi co robić Jak wrócimy to będzie dalsze leczenie.Przyczyny tej choroby, zaburzenia psychiczne.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Pierwsza wizyta z Córką przebiegła w miłej atmosferze. Uzyskałam nowe spojrzenie na problem dotąd nigdy nie zauważony przez dotychczasowych terapeutów.Jestem pełna nadzieji że wreszcie ktoś pomoże mojemu dziecku.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Pan Jakub jest bardzo kompetentnym specjalistą trafnie rozwiązującym problem. Zapamiętuje detale t dotyczące pacjenta i potrafi się do nich właściwie odnieść. Zdecydowanie polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Ogrom cierpliwości i rzeczowe wyjaśnianie sytuacji, wskazanie celu do realizacji oraz planu leczenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Radosław Specjalski psychoterapia indywidualna

  Duże zaangażowanie w rozmowie i wiele empatii, to od razu jest wyczuwalne. Wierzę, że wreszcie odnalazłam osobę, która pomoże mi uporać się ze swoimi emocjami i zrozumieć siebie.

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Jakub Bętkowski Konsultacja psychologiczna

  Lekarz nie tylko nie wzbudza poczucia komfortu i bezpieczeństwa w gabinecie, ale także podczas sesji nie czułam równowagi sił. Po każdym spotkaniu wychodziłam pozbawiona sił i energii, a nawet poczucia sprawczości. W porę zmieniłam lekarza, a proces leczenia uległ diametralnej zmianie w krótkim okresie czasu.

  mgr Jakub Bętkowski

  Cieszę się, że czuje się Pani lepiej.

  Chciałbym jak najbardziej merytorycznie odnieść się do Pani informacji zwrotnej ale opinia jest anonimowa ale ani nick, ani opis nie przywołują w mojej pamięci konkretnego procesu terapeutycznego, być może odbyliśmy jedynie konsultacje i dlatego nie omówiliśmy Pani doświadczeń emocjonalnych w toku terapii.

  Niemniej chciałbym wykorzystać ten komentarz, żeby pokazać jak wygląda praca terapeutyczna na relacji przeniesieniowej i jak można w tym kontekście rozumieć np. zaburzenia depresyjno-lękowe, na które przypuszczam, że Pani cierpi. Na początku chciałem zrobić to za pośrednictwem wiadomości prywatnej ale wydaje mi się, że ta forma może przynieść więcej korzyści innym osobom z takimi trudnościami jak Pani.

  W relacji terapeutycznej odtwarza się pewien wzór relacji, doświadczenie dialogu wewnętrznego lub sposób doświadczania świata przez pacjenta, z tego też powodu sposób odbioru tego samego terapeuty przez różne osoby może być skrajnie różny.

  Opisuje więc Pani relację silnie asymetryczną w której czuje się Pani przytłoczona, wręcz prześladowana, zła i sfrustrowana. Wydaje mi się, że opisuje Pani to jak Pani w chwilach obniżonego nastroju doświadcza siebie. Ten prześladujący i prześladowczy obiekt to część Pani sumienia (superego) sprawiający, że źle czuje się Pani sama ze sobą, że wciąż się Pani o coś obwinia lub wraca Pani myślami do dawno minionych sytuacji, ta część wywołuje w Pani lęk i objawy depresyjne, czuje się Pani przytłoczona i kompletnie pozbawiona sprawczości. Ten dylemat wewnętrzny może znaleźć swoją kontynuację w relacjach interpersonalnych, może Pani wtedy czuć się niesprawiedliwie traktowana lub krytykowana, jednak cały czas niezdolna do obrony, przytłoczona swoją złością.

  Ten sposób rozumienia stałby się pewnie wstępem do rozmowy o Pani relacjach, o Pani historii i umożliwiłby Pani przepracowanie tych dylematów związanych ze złością prowadząc do stałego zmniejszenia intensywności objawów depresyjnych i lękowych oraz poprawiając Pani relacje z otoczeniem. Z jakiegoś powodu nie udało nam się tego omówić, przypuszczam, że nie dała Pani mi i sobie na to szansy.

  Gdyby była Pani zainteresowana dokładniejszą analizą i wytłumaczeniem pochodzenia tych zachowań proszę o kontakt.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Radosław Specjalski

  Pan psycholog jest bardzo miłym, kulturalnym i delikatnym człowiekiem. W trakcie wizyty czułam się komfortowo. Odebrałam jego duży profesjonalizm, wyczucie problemów, spokój, dobre podejście i skuteczne działania, jeżeli chodzi o moje problemy w relacjach rodzinnych. Serdecznie polecam Pana Radosława jako świetnego terapeutę.

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Sandra Półtorak psychoterapia dorosłych

  Polecam Panią Sandrę. Jest empatyczna, nie osądza, jest uważna na to co mówię. Czuję, że w końcu udało mi się trafić na kogoś kto mnie naprawdę słucha.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania