Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

(39 opinii)

Nasz zespół składa się z dyplomowanych psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w oparciu o najwyższe standardy etyczne i zawodowe, zapewniających swoim pacjentom skuteczną i bezpieczną psychot... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

Święty Wojciech 22/24 lokal 2, Stare Miasto

61-749, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

Garncarska 9, Stare Miasto

61-817, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasz zespół składa się z dyplomowanych psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w oparciu o najwyższe standardy etyczne i zawodowe, zapewniających swoim pacjentom skuteczną i bezpieczną psychoterapię.
Oferowane przez ośrodek usługi tworzą spójną całość. Ideą przyświecającą wszystkim oferowanym przez nas usługom jest leczenie osobowości. Ten cel jest realizowany przede wszystkim poprzez terapię indywidualną. Praca z dziećmi i młodzieżą ma zapobiegać kształtowaniu się osobowości nieprawidłowych a konsultacje dla par i małżeństw oraz konsultacje seksuologiczne wspierać w doraźnym radzeniu sobie ze skutkami zaburzeń osobowości i nerwic.

W naszej ofercie znajduje się:
Psychoterapia indywidualna
Psychoterapia grupowa
Konsultacje dla Par i Małżeństw

SKUTECZNOŚĆ
Jesteśmy psychologami i dyplomowanymi psychoterapeutami stosującymi sprawdzone metody terapii psychodynamicznej i poddającymi się stałej superwizji co w istotny sposób przekłada się na efektywności leczenia.

POUFNOŚĆ
Bardzo poważnie podchodzimy do ochrony danych osobowych i poufności informacji przekazywanych nam przez pacjentów.

WYGODA
Sesje odbywają się w stałym cotygodniowym rytmie o wybranej przez Państwa godzinie natomiast położenie gabinetu w centrum miasta zapewnia wygodny dojazd.

BEZPIECZEŃSTWO I SOLIDNOŚĆ
Dzięki długoterminowym kontraktom mogą Państwo w wybranym przez Państwa tempie uczestniczyć w procesie terapeutycznym, pewni jego ciągłości i stabilności.

EKONOMICZNOŚĆ
Płatności za sesje następują się po każdym spotkaniu i są równomiernie rozłożone w czasie co oznacza, że nawet długotrwały proces terapeutyczny nie będzie uszczuplał w sposób istotny Państwa budżetu.

Zabiegi

 • Psychoterapia indywidualna
 • Konsultacje dla małżeństw i par
 • Konsultacje psychologiczne
 • Psychoterapia dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia grupowa
więcej

Badania

 • Diagnoza psychologiczna

Choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Depresja
 • Borderline
 • Anoreksja
 • Bulimia
 • Nerwica
 • Zaburzenia lękowe
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Chałupa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacja psychologiczna

   Pani Katarzyna ma bardzo profesjonalne podejście. Cierpliwie słucha i wyciąga bardzo trafne wnioski. Ze spotkania na spotkania czuję, że wizyty u Pani Katarzyny są bardzo pomocne i wiele im zawdzięczam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani Katarzyny udałem się z polecenia lekarza psychiatry. Po rozstaniu z narzeczoną miałem depresję i lęki, które uniemożliwiały mi codzienne życie. Nie mogłem niczym pożytecznym się zająć i całe dnie spędzałem na intrenecie. Pierwsze spotkania nie były dla mnie łatwe, jednak sposób w jaki Pani psycholog prowadziła sesje spowodował, że czułem się coraz lepiej. Po pewnym czasie objawy przestały być uciążliwe i okazało się, że mogę skupić się na innych sprawach.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kozak

  Psychoterapeuta, Psycholog, Seksuolog, mgr

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: Konsultacja psychoterapeutyczna

   Bardzo sympatyczna, wzbudzająca zaufanie.
   Gabinet bardzo przytulny
   Polecam jak najbardziej tym którzy potrzebują pomocy psychologicznej

  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: psychoterapia indywidualna

   Wizytę oceniam bardzo pozytywnie, nie wiedziałem że potrafię tak się przed kimś otworzyć żywię duże nadzieje że pomoc pani Małgorzaty okaże się skuteczna. Cieszę się że tam trafiłem.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jakub Bętkowski

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta,

  • D
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: problemy dziecka

   Pan Bętkowski sprawia wrażenie oschłego, ale przecież nie o to chodzi aby terapeuta był kumplem. Ma pomóc znaleźć przyczynę problemu. Szanuje czas swój i innych. Myślę, że jest nastwiony na rozwiązania, a nie na przedłużanie terapii aby klient dłużej płacił, jak to często się spotyka u innych.

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

   Odradzam tego terapeutę.Moja niepełnoletnia córka przerwała terapię u p. Bętkowskiego po upływie ok.roku.Początkowo wszyscy byliśmy zadowoleni.Terapeuta wydawał się kompetentny,konkretny,rzeczowy.O postępach w terapii córki mieliśmy się informować poprzez inną terapeutkę z tej samej placówki, bowiem p.Bętkowski zakazał nam bezpośredniego kontaktu ze sobą.Stosowaliśmy się do jego zaleceń,przez co nie mieliśmy pełnego obrazu sytuacji.W związku z tym,mimo zniechęcenia córki,po pół roku wizyt , naciskaliśmy,aby kontynuowała terapię,co okazało się błędem.P.Bętkowski uważał,że jej opór to niechęć do leczenia i wynika z choroby.Tymczasrm stan zdrowia córki pogarszał się,a terapeuta wydawał się nieomylny i nieustępliwy w swoich teoriach.W końcu,naszym zdaniem zbyt późno, skierował córkę na konsultację do lekarza psychiatry.Po rozpoczęciu leczenia farmakologicznego stan zdrowia polepszył się,a niechęć do terapeuty pogłębiła się.Tym bardziej,że p.doktor okazała się osobą, która od razu zrozumiała na jakim etapie choroby jest córka.Tymczasem p.Bętkowski był niezadowolony z leków zaordynowanych przez lekarkę, ponieważ kolidowało to z jego teoriami.Podczas mojej konfrontacji z p.Bętkowskim zdawał się on być zniecierpliwiony i niezadowolony.Gdy rozmowa nie przebiegała po jego myśli traktował mnie niegrzecznie.Sesje kończyły się punktualnie.Gotów był przerwać w pół zdania nie zważając na stan pacjenta,gdy czas sesji dobiegał końca.Nurt psychodynamiczny w leczeniu schorzenia naszej córki nie sprawdził się,o czym zapewniał p. Bętkowski.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Radosław Specjalski

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Poradnia Seksuologiczna.Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w PoznaniuUsługa: wystawienie diagnozy psychologicznej

   Jestem osobą transseksualną, do pana Specjalskiego przyszedłem wykonać diagnozę psychologiczną potrzebną do sądu do zmiany dokumentów.

   Pan Specjalski zwodził mnie przez trzy wizyty, że zrobi mi diagnozę i że zna się na temacie transseksualizmu. Niestety, już na pierwszej wizycie wyczułem, że coś jest nie tak, kiedy oznajmił, że nie ma na miejscu testów i musi o nie dopytać ludzi z góry. "Okej", pomyślałem. Niestety, na żadnej z wizyt nie był w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, czy testy będą kiedykolwiek dostępne. Czego się za to dowiedziałem:

   1. Do wyrobienia opinii psychologicznej potrzebuję chodzić przez dwa lata na psychoterapię. Pan Specjalski utrzymuje, że jest to całkowicie obowiązkowe i bez tego nie ma prawa mi wydać opinii. Nie dało się z nim dyskutować, że żadne takie wymogi nie istnieją i inni specjaliści (do których chodzili moi znajomi) również tego nie wymagają.
   Śmieszna sprawa jest taka, że powiedział również, że ogólnie krucho z terminami, więc gdybym jednak zdecydował się na tę całą terapię, to on jej nie poprowadzi :)
   Za to zapytany, o co w ogóle chodzi z tą terapią, co się na niej robi, odpowiedział, że jej celem jest obserwacja mnie w celu sprawdzenia, z czego wynika moja identyfikacja. Uważam to za śmieszne, bo mam już diagnozę psychiatryczną. Ogółem pan Specjalski cały czas na siłę chciał mi wcisnąć terapię, której nie potrzebowałem.

   2. Że mam "postawę roszczeniową" i powodem, dla którego tyle placówek NFZ mnie odsyła, jest na pewno "coś więcej" niż to, że nikt nie umie/nie chce wystawić diagnozy.
   3. Że nie mogę być mężczyzną, skoro mam długie włosy... Te wypowiedź pozostawię bez komentarza.
   4. Że skoro mój lekarz prowadzący przyjmuje tylko prywatnie, to diagnozę psychologiczną też mógłbym zrobić prywatnie... Ogółem zachowanie, jakby chciał się mnie jak najszybciej pozbyć.

   Zapytałem go wprost, czy to oznacza, że nie poprowadzi mojej diagnostyki. Pan bardzo kręcił wokół tematu, żeby nie odpowiedzieć na pytanie, ale przyciśnięty powiedział w końcu "na tę chwilę nie zrobię pani diagnostyki". Tak, na sam koniec zwrócił się do mnie jak do kobiety (na złość?). Potem jeszcze cały czas mówił do mnie końcówkami żeńskimi (na poprzednich wizytach mówił normalnie męskimi, więc to musiało być zamierzone). Miałem ochotę zapaść się pod ziemię.

   Bardzo nie polecam, szkoda czasu i nerwów, a diagnozy i tak się nie dostanie.

  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: zachowanie córki

   Lekarz wykształcony widać że się zna przyjemny podchodzi do problemu rzeczowo umie słuchać ludzi polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Klaudia Pokarowska

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

   U Pani doktor byłam w sprawie zachowania swojej 3 letniej córki. Na wstępie zostałam poinformowana, że Pani doktor zajmuje się raczej starszymi dziećmi, jednak wysłuchała o naszym problemie i udzieliła wielu cennych rad łącznie z tym co mamy robić dalej i gdzie szukać konkretnej pomocy.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: problemy emocjonalne dziecka

   Pani Klaudia ma doskonałe podejście do dzieci. Rzetelnie przeprowadziła konsultacje i już na tym etapie mieliśmy po raz pierwszy poczucie, że ktoś nam wyjaśnił co może dziać się z naszą córką i jak powinniśmy się zachować. Szczerze wszystkim polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Michał Sieński

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacje psychologiczne

   Na razie byłam na kilku konsultacjach. Mam problemy emocjonalne, o których dużo by tutaj pisać. Pan psycholog robi wrażenie bardzo poważnego choć ciepłego człowieka. Jego słowa czasami bezpośrednie bardzo zmieniają perspektywę. Obecnie chodzę dwa razy na tydzień. Sesje potrafią być obciążające, ale już po paru spotkaniach miałam większą jasność w tym, co się ze mną dzieje emocjonalnie i nieco nowej nadziei na poprawę.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: problemy małżeńskie

   Przyznam, że na początku byłem rozczarowany bo wsparcie Pana Michała nie polegało na dawaniu porad, których tak wg mnie potrzebowałem. Dzięki rozmowie udało mi się jednak zrozumieć gdzie tak naprawdę leży problem w moim związku i wziąć za niego odpowiedzialność. Jestem bardzo zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu