Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

verifiedCreated with Sketch.
(40 opinii)

Nasz zespół składa się z dyplomowanych psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w oparciu o najwyższe standardy etyczne i zawodowe, zapewniających swoim pacjentom skuteczną i bezpieczną psychot... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

  Święty Wojciech 22/24 lokal 2, Stare Miasto

  61-749, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

  Garncarska 9, Stare Miasto

  61-817, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasz zespół składa się z dyplomowanych psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w oparciu o najwyższe standardy etyczne i zawodowe, zapewniających swoim pacjentom skuteczną i bezpieczną psychoterapię.
Oferowane przez ośrodek usługi tworzą spójną całość. Ideą przyświecającą wszystkim oferowanym przez nas usługom jest leczenie osobowości. Ten cel jest realizowany przede wszystkim poprzez terapię indywidualną. Praca z dziećmi i młodzieżą ma zapobiegać kształtowaniu się osobowości nieprawidłowych a konsultacje dla par i małżeństw oraz konsultacje seksuologiczne wspierać w doraźnym radzeniu sobie ze skutkami zaburzeń osobowości i nerwic.

W naszej ofercie znajduje się:
Psychoterapia indywidualna
Psychoterapia grupowa
Konsultacje dla Par i Małżeństw

SKUTECZNOŚĆ
Jesteśmy psychologami i dyplomowanymi psychoterapeutami stosującymi sprawdzone metody terapii psychodynamicznej i poddającymi się stałej superwizji co w istotny sposób przekłada się na efektywności leczenia.

POUFNOŚĆ
Bardzo poważnie podchodzimy do ochrony danych osobowych i poufności informacji przekazywanych nam przez pacjentów.

WYGODA
Sesje odbywają się w stałym cotygodniowym rytmie o wybranej przez Państwa godzinie natomiast położenie gabinetu w centrum miasta zapewnia wygodny dojazd.

BEZPIECZEŃSTWO I SOLIDNOŚĆ
Dzięki długoterminowym kontraktom mogą Państwo w wybranym przez Państwa tempie uczestniczyć w procesie terapeutycznym, pewni jego ciągłości i stabilności.

EKONOMICZNOŚĆ
Płatności za sesje następują się po każdym spotkaniu i są równomiernie rozłożone w czasie co oznacza, że nawet długotrwały proces terapeutyczny nie będzie uszczuplał w sposób istotny Państwa budżetu.

Zabiegi

 • Psychoterapia indywidualna
 • Konsultacje dla małżeństw i par
 • Konsultacje psychologiczne
 • Psychoterapia dzieci i młodzieży
 • Psychoterapia grupowa
więcej

Badania

 • Diagnoza psychologiczna

Choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Depresja
 • Borderline
 • Anoreksja
 • Bulimia
 • Nerwica
 • Zaburzenia lękowe
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Katarzyna Chałupa

  Katarzyna Chałupa

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Do Pani Katarzyny udałem się z polecenia lekarza psychiatry. Po rozstaniu z narzeczoną miałem depresję i lęki, które uniemożliwiały mi codzienne życie...
  Najwcześniej dziś
  Umów wizytę
 • Małgorzata Kozak

  Małgorzata Kozak

  psychoterapeuta,psycholog,seksuolog
  Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę. Pani Kozak jest elastyczna w podejściu do pacjenta i potra...
  Najwcześniej jutro
  Umów wizytę
 • Radosław Specjalski

  Radosław Specjalski

  psychoterapeuta,psycholog,terapeuta
  Lekarz wykształcony widać że się zna przyjemny podchodzi do problemu rzeczowo umie słuchać ludzi polecam
  Wolny termin: pon. 19 lis
  Umów wizytę
 • Michał Sieński

  Michał Sieński

  psycholog,psychoterapeuta,terapeuta
  Na razie byłam na kilku konsultacjach. Mam problemy emocjonalne, o których dużo by tutaj pisać. Pan psycholog robi wrażenie bardzo poważnego choć ciep...
  Wolny termin: wt. 20 lis
  Umów wizytę
 • Jakub Bętkowski

  Jakub Bętkowski

  psychoterapeuta,psycholog,terapeuta
  Nie zważając na jednogwiazdkowe opinie uważam że wizyty przebiegają bez jakichkolwiek negatywnych uwag, cierpliwa odpowiedź na wszystkie moje pytania,...
  Wolny termin: wt. 20 lis
  Umów wizytę
 • Edyta Piątek

  Edyta Piątek

  psychoterapeuta,psycholog,terapeuta
  Pani Psycholog jest osobą którą z pewnością mogę polecić. Uważnie mnie wysluchała, zadawała pytania, notowała najistotniejsze informacje. Mimo że to d...
  Wolny termin: pon. 26 lis
  Umów wizytę
 • Klaudia Pokarowska

  Klaudia Pokarowska

  psychoterapeuta,psycholog,terapeuta
  U Pani doktor byłam w sprawie zachowania swojej 3 letniej córki. Na wstępie zostałam poinformowana, że Pani doktor zajmuje się raczej starszymi dziećm...

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Chałupa

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani Katarzyny udałem się z polecenia lekarza psychiatry. Po rozstaniu z narzeczoną miałem depresję i lęki, które uniemożliwiały mi codzienne życie. Nie mogłem niczym pożytecznym się zająć i całe dnie spędzałem na intrenecie. Pierwsze spotkania nie były dla mnie łatwe, jednak sposób w jaki Pani psycholog prowadziła sesje spowodował, że czułem się coraz lepiej. Po pewnym czasie objawy przestały być uciążliwe i okazało się, że mogę skupić się na innych sprawach.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: zaburzenia osobowości

   Robiłem już kilka podejść do terapii. Dopiero u Pani Katarzyny zacząłem zauważać pewne rzeczy, które robię na co dzień w domu czy pracy i które czasem robiłem podczas spotkań z Panią Katarzyną. Jestem spokojniejszy, mam trochę więcej dystansu do siebie i innych. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jakub Bętkowski

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta,

  • C
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

   Nie zważając na jednogwiazdkowe opinie uważam że wizyty przebiegają bez jakichkolwiek negatywnych uwag, cierpliwa odpowiedź na wszystkie moje pytania, bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, fachowa pomoc:) to krótka charakterystyka wizyty.
   Wspomnienia całkowicie różne w porównaniu do wizyty w zwykłej rejonowej przychodni gdzie pacjent odgrywa rolę kolejnej narzekającej anonimowej osoby.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic

   Rekomenduję Pana Jakuba Będkowskiego. Jest człowiekiem mądrym, odpowiedzialnym i uprzejmym. Od początku tworzy niezwykle miłą i spokojną atmosferę na spotkaniach. Mówienie o sprawach naprawdę trudnych wymaga wiele wysiłku i budzi szereg obaw, dlatego kwestia zaufania jest dla mnie szczególnie istotna.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Michał Sieński

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacje psychologiczne

   Na razie byłam na kilku konsultacjach. Mam problemy emocjonalne, o których dużo by tutaj pisać. Pan psycholog robi wrażenie bardzo poważnego choć ciepłego człowieka. Jego słowa czasami bezpośrednie bardzo zmieniają perspektywę. Obecnie chodzę dwa razy na tydzień. Sesje potrafią być obciążające, ale już po paru spotkaniach miałam większą jasność w tym, co się ze mną dzieje emocjonalnie i nieco nowej nadziei na poprawę.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: problemy małżeńskie

   Przyznam, że na początku byłem rozczarowany bo wsparcie Pana Michała nie polegało na dawaniu porad, których tak wg mnie potrzebowałem. Dzięki rozmowie udało mi się jednak zrozumieć gdzie tak naprawdę leży problem w moim związku i wziąć za niego odpowiedzialność. Jestem bardzo zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kozak

  Psychoterapeuta, Psycholog, Seksuolog, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę. Pani Kozak jest elastyczna w podejściu do pacjenta i potrafi spojrzeć na niego indywidualnie.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Kozak bardzo mi pomogła w uporaniu się z trapiącym mnie problemem i rozpoznaniu jego różnych aspektów. Dzięki jej wysokiemu profesjonalizmowi i głębokiej wiedzy czułem się bezpieczny w rękach specjalisty a jej zaangażowanie pozwoliło mi uwierzyć w sens terapii. Zdecydowanie polecam!


 • Radosław Specjalski

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: zachowanie córki

   Lekarz wykształcony widać że się zna przyjemny podchodzi do problemu rzeczowo umie słuchać ludzi polecam

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacja seksuologiczna

   Do Pana Radosława trafiłem z polecenia innego terapeuty. Moje problemy wymagały konsultacji seksuologicznej. Dzięki konsultacjom udało mi się powiązać moje problemy emocjonalne z problemami jakich doświadczałem w kontakcie z partnerką. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i otwartego umysłu tego terapeuty. Jestem też bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak łatwo było mi się w trakcie konsultacji otworzyć.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Edyta Piątek

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: Dolegliwości związane z podejrzewaną przeze mnie nerwicą.

   Pani Edyta to osoba bardzo miła. Niestety nie wzbudziła mojego zaufania na pierwszej wizycie,a to dla mnie kluczowa sprawa. Nie chciałabym zbyt wiele pisać po pierwszej wizycie. Bardzo zraniło mnie jednak to, iż moja wypowiedź, która była dla mnie bardzo ważna została mi, w dość dziwny sposób, przerwana. Rozumiem, że miałyśmy się spotkać jeszcze, ale przerwanie w połowie zdania jest nieprofesjonalne i nie pozwoliło mi do końca wyrazić myśli, która mnie nurtuje. Szczególnie, że do końca wizyty pozostało jeszcze nieco ponad 5 minut i wyjaśnienia końcowe oraz płatność na pewno tyle nie trwały, gdyż gabinet opuszczałam jeszcze przed godziną 16:00 (wizyta była na 15:00). Może to nic wielkiego, ale mnie to po prostu zabolało.

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: konsultacje psychologiczne

   Pani Psycholog jest osobą którą z pewnością mogę polecić. Uważnie mnie wysluchała, zadawała pytania, notowała najistotniejsze informacje. Mimo że to dopiero pierwsze spotkanie to juz wyszlam z niego trochę lżejsza i z pewnością wrócę na następne spotkanie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Klaudia Pokarowska

  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

   U Pani doktor byłam w sprawie zachowania swojej 3 letniej córki. Na wstępie zostałam poinformowana, że Pani doktor zajmuje się raczej starszymi dziećmi, jednak wysłuchała o naszym problemie i udzieliła wielu cennych rad łącznie z tym co mamy robić dalej i gdzie szukać konkretnej pomocy.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Leczenia Zaburzeń Osobowości i NerwicUsługa: problemy emocjonalne dziecka

   Pani Klaudia ma doskonałe podejście do dzieci. Rzetelnie przeprowadziła konsultacje i już na tym etapie mieliśmy po raz pierwszy poczucie, że ktoś nam wyjaśnił co może dziać się z naszą córką i jak powinniśmy się zachować. Szczerze wszystkim polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu